999 rezultate për

nderimi

Fadil Vokrri njihet si legjendë edhe në Turqi, ky është nderimi që i bën Fenerbahçe Rreth dy muaj më parë futbolli shqiptarë por jo vetëm, humbi një legjendë të nderuar, Fadil Vokrrin. Vokrri u nda nga
Ky ishte bakshishi i madh që CR7 i la resortit grek Kur në media po bëhej "nami" më polemika mbi transferimin e Ronaldos, ai ndodhej bashkë me familjen duke shijuar pushime
Babai i i Granit Xhakës, letër falenderimi për shqiptarët Babai i Granit Xhakës ka shkruar një letër publike për të falenderuar të gjithë shqiptarët për mbështetjen që i kanë bër
Leja e prindërimit në botë, në Shqipëri nuk janë 100 % të paguara Politikat e lejeve prindërore ndryshojnë shumë në mbarë botën – nga zero leje të paguara në SHBA deri te 87 javë të pagu
Ish-komandanti i UÇK-së publikon një foto të rrallë për nderimin e Flamurit Kombëtar Në kohën kur debati për flamurin shtetëror të Kosovës dhe atij kombëtar është aktual, edhe ish-komandanti i Ushtrisë Çli
Vendosi lule në memorialin e Mehmet Shehut, deputetja e PS-së reagon publikisht (VIDEO) Dita e djeshme simbolizonte ditën e çlirimit të qytetit të Patosit. Ashtu si çdo vit tjetër, edhe dje është përkujtu
Aubameyang mesazh faleminderimi dhe kërkim falje për Borussia Dortmundin Sulmuesi nga Gabonit, Aubameyang ka falënderuar të gjithë për kohën e kaluar te Dortmundi. Ai thotë se situatat e pakën
Justin Bieber fjalë falenderimi për Jim Carrey Justin Bieber e ka cilësuar aktorin e njohur, Jim Carrey, si një nga frymëzuesit e tij. Përmes një postimi të bërë n
Zv. Presidenti i Milanit dergon mesazh falënderimi tek tifozët e Milanit David Han Li, zëvëndës-president i Milanit ka dërguar nje mesazh falënderimi për mbështetjen e marrë nga tifozët e Milan
UNESKO letër falenderimi këngëtares së njohur shqiptare (FOTO LAJM) Ambasadori i UNESCO-s për dialog ndërkulturor, Herbie Hancock, në emër të UNESCO-s, Institutit të Xhazit ‘Thelonius Monk
Bonucci mesazh falenderimi Juventusit Pavarësisht kalimit zhgënjyer tek rivali i Milanit dhe ofendimeve që mori nga tifozët Juventin, Bonucci nuk ka harruar t
Montela jep konferenën e parë pas shndërimit kolosal të Milanit Trajneri i Rossonerëve nga Kina flet në konferencën për shtyp duke përmendur dhe lojtarin më të ri të shtuar me grupin n
Sirianët po u venë djemve emrin “Putin” në shenjë falënderimi Familjet siriane po u vënë emrin ‘Putin’ djemve të tyre si shenjë falënderimi për presidentin rus, për homologun e tij n
Trump i shkruan letër falenderimi presidentit Nishani Presidenti i SHBA-së, Donald Trump i ka shkruar presidentit të Shqipërisë, Bujar Nishani duke e falënderuar për mesazhin
Veseli, letër falenderimi ambasadores së SHBA-ve në OKB (FOTO) Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, i ka dërguar një letër Përfaqësueses së Përhershme të SHBA-ve në Kombet e
Shqipëria numëron minutat e fundit në 2016, Rama filmon fshehurazi punonjësit e Kryeministrisë Kryeministri Rama ka zgjedhur që të urojë ndryshe nga vitet e shkuara, përmes disa video-ve të shkurta, ku mesazhi është
LISTA/ Mikpritja e rakia...Ja çfarë pëlqejnë amerikanët në Shqipëri (VIDEO) Në prag të festave të fundvitit, personeli i Ambasadës Amerikane në Tiranë ka bërë publike një video mesazh falenderimi
Mimi Kodheli merr letër falenderimi nga Sekretari Amerikan i Mbrojtjes Mimi Kodheli ka marrë një letër falenderimi nga Sekretari Amerikan i Mbrojtjes Ash Carter. Sekretari i mbrojtjes vler
Klosi: Përkujtimi i 29 Nëntorit nga të rinjtë, i shkon nderimit të përpjekjeve të kombit për liri "Të nderojmë duke u përkujdesur", ishte aktiviteti i organizuar nga Ministria e Mirëqënies Sociale dhe Rinisë, në këtë 2
"Çmenden" serbët, ja çfarë shkruajnë pas nderimit të flamurit të Kosovës në Rusi Majlinda Kelmendi e zbardhi edhe njëherë fytyrën e Kosovës pasi u shpall kampione e xhudos në Europë. Ajo u shpall e