999 rezultate për

nderhyn

Përgjime të reja: Eurodeputeti italian ndërhyn për tendera e koncesionet e mafias në Tiranë Europarlamentari Lorenzo Cesa ka dalë në skenë në përgjimet e antimafias italiane si personi që koordinon ndërhyrjet e n
Barcelona kërkon Depay, ndërhyn edhe Juventus Memphis Depay, sulmuesi i Olympique de Lyon, mund të bëhet një lojtar i ri i Barcelonës gjatë merkatos së dimrit për shk
Nis protesta në Tiranë, ndërhyn policia Policia ka nisur të shpërndajë qytetarët në sheshin Skënderbej. Ata ishin mbledhur fillimisht aty për të vijuar më pa
Plas sherri mes 4 të rinjve në Pogradec, dhunohen policët që ndërhynë t'i ndajnë Policia e Pogradecit ka arrestuar katër të rinj pasi gjatë një sherri me njëri-tjetrin, kanë dhunuar edhe efektivët që k
CR7 ndërhyn në operacionin "Mbappe", e ardhmja e tyre bashkohet diku? E ardhmja e Cristiano Ronaldos (35 vjeç) dhe ajo e Kylian Mbappé (21) duket se bashkohen diku, në një mënyrë apo në një
Ralf Gjoni "sulmon" Braçen, ndërhyn garda Seanca e sotme plenare është shoqëruar me debate të forta mes deputetes Vasilika Hysi dhe deputetit të opozitës Ralf Gjo
Të shtënat me armë në zonën e Teleferikut, pse ndërhynë dhe forcat "Shqiponja" Të tjera detaje zbardhen nga një sherr që ndodhi gjatë ditës së sotme në zonën e Teleferikut në Tiranë, ku u raportua dh
Ndërhyn Rusia, merr kthesën e papritur lufta Azerbajxhan-Armeni Ministrat e jashtëm nga Armenia dhe Azerbajxhani do të marrin pjesë në bisedimet rreth konfliktit në rajonin e Nagorno-K
Kraja: Serbia po ndërhyn në të gjitha proceset në Kosovë Kryetari i Akademisë së Shkencave dhe Arteve të Kosovës (ASHAK), Mehmet Kraja, ka thënë se nuk e sheh si ‘historike’ mar
Rama ndërhyn në punët e brendshme të Malit të Zi, shkatërrohet koalicioni anti-Gjukanoviç Kryeministri Rama ishte në një vizitë private një ditë më parë në Tuz. Në këtë vizitë, Rama takoi edhe kreun e Komun
"Pse ndërhyn në punë burrash?", gruaja tregon dhunën pasi pagoi ujin e dritat “Përse e pagove ujin dhe dritat?”, pas kësaj pyetjeje një 59-vjeçare është ndodhur nën dhunën e bashkëshortit, i cili e
Zjarret gllabërojnë pyjet, Meta apel: Ndërhyni urgjentisht Me dhjetëra hektarë pyje janë shkrumbuar ndërsa mësohet se zjarrvënia në Gjirkastër ka qenë e qëllimshme dhe në polici j
Zjarr i madh në Gramsh, zjarrfikësja nuk ndërhyn dot Pasditen e sotme një zjarr i madh ka përfshirë malin e Koshnicës pranë fshatit Siman. Nga flakët janë shkrumbuar disa
Metës thirrje mazhorancës: Mos ndërhyni në kushtetutë Presidenti i vendit Ilir Meta e ka nisur ditën e sotme me një mesazh të fortë për mazhorancën, duke i kërkuar të mos ndë
Kina paralajmëron Anglinë: Mos ndërhyni në punët tona! Kina paralajmëroi Mbretërinë e Bashkuar se do të përballet me pasoja, nëse vazhdon “të ndjekë rrugën e gabuar” sa i përk
Denoncimi: Ministri Bledi Çuçi po ndërhyn të nxjerrë nga burgu mikun e tij Ish-kryeministrit Berisha ka postuar në Facebook një denoncim të një qytetari. Qytetari digjital ka zbardhur disa të
''Mos e prek'': Policia tenton të marrë Albana Vokshin, ndërhyn Enkel Demi (VIDEO) Ish-deputetja e PD-së, Albana Vokshi është tentuar që të shoqërohet nga Policia e Tiranës, e cila ka rrethuar zonën e Te
Koronavirusi ndërhyn dhe në modë, cili do të jetë aksesori më trend i vitit (FOTO LAJM) Dorezat mund të jenë aksesori më në modë për vitin 2020! Ato janë rikthyer tashmë në kryefjalën e këtyre muajve kur s
Sherr me thika mes të rrinjve në Durrës, ndërhyn policia Policia e Durrësit ka arrestuar një person dhe dy të tjerë janë gjobitur për shkak se thyen orarin e izolimit, dhe po ko
Kurti ''ndërhyn shpejt'', shkarkon nga detyra zv. drejtorin e KRU ''Prishtina'' Kryeministri në detyrë, Albin Kurti dhe ministrja në detyrë e Ekonomisë, Punësimit, Tregtisë, Industrisë, Ndërmarrësisë