999 rezultate për

nderi

Kryemadhi flet pas rikonfirmimit: Me dorë në zemër të them faleminderit LSI Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi mbajti sot një deklaratë për mediat, pasi u konfirmua në krye të LSI-së. Kryemadh
10 gabimet për të cilat shumica e prindërve pendohen rëndë më vonë (FOTO LAJM) Të gjithë prindërit duan që fëmijët e tyre të kenë jetën më të mirë të mundshme. Shumë prej tyre punojnë në mënyrë që
Video e elefantit foshnjë që thërret prindërit kur rrëzohet (VIDEO) Bebja e elefantit ka një ditë të vështirë. Kush nuk i do elefantët? Askush nuk mund të mos i dojë këto krijesa kaq të
Kërcënonte prindërit e tiij për 100 euro, përfundon në pranga i riu shqiptar Një 30-vjeçar shqiptar është arrestuar sot në Itali, pasi është kapur në flagrancë duke kërcënuar prindërit e tij. Po
Ylli i Barcelonës: Feleminderit Real që nuk më transferove Ylli 17 vjeçar i Barcelonës, Pedri Gonzales ka mundur shumë lehtë që sot të jetë lojtar i Real Madridit. Spanjolli i
Vogëlushi përballet me tragjedinë, COVID-19 i merr të dy prindërit Brenda 100 ditësh një 4-vjeçar nga Teksas, ka mbetur pa prindër. Në Qershor, babai i Raiden Gonzalez u infektua me koron
Koronavirusi i vrau prindërit, gjyshja e 5 vjeçarit organizon festën e madhe për ditëlindje Raiden Gonzalez do të mbushë 5 vjeç këtë muaj, por prindrit e tij nuk do të jenë me të për të festuar për shkak se kanë
Konsumoni sa më shumë manderina, do mahniteni nga vetitë e shumta ushqyese Sikurse të gjithë anëtarët e familjes së frutave citrike, mandarinat janë një burim i pasur me vitamina dhe minerale dhe
Egbo: Faleminderit të gjithëve, nuk iu them lamtumirë! (VIDEO) Largimet e befasishme te Tirana nuk kanë të sosur, sidomos në dy dekadat e fundit. Trajnerë të huaj apo dhe shqiptarë mj
20 vjeçarja humbi jetën pas lindjes, prindërit akuzojnë mjekët për mungesë kujdesi Familjarët e Klea Muxhajt, 20-vjeçares që ndërroi jetë pas operacionit për lindjen e fëmijës kanë ngritur pretendimet se
"Nuk urova babain nga afër", Basha: kam mbi një muaj që nuk i kam parë prindërit Kreu i PD, Lulzim Basha ka ndarë me studentët eksperiencën e tij me prindërit, për të cilët thotë se ka mbi një muaj që
"Arisi përqafoi të dashurën dhe i zuri poshtë një mur", rrëqethin prindërit e çiftit grek Tërmeti vdekjeprurës që goditi rajonin e Izmirit në Turqi, i cili u ndje dhe shkaktoi dëme edhe në ishullin grek Samos,
Milani rikthen një tjetër legjendë në klub, emërohet në këtë post Një kthim i mirëpritur i një legjende në një moment tepër pozitiv: pas Paolo Maldinit, Milani rihap dyert për një tjetër
Prishtinë, djali sulmon fizikisht dy prindërit e tij Gjatë ditës së djeshme, në ora 15:00, Policia e Kosovës mori një informacion se në Prishtinë ka pasur një rast me dhunë
Vajza 5 vjeçare dhe vëllai i saj jetojnë tri ditë me prindërit e vdekur në shtëpi (FOTO LAJM) Një vajzë e vogël dhe vëllai i saj janë gjetur të gjallë në banesën e tyre tri ditë pasi prindërit e tyre kishin ‘vdekur
S'mund të ishte më e lumtur, Oriola Marashi hap sfilatën e markës ndërkombëtare (FOTO LAJM) Me postimet e fundit në ‘Instastory’, modelja e njohur shqiptare, Oriola Marashi ka treguar se ka hapur sfilatën e ‘Gues
Nga djali që njohu në Facebook te rrethi miqësor, zhduket pa gjurmë 19-vjeçarja (FOTO LAJM) Një vajzë e re vetëm, 19-vjeç Artemis Vassilis, nga Kororpia e Greqisë është zhdukur pa lënë gjurmë, ndërsa e informoi f
"Mos më fol mua ashtu", Lulzimi i Përputhen acarohet keq me Gracianon Balerini Graciano Tagani dhe ish konkurrenti i "Përputhen", Lulzim Jashari patën një debat mes njëri-tjetrit sot në rubr
ISHP hap tenderin 1.3 milionë euro, ja sa kite të reja pritet të blihen Instituti i Shëndetit Publik do të blejë 138,240 kite për kryerjen e testimeve të Covid-19. Fondi për prokurimin e kitev
Pas triumfit të madh, reagon Robin Krasniqi: Jemi kampionë të botës Haxhi Robin Krasniqi ka reaguar së fundmi pas titullit të fituar. Robin Krasniqi ka arritur që me sukses të mposht Do