999 rezultate për

nderit

Prindërit e dinin në shkollë, 13 vjeçari po luante me biçikletë në momentin kur u përplas (FOTO LAJM) Një ngjarje e rëndë ka ndodhur gjatë mbrëmjes së të mërkurës ku një adoleshent ndëroi jetë si pasoje e përplasjes nga nj
Po e rrihnin prindërit, 8-vjeçari bie nga dritarja e katit të 9-të e ndërron jetë (FOTO LAJM) Një djalë 8-vjeçar në Ukrainë ka rënë nga kati i nëntë i një ndërtese për të ‘shpëtuar’ nga prindërit që e dhunonin prej
"Më mungoni", është ndarë nga Stresi, por marrëdhënia e Keisit me prindërit e tij do ju habisë (FOTO LAJM) Ditën e sotme prindërit e Stresit festojnë 43-vjetorin e martesës. Në këtë ditë të veçantë reperi i ka uruar nëpërmje
Vajza i vjedh para prindërve, paguan shokun që t'u marrë jetën Një 17-vjeçare nga Jumatile, është arrestuar pasi dyshohet se ka tentuar t’i vrasë prindërit e saj në Florida. Alice
6 orë në sallë, mjekët bëjnë mrekullinë në Librazhd dhe gëzojnë prindërit e trenjakeve Në maternitetin e Librazhdit një nënë ka lindur trinjake. 32-vjeçarja ka kryer dy operacione të vështira të cilat zgjatë
Cikalleshi tund rrjetën, Shqipëria shënon golin e nderit (VIDEO) Shqipëria ka shënuar golin e nderit në përballjen ndaj Francës. Është Sokol Cikalleshi i cili me 11-metërsh dërgoi t
TRAGJIKE/ Vajza gjen të vdekur në park të dy prindërit Një ngjarje tragjike ka ndodhur pasditen e sotme në periferi të Markgrafenheide, në Gjermani ku një grua ka zbuluar në n
Shkencëtarët pretendojnë se fëmija më i madh është më i mençuri Fëmijët e parë zakonisht në çdo familje, zakonisht janë më inteligjent dhe me shumë talente. Shkencëtarët pretendojnë
Djali i shqetësuar: Prindërit duan ta martojnë më vajzën e xhaxhait Ka disa vende në botë që i pranojnë martesat midis kushërinjve, madje ka raste që këto lidhje i krijojnë vetë prindërit.
Rrëfehet Pavard: Prindërit do të më kishin vrarë nëse bëja tatuazh Shqipëria do të luajë pas pak ditësh ndaj Francës në Paris dhe i grumbulluar për këtë takim kundër kuqezinjve është edhe
Çmime të larta për prindërit. kaq kushtojnë librat e klasës së 7-të Shtatori është muaji i shpenzimeve për prindërit të cilët duhet të bëjnë gati fëmijët për nisjen e vitit të ri shkollor.
U futi kokat në kuti që mos kopjonin njëri-tjetrin, mësuesi e pëson keq Një mësues mund ta ketë futur veten e tij në telashe pasi i ka detyruar nxënësit e klasës së tij që të praktikojnë një m
E zuri gjumi në tren dhe humbi prindërit, vajza bashkohet me familjen pas 20 vitesh (FOTO LAJM) Pas dy dekadash të ndarë, 24-vjeçarja Yulia Gorina është ribashkuar me prindërit e saj biologjikë. Yulia, u zhduk pa lën
Plas skandali: Mësueses i dalin fotot nudo në internet (VIDEO) Prindërit e nxënësve në Shkollën ‘’Llaze Angellovski’’ në lagjen Lisiçe e Re e Shkupit janë të revoltuar për shkak të an
9 këshilla urgjente për çdo prind (FOTO LAJM) Vetëm në Shtetet e Bashkuara, një fëmijë plagoset nga rënia nga një karrige e lartë çdo orë. Prindërit mund të jenë jopr
Pasi pozoi topless për 30-vjetor, prindërit befasojnë Bebe Rexhën në mes të skenës (VIDEO) Bebe Rexha e festoi 30-vjetorin siç i ka hije! Me një foto topless ku shfaqej e shtrirë përtokë ajo tregonte se ndihe
Kishte humbur rrugën, polici "hero" dërgon 6 vjeçaren te prindërit (VIDEO) Një vajzë ë vogël, mësohet të jetë gjetur nhga një polic rrugor teksa kishte humbur rrugën ditën e sotme në kryeqytet.
Dua tregon dhuratën e ditëlindjes nga Anwar, vajza: Do ngeleni pa fjalë (FOTO & VIDEO) Këngëtarja me famë boërore Dua Lipa, sot feston ditëlindjen e saj të 24-t. Tashmë, në një lidhje zyrtare me Anwar Ha
Kishte marrë dokumentet amerikane, skela i ndërpreu në mes ëndrrën Ergys Brahimajt Një ëndërr e ndërprerë në mes, në mënyrën më të keqe të saj. Ergys Brahimaj, një nga punëtorët që humbi jetën nga sh
Martojnë djalin, prindërit e Erikut vërtetojnë se nga rrjedh talenti i këngëtarit (VIDEO) Mbrëmjen e kaluar, këngëtari Erik Lloshi mbajti dasmën e tij, e cila siç e do tradita, u bë një ditë pas dasmës së nuses