999 rezultate për

nderhyrja

Ndërhyrja në Siri, Greqia i frikësohet një vale refugjatësh Qeveria greke është duke shqyrtuar me kujdes rreziqet dhe mundësitë, që vijnë nga ndërhyrja e afërt e forcave të NATO-s
Milan, 3 blerje për të shpëtuar sezonin (FOTO LAJM) Humbja përballë Veronës që në javën e parë të sezonit të ri në Serie A nuk ka lënë shije te Milan. Kuqezinjtë luajnë të
Ndërhyrja në Siri, SHBA po shqyrton shembullin e Kosovës Shtetet e Bashkuara po shqyrtojnë mundësinë e nderhyrjes në Siri pas përdorimit të armëve kimike kundër popullsisë civil
Ronaldinho: Dhëmbë të rinj, e qeshur e re (FOTO LAJM) Buzëqeshje e re për Ronaldinhon. Ish ylli i Milan dhe Barcelonës, tani pjesë e Atletico Mineiros, ka bërë një ndërhyrje
Policia greke arreston grabitësin nga Maqedonia Policia e Greqisë ka arrestuar një shtetas nga Maqedonia, pasi kishte tentuar që të grabiste një artari në Sarti të Halk
Protestuesit shpërndahen nga ndërhyrja e Erdogan Topa uji dhe granata me tym janë përdorur nga policia speciale kundra qindra demonstruesve antiqeveritare mengjesin e so
Shenohen përplasjet e para elektorale Shënohen përplasjet e para elektorale. Punonjësit e komunes Guri i Zi në Shkoder nuk lejuan aktivistë të partisë demokra
David Luiz, mjeshtër i simulimit (VIDEO-FOTO) David Luiz është klasifikuar nga mediat britanike si aktori më mirë në ndeshjen e djeshme mes Manchester Unitedit dhe Ch
Përfundon me sukses operacioni, 6 muaj stop për Zanettin Ka përfunduar me sukses operacioni në tendinën e Akilit për Javier Zanettin. Kapiteni i Interit, i dëmtuar gjatë sfidës
Ndërhyrja ndaj Giovincos, një ndeshje pezullim për Cambiasson( FOTO-LAJM) Një ndeshje pezullim, ky është ndëshkimi që gjykatësi sportiv ka dhënë për ndërhyrjen e rëndë që Cambiasso beri ndaj Gio
Ndërhyrja brutale, Cambiasso kërkon falje (VIDEO) Protagonist i një faulli të ashpër ndaj Sebastian Giovincos pas vërshëllimës finale në derbin e djeshëm të Italisë Inter
Argita Berisha bën hundën operacion (FOTO-LAJM) Vajza e kryeministrit Berisha duket se ka kryer një ndërhyrje kirurgjikale estetike për hundën e saj. E fotografuar vetë
Ndërhyrja në Kubë, Chavez rikthehet sërish në Venezuelë Presidenti i Venezuelës Hugo Chavez është kthyer në Venezuelë pas ndërhyrjes kundër kancerit që bëri në Kubë. Përmes rrj
Operacionet plastike, Koreja e Jugut në vendin e parë (FOTO-LAJM) Koreja e Jugut renditet si një nga vendet ku kryhen më shumë operacione plastike në Botë ndërsa në vend të dytë dhe të t
Militanët islamike në Mali, kërkohet ndërhyrja e NATO-s Presidenti i Bashkimit Afrikan të Kombeve, Thomas Boni Yayi, i bëri thirrjes NATO-s që të dërgojë një kontigjent trupash
Ndërhyrja "killer" e Marin (VIDEO) Chelsea ka humbur dje ndeshjen e javës së 21 të Premier League përballë QPR-së në Stamford Bridge me rezultatin 0-1 duke
Nuk është truk, edhe prestigjatorëve u digjet koka (VIDEO-FOTO) Shpesh prestigjatorët realizojnë numra me të pranishmët në evente të ndryshme por këtë radhë ka qenë njëri prej tyre i c
Takim Juventus-Luis Nani? E ardhmja e Luis Nani mund të kthehet në një duel Milan-Juventus. Jorges Mendes, agjenti i mesfushorit portugez të Manch
PSG, sherr Ibra-Nene Nuk ka nisur ashtu siç parashikohej sezoni për Paris Saint Germain. Tre barazime në po kaq ndeshje në Ligue I kanë turbu
Kinë, serbi bën gafën e vitit (VIDEO) I impenjuar përballë Shangai Shenhua të Drogba dhe Anelka, Vladimir Jovançiç kishte rastin për ti dhënë fitoren ekipit t