999 rezultate për

nderhyrjes

U kërcënua pas ndërhyrjes ndaj Van Dijk, portieri i Everton me sigurim personal Jordan Pickford mund të ketë mbetur pa u ndëshkuar në futboll pas ndërhyrjes ndaj Van Dijk, por privatisht portieri u pë
Super Muric, pret penalltinë e gjuajtur nga futbollisti grek (VIDEO) Grekët kanë fituar një penallti në minutën e 18-të, pas ndërhyrjes së Herolind Shalës. Vendasit e humbën penalltinë m
Mrekullia në QSUT, foshnja 12 ditëshe i mbijeton ndërhyrjes në zemër (VIDEO) Një mrekulli ka ndodhur në QSUT ku një bebe vetëm 12 ditëshe ja ka dalë me sukses pas një ndërhyrje në zemër. Manasti
Policia shqiptare del bllof: Mohoi ndalimin, veterani i UÇK u mbajt 2 orë dhe u lirua pas ndërhyrjes Ministrja e Punëve të Jashtme të Kosovës, Meliza Haradinaj konfirmon se veterani i UÇK-së, Murtez Kastrati ishte ndaluar
NATO kujton 21 vjetorin e ndërhyrjes së KFOR-it Kosova sot është duke shënuar 21 vjetorin e çlirimit që erdhi falë ndërhyrjes së NATO-së përmes forcave të KFOR-it, të c
Iu nënshtrua operacionit në tru, vajza luan në violinë gjatë ndërhyrjes (VIDEO) Një violiniste famshme britanike iu nënshtrua një operacioni të rëndë në tru në spitalin “King’s College” në Londër ndër
I biri 5 muajsh iu nënshtrua ndërhyrjes kirurgjikale, flet për herë të parë Almeda (FOTO LAJM) Sipas mediave tuke, djali i Almeda Abazit dhe Tolgahan Sayisman i është nënshtruar një ndërhyrjeje kirurgjikale. Efeh
E RËNDË/ 21-vjeçarja humb jetën pas ndërhyrjes estetike në hundë Një 21-vjeçare Italia ka humbur jetën pasi u fut në sallën e operacionit për të bërë një rimodelim estetik të hundës.
Mediat serbe: Kaq persona u arrestuan gjatë ndërhyrjes së policisë në veri Gjatë aksionit të Njësisë Speciale të Kosovës në veri të Mitrovicës kanë mbetur të arrestuar 13 anëtarë serbë e që njëhe
Dalin fotografitë, ja ku është dhunuar Dollapi (FOTO LAJM) Sekretari Organizativ i Partisë Demokratike, Sahit Dollapi, u dhunua barbarisht nga policia gjatë protestës së 11 majit
Cardi B bën ndërhyrje te të pasmet: Ishte si të lindje një fëmijë (FOTO LAJM) Cardi B njihet për shfaqjet provokuese në publik sa herë i jepet mundësia. Reperja 26-vjeçare, e cila njihet për form
Policia blindon sheshin para Parlamentit për protestën (FOTO LAJM) Opozita pritet të zhvillojë protestën e njoftuar për në orën 17:00 pasditen e sotme ashtu siç ishte paralajmëruar. P
Trupi i Katsifasit do të këqyret edhe nga një mjek grek Autoritetet shqiptare kanë pranuar kërkesën e familjarëve të terroristit që u vra pasi sulmoi Policinë Shqiptare, Konsta
Kështu duket qafa e Pavard pas ndërhyrjes brutale Liga e Kombeve në mbrëmje na rezervoi një ndeshje "magjike" mes Gjermanisë dhe Francës. Ndeshja përfundoi barazim, m
Të hënën bllokohet sërish aksi Tiranë-Durrës, ja ku devijohet dhe si të kaloni Ditën e hënë do të bllokohet sërish aksi Tiranë-Durrës në kuadër të projektit të mirëmbajtjes me performance të Bankës B
Çiljeta shfaqet për herë të parë në publik pas operacionit plastik (FOTO LAJM) Më në fund mund të shohim ndryshimin e Çiljetës pas ndërhyrjes në mjekër. Ajo publikoi disa foto në Instagram, për he
E frikshme plaga e Mandzukicit pas ndërhyrjes së Vecinos (FOTO LAJM) Si gjithmonë Derbi i Italisë vazhdon të komentohet për gabimet e mundshme në arbitrit. Këtë herë shkaku është përjash
Batshuayi reagon pas ndërhyrjes horror që mori Sulmuesi kryesor i klubit të Dortmundit, Batshuayi la fushën teksa u largua me barelë nga fusha e lojës pas një ndërhyrj
UEFA reagon pas hyrjes së maces në stadiumin "Vodafone Park" (VIDEO) Një moment i veçantë ndodhi dje në ndeshjen e zhvilluar në Turqi, mes Beshiktasit dhe Bayernit. Ndeshja u fitua nga
Buzëqesh Skëndërbeu, operohet me sukses Jashanica Mbrojtësi bardhekuq, Bajram Jashanica është nënshtruar sot në mesditë një ndërhyrjeje në gju dhe sic raporton faqja e Sk