999 rezultate për

ndave

Rikthim i frikshëm i McGregor, triumfon pas 40 sekondave (VIDEO) Vetëm 40 sekonda i kanë mjaftuar Conor McGregor për të mposhtur Donald “Cowboy” Cerrone në eventin UFC0-246, zhvilluar m
Skema e njëjtë, si u liruan nga burgu kokat e bandave shqiptare Banda famëkeqe e Durrësit i ka tashmë jashtë qelisë të dy ‘kapot’ e saj. Sot gjyqtarja e Krujës, Enkelejda Hoxha, dha ve
Miqësorja e legjendave në "Air Albania", dalin çmimet e biletave (FOTO LAJM) Më 10 janar do të luhet në stadiumin “Air Albania” ndeshje miqësore midis veteranëve të Kombëtares së Futbollit të Shqip
Hamilton, mes legjendave të Formula 1 Piloti britanik gjatë vitit 2019 e siguroi titullin e gjashtë të kampionit botëror, synon rekordin e Schumacherit Lew
Zbulohet sekreti, si u shmang tragjedia ajrore brenda 19 sekondave Një komunikimi i gabuar për pak sa nuk shkaktoi një përplasje fatale në ajër midis dy avionëve me 268 njerëz në bord, t
Statistikat e panjohura të legjendave të sportit (FOTO LAJM) Askush nuk është perfekt, madje as disa nga yjet më të mëdhenj të sportit të kohës moderne. Lionel Messi, Usain Bolt
Prej dy ditësh pranë të prekurve nga tërmeti, Noizy denoncon live policin grindavec Këngëtari Noizy në një lidhje direkte për Top Channel, ka thënë se është dhunuar nga forcat e policisë. “Po pastrojmë
Në "Kanalin e Kuçedrës", ky është shkaku i tërmeteve në Shqipëri sipas legjendave Një nga zonat më sizmike në Durrës është edhe ajo që njihet si "Kanali i Kuçedrës", që ndodhet në Gjirin e Lalëzit. Sipa
Tërbohet Toure, merr karton të kuq pas 10 sekondave lojë (VIDEO) Ish lojtari i Barcelonës dhe Manchester City, Yaya Toure i ka bërë një mbyllje zhgënjyese eksperiencës së tij në Kinë.
Ndalimi i Redjan Rrajës, reagon Basha: Luftë e pastër mes bandave në pushtet Kreu i PD-së Lulzim Basha ka reaguar mesditën e sotme pas arrestimit të Redjan Rraja, në lidhje me atentatin ndaj prokur
Politikani e pranon publikisht: I njohim bandat, kemi frikë t’u përmendim emrat Mbrëmjen e sotme në studion e “Open” në Top Channel u diskutua për lidhjen e bandave me politikën. Ish-deputeti Agro
Kreshnik Spahiu: Durrësi, streha e mafies politike që kontrollon Portin përmes bandave Kreshnik Spahiu në një lidhje të drejtpërdrejtë për “Open” mbrëmjen e sotme deklaroi se asnjëra palë politike nuk përmen
Truri e njeh muzikën brenda 100 milisekondave Truri e adhuron muzikën. Nga 100 deri në 300 milisekonda është e mjaftueshme për të njohur një pjesë të njohur. Kjo ë
Karton të kuq pas 13 sekondave lojë, kjo është gafa e portierit (VIDEO) Portieri i Konyaspor, Serkan Kirintili ka thyer rekordin për kartonin më të shpejtë në histori të Superligës së Turqisë.
U shkrepën brenda pak sekondave, fotot e frikshme bëhen virale në rrjet Këto dy foto, të realizuara pak sekonda larg nga njëra – tjetra, kanë tmerruar përdoruesit në internet. Teksa në njër
Denoncimi: Plas mes bandave të PS-së në Durrës, qëllohet kreu i Këshillit bashkiak Kreu i PD-së së Durrësit, Ferdinand Xhaferri pretendon se është qëlluar me armë zjarri ndaj drejtorit të përgjithshëm të
Sergio Ramos mes legjendave të Spanjës, thyen rekordin e Casillas Sergio Ramos, një legjendë e gjallë e përfaqësueses së Spanjës. Mbrojtësi i Real Madridit e nisi titullar takimin elimin
"Vrasjet, zhdukjet e dhjetra të rinjve të përfshirë në luftën midis bandave të drogës" Ish Presidenti Bujar Nishani në një shënim në faqen e tij në Facebook, ka analizuar situatën aktuale në vendin tonë duke
Në shënjestër grupi i Aldo Bares: Lufta mes bandave që po kursen askënd në Lushnje (FOTO LAJM) Vrasja makabre e Besmir Hidës sot në mëngjes teksa ishte duke pirë kafesën është e fundit e serisë së përplasjes së ashp
BDI e shqetësuar nga lidhjet e bandave me partitë politike Bashkimi Demokratik për Integrim përkrah aksionet policore anti-drogë në Gostivar dhe Tetovë dhe inkurajon institucionet