999 rezultate për

nderhyrjeve

Nuk njihet, reperja shqiptare paska qenë shumë ndryshe para ndërhyrjeve (FOTO LAJM) Karrierën muzikore e ka filluar shumë vite më parë duke u bërë pjesë e një prej talent-shoë më të famshëm në SHBA, “Amer
Ëndërroni buzë të plota por i druheni ndërhyrjeve, kjo është zgjidhja perfekte Padyshim se të gjithë njerëzit kanë dëshirë që të duken sa më mirë dhe ta kenë një pamje fizike pa asnjë të metë. Por
Farsa e konkurseve, Zëri i Amerikës i qëndron raportimit për përgjimet Ministrja e Drejtësisë në Shqipëri, Etilda Gjonaj, përmes një prononcimi për mediat të martën në Tiranë, vuri në dyshim
Jurgen Klopp mbron Neymarin Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, ka mbrojtur sulmuesin e Paris Saint-Germainit, Neymarin, pas kritikave që ky i fun
Futbollisti meksikan i nënshtrohet ndërhyrjeve estetike Lojtari meksikan i skuadrës së Portos, Hector Herrera ishte protagonist në ndeshjen që klubi i tij e fitoi me rezultatin
Sot një yll, dalin fotot e Marinës para ndërhyrjeve (FOTO LAJM) Vajza e Eli Farës, Marina është kthyer në një nga personazhet më të komentuar në rrjetet sociale dhe media për shkak se
Si nata me ditën, dalin fotot e Marina Farës para ndërhyrjeve (FOTO LAJM) Vajza e Eli Farës, Marina është kthyer në një nga personazhet më të komentuar në rrjetet sociale dhe media për shkak se
Fizioterapia pas ndërhyrjeve kirurgjikale, thelbësore për të "ngritur" në këmbë pacientët e dëmtuar! Fizioterapia pas një ndërhyrje kirurgjikale është thelbësore për rekuperimin e plotë të pacienit. Dy fizioterapistë
Demaskohet Marina Fara, pamja shokuese para ndërhyrjeve (FOTO LAJM) Vajza e Eli Farës, Marina është kthyer në një nga personazhet më të komentuar në rrjetet sociale dhe media për shkak se
Inter dhe Candreva gati për zgjatjen e kontratës Në humbjen e hidhur me Udinesen, Antonio Candreva realizoi asistin e 8-të sezonal, duke u konfirmuar një makinë e vërtet
Ndryshon trendi i ndërhyrjeve plastike, çfarë duan më shumë vajzat dhe gratë tani Çmime të përgjysmuara dhe cilësi tejet e lartë e ndërhyrjeve! Bisturia është në duart e ekspertëve më të mirë të fushës,
Dalin fotot e Marina Farës para ndërhyrjeve (FOTO LAJM) Vajza e Eli Farës, Marina është kthyer në një nga personazhet më të komentuar në rrjetet sociale dhe media për shkak se
Si ka ndryshuar Melania Trump, pas ndërhyrjeve estetike (FOTO LAJM) Bashkëshortja e presidentit të SHBA-ve, Melania Trump cilësohet si një nga zonjat më të bukura, për shkak edhe të fiziku
Aktori i njohur shqiptar i nënshtrohet ndërhyrjeve kirurgjike (FOTO LAJM) Aktori i mirënjohur Enver Petrovci i është nënshtruar një ndërhyrjeje kirurgjikale. Mësohet se ai është operuar nga k
Mediat spanjolle japin alarmin: Shqipëria, masakër me ndërhyrjet estetike E përditshmja spanjolle ‘El Pais’ ka lëshuar alarmin sa u përket ndërhyrjeve estetike në Shqipëri për shkak të mungesës
Donte t'i ngjante të fejuarit të Barbie, hyn në Guinness pas 42 ndërhyrjeve kirurgjikale (FOTO LAJM) Amerikano-jugori Rrodrigo Alvesuk, është bërë i famshëm pas plot 42 ndërhyrjeve kirurgjikale pasi donte t'i ngjante sa m
Ja si dukeshin këngëtaret shqiptare para ndërhyrjeve kirurgjike! (FOTO LAJM) Shumica e këngëtareve tona sot duken shumë bukur, e kjo për një sërë faktorësh, por a i mbani në mend fillimet e tyre?
“Ka marrë fund koha e ndërhyrjeve si në Afganistan, Irak, Libi apo Kosovë!” Kryeministrja e Britanisë së Madhe, Theresa May, ka folur dje në një konferencë për media, duke komentuar ndryshimet rad
Republikanët sfidojnë Trumpin, kërkojnë verifikimin e ndërhyrjeve të Rusisë Disa nga senatorët kryesorë nga radhët e republikanëve, kanë vendosur të hetojnë dyshimet që thonë se Rusia ka ndërhyrë
Edhe Nicole Scherzinger nuk i shpëton ndërhyrjeve (FOTO LAJM) Ndonëse Nicole Scherzinger ka linja të përsosura, ajo mesa duket nuk ka qënë e kënaqur me hiret e saj. Sipas disa bur