999 rezultate për

nderhyrja

Ndërhyrja e frikshme e portierit të Shalkes i shkakton dëme serioze futbollistit serb Schalke 04 ka mposhtur Eintracht Frankfurtin me rezultat 1-0 në ndeshjen e xhiros së 15-të të Bundelsigës. Por në një
Merr flakë në mes të Tiranës blindi i parave (VIDEO0 Një makinë e një policie private është përfshirë nga flakët në rrugën Fortuzi në kryeqytet. Siç mund ta shihni edhe n
Vajzës i dështon ndërhyrja ekstetike, i plas botoksi në ditën e fejesës (FOTO LAJM) Grupet e Facebook-ut së fundmi janë bërë adresë për të treguar problemet që kanë personat e ndryshëm, duke kërkuar kësht
Talentit të Liverpool i thyejnë këmbën, ndërhyrja që shokoi të gjithë (VIDEO) Liverpool dhe Sevilla zhvilluan një ndeshje miqësore pas mesnate, e cila do të jetë më shokuese se pritej. Në fakt, k
2 dekada nga ndërhyrja e NATO-s në Kosovë Sot shënohet 20-vjetori që kur trupat e NATO-s u futën në Kosovë për t’i dhënë fund masakrave dhe shovinizmit serb mbi
Kjo ishte ndërhyrja "horror" e Mbappes në sfidën ndaj Rennes (VIDEO) Rennesi e fitoi mbrëmë Kupën e Francës pas fitores me penallti ndaj Paris Saint-Germainit. Koha e rregullt e takimit
Ndërhyrja e beftë e RENEA-s në Elbasan, Veliu tregon arsyen Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu i ftuar në Nreeës24 ka treguar prapaskenat e një operacioni të
Ndërhyrja e policisë në auditore, kërkesa erdhi nga UT (FOTO LAJM) Ndërhyrja e policisë në auditoret e Fakulteteve të Tiranës është bërë me kërkesë të drejtuesve të Universitetit. Ndër
Ndërhyrja "horror" e Van Dijk ndaj Mertens, vetëm karton i verdhë (VIDEO) Livepooli siguroi kualifikim për në fazën me eleminim direkt dje në mbrëmje, teksa triumfoi 1-0 ndaj Napolit, shkruan A
​Ramos kërkon falje për ndërhyrjen ndaj kundërshtarit Qendërmbrojtësi dhe kapiteni i Real Madridit, Sergio Ramos, ka kërkuar falje për ndërhyrjen që ia bëri lojtarin të Vikto
Kërkohet ndërhyrja e ushtrisë, zjarri i madh përfshin Shkodrën Zjarret u duk sikur nuk e prekën shumë Shqipërinë,verën e këtij viti, në krahasim me vitet e tjera. Ama rreziku akoma
Plotë 25 vite, kjo ishte ndërhyrja horror e "Psikopatit" (VIDEO) Futbolli është një nga sportet me aktivitetin fizik më të madhë, ku lojtarëve u duhet të vrapojnë për rreth 90' minuta.
Lojtarët sulmojnë arbitrin për një penallti të padhënë Fundi i ndeshjes së Kategorisë së Dytë mes Maliqit dhe Albpetrolit të përfunduar me rezultatin 1-0 në favor të vendasve
"Ndërhyrja e këtij qeni ndaj lojtarit është për karton të kuq" (VIDEO) Ndonjëherë kemi parë që ndeshjet e futbollit të ndërpriten nga ndonjë tifoz që hy në fushë, por së fundmi pretagonist ës
Kujdes, sot bllokohen dy segmente rrugore të rëndësishme Duke nisur nga dita e sotme në kuadër të projektit të mirëmbajtjes kanë filluar punimet për rehabilitimin e dy segmentev
Ndërhyrja ruse në zgjedhje, 14 ditë burg për ish-ndihmësin e Trump Ish-ndihmësi i fushatës së Donald Trump, George Papadopoulos, është dënuar me 14 ditë burg në lidhje me çështjen e ndërh
Burri e rreh, gruaja kap kallashin: Ndërhyrja e policisë shmang tragjedinë Policia ka vënë në pranga burrë e grua në Belsh, Elbasan. Kjo pasi pas një sherri në familje, bashkëshorti ka dhunua
Tmerr, pas fitores Franca kthehet në arenë lufte me pasojë dy viktima (VIDEO) Fitorja e Kampionatit Botëror të Futbollit nga ana e Francës në përballje me Kroacinë, përveç festimeve ka sjellë edhe t
Çfarë ndërhyrje mbrojtësi belg! Mban Kombëtaren në avantazh (VIDEO) Anglia duket se është zgjuar disi në këtë pjesë të dytë duke u paraqitur disa herë rrezikshëm në portën e Belgjikës.
Jeni tërbuar nga trafiku në Tiranë-Durrës? Gjiknuri ka një përgjigje epike për ju Ministri i Infrastrukturës Damian Gjiknuri ka gjetur një justifikim unik ndaj kritikave se përse po e bllokon tani aksin