999 rezultate për

nderhyrjeje

E frikshme, kjo modele u shpërfytyrua pas një ndërhyrjeje estetike Në ditët tona, ndërhyrjet plastike janë bërë një gjë mëse e zakontë (sidomos për ato të cilave ua lejon xhepi). Por
Siria paralajmëron Turqinë kundër një ndërhyrjeje të mundshme ushtarake Siria ka paralajmëruar sot Turqinë për organizimin e një sulmi kundër rajonit veriperëndimor të Afrinit, të kontrolluar
NATO, kundër një ndërhyrjeje ushtarake në Korenë e Veriut Sekretari i përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg ka dalë kundër një ndërhyrjeje ushtarake në Korenë e Veriut që do të
Serbët kapen me Kaçen: Kasap, dëmton vetëm lojtarët tanë Gjatë një ndeshjeje futbolli mund të ketë edhe përplasje të ashpra mes lojtarëve. Në ndeshjen me Austrinë, Ergys Kaçe u
Buzëqesh Barça, Messi i gatshëm ndaj Celta Vigos Lajm i mirë për Barcelonën në prag të javës së 29 të Primera Division. Lionel Messi do të jetë në dispozicion të Luis En
Serbi-Kroaci, ndërhyrja killer e Simuniç (FOTO-VIDEO) Serbi-Kroaci është gjithmonë më shumë se një dneshje futbolli. Këtë e dëshmojnë tensionet brenda dhe jashtë fushe. Dhe p
Hugo Chavez po lufton me vdekjen Nicolas Maduro, zëvendësi i presidentit të Venezuelës Hugo Chavez në një transmetim televiziv u shpreh se Chavez po luft
Familjarët e Alimadhit takojnë Kryeprokurorin, kërkojnë drejtësi Kryeprokurori i Përgjithshëm Adriatik Llalla ka pritur të premten familjarët e Denis Alimadhit, 11-vjeçarit që humbi jet
Amerikanët pro ndërhyrjes ushtarake në Iran Shumica e amerikanëve është pro një ndërhyrjeje ushtarake në Iran nëse vërtetohet se në këtë vend ndërtohen bomba atomik