999 rezultate për

nderhyrje

Ndërhyrje horror, mbrojtësi i bën "karate" sulmuesit (VIDEO) Një ngjarje aspak e zakonshme ka ndodhur gjatë një ndeshje futbolli për fëmijë në Cordoba, Argjentinë. Në takimin me
​Ramos kërkon falje për ndërhyrjen ndaj kundërshtarit Qendërmbrojtësi dhe kapiteni i Real Madridit, Sergio Ramos, ka kërkuar falje për ndërhyrjen që ia bëri lojtarin të Vikto
Fansat në dyshime, Rama me ndërhyrje estetike? (FOTO LAJM) Tashmë prej kohësh, Rama është kthyer në një personazhet që shkakton bujë në cdo emision që ftohet. Me tipin e tij k
U akuzua për operacione plastike, Tayna i përgjigjet gjithë disseve Tayna është reperja më e përfolur kohët e fundit. Ajo në një kohë fare të shkurtër arriti të deportojë në tregun e m
E frikshme, kjo modele u shpërfytyrua pas një ndërhyrjeje estetike Në ditët tona, ndërhyrjet plastike janë bërë një gjë mëse e zakontë (sidomos për ato të cilave ua lejon xhepi). Por
Trupi i Katsifasit do të këqyret edhe nga një mjek grek Autoritetet shqiptare kanë pranuar kërkesën e familjarëve të terroristit që u vra pasi sulmoi Policinë Shqiptare, Konsta
Reagimi i Lionel Messit ndaj veprimit gjenial të Brozovicit (VIDEO) Luis Suarezit i është mohuar goditja nga gjuajtja e lirë, pasi Marcelo Brozovic bëri një ndërhyrje heroike duke u shtrir
Ndërhyrje e rrezikshme, dëmtohen rëndë Biglia dhe Nainggolan (VIDEO) Interi dhe Milani po zhvillojnë "Derby della Madonninan" në stadiumin Giuseppe Meazza. Sfida është ndalur për disa s
Ndërhyrje estetike? Këngëtarja shqiptare e tregon troç Ndërhyrjet në fytyrë tashmë janë bërë një procedurë normale edhe në Shqipëri, por përsëri VIP-et nuk preferojnë ta trego
“Maqedonia”, ambasadori rus në Tiranë: S’ka ndërhyrje të Moskës, vendos populli Çështja e emrit të Maqedonisë dhe anëtarësimi në NATO, sipas Ambasadorit rus në Tiranë, Alexandër Karpushin duhet të jen
Ndërhyrje për karton të zi, arbitri fal lojtarin (VIDEO) Ndërhyrjet brutale janë pjesë e lojës dhe komentohen shumë në rrjetet sociale ashtu edhe nga analistët sportivë. Kjo
Plotë 25 vite, kjo ishte ndërhyrja horror e "Psikopatit" (VIDEO) Futbolli është një nga sportet me aktivitetin fizik më të madhë, ku lojtarëve u duhet të vrapojnë për rreth 90' minuta.
SHBA mohon ndërhyrjen në zgjedhjet në Bosnjë Ambasada e SHBA-së në Bosnjë ka hedhur poshtë akuzat e udhëheqësve nacionalistë serbë se Shtetet e Bashkuara kanë kërkua
Ndërhyrje brutale, lojtari shkelmon kundërshtarin në kokë (VIDEO) Ndërhyrjet brutale janë pjesë e lojës dhe komentohen shumë në rrjetet sociale ashtu edhe nga analistët. Një e tillë
Trump akuzon Kinën për ndërhyrje në zgjedhjet presidenciale Kina po përpiqet të "përzihet" në zgjedhjet e ardhshme afatmesme të SHBA, tha presidenti Donald Trump udhëheqësve botëro
Ndërhyrje drastike në fytyrë, fansat masakrojnë Anxhela Martinin Referuar fotove të hershme, modelja ka patur një fytyrë tipike midis formës katrore dhe asaj drejtkëndore, që karakteriz
Ndërhyrje brutale, Parejo shkelmoi Cancelon në kokë (VIDEO) Felix Brych heshti sonte para një ndërhyrje brutale të Valencias te mbrojtësi, Joao Cancelo. Arbitri gjerman i ndeshj
Jurgen Klopp mbron Neymarin Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, ka mbrojtur sulmuesin e Paris Saint-Germainit, Neymarin, pas kritikave që ky i fun
Presidenti i Bayern-it "shpërthen" ndaj Bellarabit Presidenti i Bayern Munich Uli Hoenes ka qenë shumë i inatosur pas ndeshjes ndaj Leverkusenit. Ai ka shpërthyer ndaj
Almagro: Nuk përjashtojmë ndërhyrje ushtarake në Venezuelë Sekretari i përgjithshëm i Organizastës së Shteteve Amerikane, Luis Almagro ka deklaruar në Kolumbi se nuk përjashtohet