999 rezultate për

nderhyrje

Kejvina Kthella bën ndërhyrje në fytyrë dhe e tregon publikisht (FOTO LAJM) Kejvina Kthella është kthyer në një nga vajzat më të komentuara që pas daljes për herë të parë me fustanin e kuq në “Xin
Rama me ndërhyrje estetike? Kryeministri bie pre e VIP-ave të Bllokut Në një kohë kur diskutohet për shitjen e detit shqiptar te grekët dhe në politikën shqiptare ka rënë "bomba", faqja "Vi
Arsyeja pse fotografia e një qenushi të lezetshëm mund të jetë çelsi i martesës tuaj Të vendosësh disa fotografi të kafshëve të bukura bashkë me bashkëshortin apo bashkëshorten tuaj nëpër ambientet e s
Greta Koçi bën ndërhyrje në fytyrë dhe e tregon live (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Greta Koçi, gjithmonë i ka kuriozuar të gjithë fansat e saj përsa i përket jetës private. Greta
Ortopedia në Spitalin Amerikan, me ndërhyrjet e reja kirurgjikale i kthehen jetës normale edhe pacientët mbi 70 vjeç Kirurgu Tonin Alia, sfida jonë rekuperimi i shpejtë dhe pa dhimbje i pacientëve. Nuk ka asnjë dallim mosha e pacienti
Joe Bannett i kërkon falje Leroy Sane për ndërhyrjen që i bëri Bennett‏ i ka kërkuar falje Sanes pas ndërhyrjes së ashpër që do ta lë jashtë fushave deri në katër javë. Joe B
Reagon federata gjermane e futbollit, kërcënon klubin e Cardiffit pas ndërhyrjes brutale të Sanes Lojtari i Manchester Cityt u dëmtua përgjatë ndeshjes së “Fa Cup” nga lojtari i Cardiffit, Joe Bennet. Sane ishte duk
Genta Ismajli e pranon publikisht: Kam bërë këtë ndërhyrje estetike Këngëtarja energjike dhe shumë e dashur për publikun, Genta Ismajli është përfolur së fundmi se ka bërë ndërhyrje esteti
Komentohet për ndërhyrje plastike, Chrissy Teigen ofendon rëndë fansin Para se të flasësh apo komentosh për Chrissy Teigen çdo kush duhet të mendohet dy herë pasi modelja dhe moderatorja e fa
Siria paralajmëron Turqinë kundër një ndërhyrjeje të mundshme ushtarake Siria ka paralajmëruar sot Turqinë për organizimin e një sulmi kundër rajonit veriperëndimor të Afrinit, të kontrolluar
Vulin: Ushtria serbe është gati për ndërhyrje Ministri i Mbrojtjes së Serbisë, Aleksandër Vulin ka thënë se Forcat e Armatosura të Serbisë, po shohin me kujdes dhe vë
Mourinho dhe Conte përveç duelit me nerva do përballen dhe në merkato Me Manchetser Cityn që tashmë ka dalë jashtë loje për shërbimet e Alexis Sanchez, pasi e konsideron një tratativë të sht
Akoma gjallë? Alvaro Rodriguez i nënshtrohet operacionit të tij të 60-të plastik Braziliani Alvaro Rodriguez nuk ka ndër mend të ndalet me ndërhyrjet plastike pasi sapo ka dalë nga salla e operimit për
Revoltohen me mjekët dhe sulmojnë policët Tre persona janë arrestuar në Istog, pasi ata sulmuan fizikisht zyrtarët policorë. Kjo ndodhi në Spitalin Rajonal, pa
Zbuloni kush janë lojtarët që sulmohen më shumë me ndërhyrje të ashpra në Premierë League Jack Wilsher është lojtari që ka pësuar më shumë faulle në kampionatin anglez. Cristal Palasit ishte ekipi i cili de
Demaskohet Marina Fara, pamja shokuese para ndërhyrjeve (FOTO LAJM) Vajza e Eli Farës, Marina është kthyer në një nga personazhet më të komentuar në rrjetet sociale dhe media për shkak se
Shikoni edhe njëherë momentin ku Kante e bllokoi aksionin e Arsenalit me një ndërhyrje fantastike (VIDEO) Arsenali dhe Chelsea barazuan mbrëmë në "Emirates Stadium" me shifrat 2-2, ndeshje e vlefshme për javën e 22-të në Premi
Pakt me djallin apo ndërhyrje? Shihni ndryshimin drastik të Kryemadhit (FOTO LAJM) Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi është rikthyer fuqishëm në politikë pas marrjes së "frenave" në LSI. Ajo që vlen
Facebook thirret për të dëshmuar për një ndërhyrje të mundshme ruse në referendumin për Brexit Facebook ka afat deri më 18 janar për të dhënë informacionet që zotëron në lidhje me një ndërhyrje të mundshme ruse në r
Armina Mevlani merr guximin dhe kritikon Bella Hadid Armina Mevlani është padyshim një nga vajzat më të komentuara në shoëbizin shqiptar. Karriera e saj si blogere nisi v