999 rezultate për

nderhyrje

Ndërhyrje brutale ndaj futbollistit serb, Migjen Basha dënohet nga klubi i tij Migjen Basha në ndeshjen e së dielës kundër Panioniosit është ndëshkuar me kartron të kuq, pas një ndërhyrje të rëndë që
Bëri ndërhyrjen horror ndaj lojtarit serb, reagon Migjen Basha (FOTO LAJM) Ndeshja e fundit me ekipin e tij ka qënë një makth i vërtetë për mesfushori i Kombëtares, Migjen Basha. Basha u dety
Ndërhyrje brutale, Migjen Basha bën për spital futbollistin serb (VIDEO) Kanë mjaftuar 11 minuta lojë që Migjen Basha të marrë direkt karton të kuq në sfidën që Arisi barazoi 1-1 me Panionios,
Ismajli zgjidhet në formacion e javës në Kroaci (FOTO LAJM) Mbrojtësin e kombëtares shqiptare Ardian Ismajli, i cili ka qenë titullar te Hajduk i Splitit, dhe të dielën e shkuar sh
Nga Zidane tek Ramos, shikoni ndërhyrjet më të ashpra dhe më të shëmtuara në historinë e futbollit (FOTO LAJM) Ka shumë kampionë që do mbeten përgjithmonë në historinë e futbollit. Por edhe ata gabojnë për ndërhyrjet e rënda që i k
550 mijë dollar operacione për tu dukur si Kim Kardashian, zhgënjen modelja Një modele ka shpenzuar 550 mijë dollarë për t’u transformuar si Kim Kardashian, megjithëse rezultati është zhgënjyes.
Farsa e konkurseve, Zëri i Amerikës i qëndron raportimit për përgjimet Ministrja e Drejtësisë në Shqipëri, Etilda Gjonaj, përmes një prononcimi për mediat të martën në Tiranë, vuri në dyshim
Helikopteri i FA-së niset për të shpëtuar 8 mësuesit në Theth Pas thirrjes për ndihmë, një helikopter Cougar i Forcës Ajore është nisur drejt Thethit dhe Shalës për evakuimin e 8 mës
Mbrojtësi i Manchester Cityt ofenon rëndë Salahun (VIDEO) Mbrojtësi dhe kapiteni i Manchester City, Vincent Kompany edhe pse bëri një ndërhyrje të ashpër në sulmuesin e Liverpool
Qytetarët e Kosovës të shqetësuar nga ndërhyrjet e Turqisë për xhaminë Prishtina ka nevojë për një xhami të re, por përpjekjet e Turqisë për të ndërhyrë në shtetin e ri të Ballkanit me invest
Tërësish e transformuar, Eni Koçi pranon operacionet (FOTO LAJM) Edhe pse operacionet plastike duket se herë çdo e më tepër po kthehen në një “trend” për vajzat, nuk janë të rralla rast
Van Dijk: Nuk kisha synim të lëndoja Mertensin Qendërmbrojtësi i Liverpoolit, Virgil van Dijk, e ka mbrojtur veten pas kritikave për ndërhyrjen e ashpër që shkaktoi ku
Ndërhyrje brutale e Van Dijk ndaj Mertens, shikoni si e ndëshkon arbitri (VIDEO) Ndeshja mes Liverpul dhe Napolit ka shumë tenson brenda, pasi një prej ekipeve do të shkojë në fazën tjetër. Një ndë
Rikthehet Sindrit Guri, gol e kualifikim në kupë (VIDEO) Oostenden fitoi me penallti 5-4, ndërsa 120 minutat ndaj Mouscron u mbyllën me rezultatin 3-3. Me këtë fitore skuadra ku
Barcelona në hall, dëmtohet ylli skuadrës Tek Barcelona problemet nuk kanë fund sa i përket dëmtimeve. Së fundmi në ndeshjen ndaj PSV-së në ‘’Ligën e Kampioneve’
Ndërhyrje brutale, arbitri fal Taulant Xhakën (VIDEO) Ditën e sotme ndeshja midis skuadrës së Luzernit dhe Bazelit përfundoi në shifrat e barabarta 1 me 1. Një ndeshje e mbus
Ndërhyrje horror, mbrojtësi i bën "karate" sulmuesit (VIDEO) Një ngjarje aspak e zakonshme ka ndodhur gjatë një ndeshje futbolli për fëmijë në Cordoba, Argjentinë. Në takimin me
​Ramos kërkon falje për ndërhyrjen ndaj kundërshtarit Qendërmbrojtësi dhe kapiteni i Real Madridit, Sergio Ramos, ka kërkuar falje për ndërhyrjen që ia bëri lojtarin të Vikto
Fansat në dyshime, Rama me ndërhyrje estetike? (FOTO LAJM) Tashmë prej kohësh, Rama është kthyer në një personazhet që shkakton bujë në cdo emision që ftohet. Me tipin e tij k
U akuzua për operacione plastike, Tayna i përgjigjet gjithë disseve Tayna është reperja më e përfolur kohët e fundit. Ajo në një kohë fare të shkurtër arriti të deportojë në tregun e m