999 rezultate për

nderim

Deputetja greke kundërshton nderimin që Kuvendi i bëri terroristit Katsifa Kuvendi i Greqisë, përmes një iniciative personale të nënkryetarit të tij Nikitas Kaklamanis mbajti një minutë hedhje në
Foto ekskluzive të Albeu.com nga ndeshja Juventus - Manchester United (FOTO LAJM) Ndeshje interesante po zhvillohet ne Juventus Stadium mes Juventusit dhe Manchester Unitedit. Ndeshje e vlefshme ne Lige
Lojtarët e Leicesterit i bashkohen ceremonisë së nderimit për ish-pronarin e tyre (FOTO LAJM) Tragjedia e ndodhur në Leicester City ka shokur të gjithë botën e futbollit. Ditën e djeshme ishte dhe skuadra e angleze
Vazhdojnë nderimet për Senatorin McCain Homazhet për senatorin e ndjerë John McCain do të vazhdojnë sot në shtetin e tij Arizona me një shërbesë përkujtimore në
Fadil Vokrri njihet si legjendë edhe në Turqi, ky është nderimi që i bën Fenerbahçe Rreth dy muaj më parë futbolli shqiptarë por jo vetëm, humbi një legjendë të nderuar, Fadil Vokrrin. Vokrri u nda nga
Trump falenderim të veçantë për Kim Jong un Presidenti amerikan Donald Trump falenderoi të enjten nëpërmjet një postimi në twitter udhëheqësin e Koresë së Veriut Ki
Ky ishte bakshishi i madh që CR7 i la resortit grek Kur në media po bëhej "nami" më polemika mbi transferimin e Ronaldos, ai ndodhej bashkë me familjen duke shijuar pushime
Qytetarët dolën për të festuar, nesër raport nga Qeveria sa para janë harxhuar për festën Në 15 qytete, me 40 muzicient, qytetarët e Maqedonisë e festuan suksesin historik të shtetit, marrjen e ftesës për anëta
Haziri ka një falenderim zemre për Ramushin Kryetari i Gjilanit Lutfi Hazi ka njoftuar se Qeveria e Kosovës ka aprovuar kërkesën e tij për zgjidhjen e problemit me
Vazhdojnë nderimet për portierin rus, shqiponja me emrin e tij Një mënyrë për të falënderuar portierin që i dha skuadrës së tij kualifikimin për në çerekfinalet e Kupës së Botës me pe
Babai i i Granit Xhakës, letër falenderimi për shqiptarët Babai i Granit Xhakës ka shkruar një letër publike për të falenderuar të gjithë shqiptarët për mbështetjen që i kanë bër
I dha dy djem Kosovës, Hilmi Haradinaj varroset me nderime shtetërore (FOTO LAJM) Hilmi Haradinaj po varroset sot në Gllogjan me nderime shtetërore. Babai i kryeministrit Ramush Haradinaj, Hilmi Hara
Luana ka një falenderim për nënën e saj (FOTO LAJM) Këngëtarja dhe prezantuesja e njohur Luana Vjollca është çdo ditë aktive në rrjetet sociale. Ajo ndan çdo ditë me fa
U përlotët nga urimi, Besi mbulon Ijen me lule për ditëlindje Gjyshja e famshme e Bes Kallakut, Ija sot ka pasur ditëlindjen dhe Besi i ka bërë një dedikim përlotës në Instagramin e
Ija ka ditëlindjen, Bes Kallaku i bën dedikim prekës (FOTO LAJM) Duket se sot është një ditë speciale për Besit. Gjyshja e tij e famshme Ija ka ditëlindjen dhe Besi i ka bërë një de
Zaimina përlot publikun, bën një falenderim për të gjitha nënat E ftuar në “Xing me Ermalin” Zaimina ka rrëfyer për herë të parë ndjesitë që i ka falur ardhja në jetë e vajzës së saj
Leja e prindërimit në botë, në Shqipëri nuk janë 100 % të paguara Politikat e lejeve prindërore ndryshojnë shumë në mbarë botën – nga zero leje të paguara në SHBA deri te 87 javë të pagu
Pacolli ia nis me falenderime për demarkacionin Kreu i AKR-së, Behgjet Pacolli është shprehur i lumtur që tanimë është arritur koncensusi i plotë për kalimin e demarkac
SHBA merr një falenderim të sinqertë Ministri i Punëve të Brendshme, Flamur Sefaj, gjatë ditës së sotme ka zhvilluar një vizitë me Ambasadorin e Shteteve të
Ish-komandanti i UÇK-së publikon një foto të rrallë për nderimin e Flamurit Kombëtar Në kohën kur debati për flamurin shtetëror të Kosovës dhe atij kombëtar është aktual, edhe ish-komandanti i Ushtrisë Çli