999 rezultate për

nderhyrje

Trump: Bëhu gati Rusi, raketat janë rrugës Presidenti i Amerikës, Donald Trump i ka reaguar ashpër Rusisë pasi kjo e fundit ka deklaruar se do të rrëzojë çdo raket
Si nata me ditën, dalin fotot e Marina Farës para ndërhyrjeve (FOTO LAJM) Vajza e Eli Farës, Marina është kthyer në një nga personazhet më të komentuar në rrjetet sociale dhe media për shkak se
Ndryshime të mëdha në Facebook, Zuckerberg paralajmëron furtunë Facebook ka njoftuar se për reklama politike në këtë rrjet social, do të verifikojë identitetin e reklamuesit, një përpj
E kam zvogeluar gjoksin sepse po "vdisja", flet Genta Ismaili Genta Ismaili është një nga këngëtaret më të suksesshme të skenës shqiptare, megjithatë kohëve të fundit është tërhequr
Tifozët e Interit e cilësojnë vjedhjen më të madhe në histori, Iuliano flet për ndërhyrjen ndaj Ronaldos Më 26 prill 1998 Marc Iuliano pengoi në zonë Ronaldon, por pavarësisht kësaj arbitri Piero Ceccarini lejoi vazhdimin e l
Lojtari i Liverpool humbet edhe Botërorin pas dëmtimit Ai pritej të rikthehej në fushë këtë javë por tashmë duhet ti nënshtrohet një ndërhyrje kirurgjikale. Një dëmtim i pë
Fizioterapia pas ndërhyrjeve kirurgjikale, thelbësore për të "ngritur" në këmbë pacientët e dëmtuar! Fizioterapia pas një ndërhyrje kirurgjikale është thelbësore për rekuperimin e plotë të pacienit. Dy fizioterapistë
"Jam natyrale", Luana mohon ndërhyrjet kirurgjikale Luana Vjollca, një nga femrat më të lakuara dhe simpatike të ekranit tregon të vërtetën e formave të saj trupore. E
U operua me urgjencë, Stallone kritikon publikisht Schwarzenegger Një ndërhyrje urgjente në zemër për aktorin Arnold Schwarzenegger. 70-vjeçari, ish-guvernator i shtetit të California u
Të famshmet shqiptare që kanë bërë hundën operacion (FOTO LAJM) Tashmë operacionet plastike nuk janë më "tabu" e aq më tepër të rrallë, sidomos kur bëhet fjalë në botën e shoëbizit shq
Ky është finteri i shekullit, lëvizja perfekte sjell një gol të mrekullueshëm (VIDEO) Një lëvizje mund të zgjidhë gjithçka në zonë, ashtu siç bën dhe një ndërhyrje e mirë. Por kur lëvizja është perfekte
Skandal i vërtetë, shihni buzët e deformuara të Zaiminës nga silikoni (VIDEO) Nuk është aspak çudi që "VIP-at" në Shqipëri të kenë kryer operacione plastike dhe ndërhyrje në fytyrë e në trup. Ma
UEFA reagon pas hyrjes së maces në stadiumin "Vodafone Park" (VIDEO) Një moment i veçantë ndodhi dje në ndeshjen e zhvilluar në Turqi, mes Beshiktasit dhe Bayernit. Ndeshja u fitua nga
Luana Vjollca ndër vite, befasoheni me ndërhyrjet estetike Dukja e saj është super seksi në aspektin e figurës trupore dhe joshjes me asetet, por edhe për atraktivitetin e bukurin
Ndërhyrje që të lë pasoja, portieri i rrezikon jetën kundërshtarit me këtë dyluftim (VIDEO) Portieri i Guimares, Dagllas Jesus, ka bërë një ndërhyrje që me plot gojën mund të thuhet për karton të zi, ndaj sulmues
Tentoi të pengonte hajdutët, ky është biznesmeni që u vra në Fier (FOTO LAJM) Ka ndërruar jetë një prej të plagosurëve gjatë grabitjes së djeshme në Fier. Ilir Vrenozi, u plagos me armë zjarri pa
Buzëqesh Skëndërbeu, operohet me sukses Jashanica Mbrojtësi bardhekuq, Bajram Jashanica është nënshtruar sot në mesditë një ndërhyrjeje në gju dhe sic raporton faqja e Sk
Taravari viziton fshatin Reçan, ndërhyrje për parandalimin e rrëshqitjes së tokës Kryetari i komunës së Gostivarit Arben Taravari, vizitoi fshatin Reçan, ku u njoh me problemet me të cilat ballafaqohen
Italia paralajmëron rrezikun e ndërhyrjes ruse në procesin zgjedhor Zyrtarët e qeverisë italiane kanë paralajmëruar sot për mundësinë e një ndërhyrjeje të huaj në zgjedhjet e përgjithshme,
Rreth 13 rusë shpallen fajtorë për ndërhyrje në zgjedhjet presidenciale Drejtësia amerikane shpalli fajtorë 13 shtetas dhe tre entitete ruse për ndërhyrje në zgjedhje dhe procesin politik amer