999 rezultate për

ndarjes

7 vite pas ndarjes nga jeta, vajza e Paul Walker përlot botën me foton e veçantë (FOTO LAJM) Në 30 nëntor u bën 7 vite nga ndarja nga jeta e aktorit të ndjerë, Paul Walker. Vajza e tij e vetme e ka kujtuar Paul pë
Divorci i bujshëm, Jonida Maliqi flet për herë të parë për arsyet e ndarjes Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Jonida Maliqi ishte sot e ftuar tek "E diela shqiptare", në një intervistë të ve
Ronelën apo Samantën? Kë zgjodhi Young Zerka pas ndarjes (FOTO LAJM) Përgjatë këtyre muajve ndarja e Ronela Hajatit dhe Young Zerkës është komentuar gjatë në media. E kur u vërtetua se a
Nuk i "shqitet" edhe pas ndarjes, ish-i fejuari i komenton publikisht Demi Lovatos (FOTO LAJM) Vetëm dy muaj pasi shpallën fejesën, këngëtarja Demi Lovato i dha fund marrëdhënies së saj me partnerin Max Ehrich. K
Tre vite pas ndarjes, si i ka raportet Bora Zemanin me Vin Velin (FOTO LAJM) Ish-çifti Bora Zemani dhe Vin Veli vazhdojnë të jenë në qendër të mediave rozë, edhe pse po bëjnë tre vite të ndarë.
Brad Pitt fotografohet për herë të parë pas ndarjes nga modelja (FOTO LAJM) Brad Pitt dhe modelja, Nicole Poturalski i dhanë fund lidhjes së tyre në tetor, vetëm pak muaj pasi e kishin bërë publik
"Jemi munduar shumë", Nora i rikthehet ndarjes nga Roberti (FOTO LAJM) Por së fundmi teksa ndodhej në Stamboll, Nora ishte e ftuar në emisionin "Qejfi më i madh se Stambolli", ku në një inter
Italia jep lajmin e madh: Në mes të janarit do jenë gati 27 milion dozat e para të vaksinës 27 milionë dozat e para të vaksinës do të jenë gati për Italinë në mes të muajit janar 2020 e 13 milionë doza të tjera
Një vit pas ndarjes, ribashkohet çifti i njohur i showbiz-it shqiptar (FOTO LAJM) Pas katër vitesh së bashku, dyshja shumë e njohur e showbiz-it shqiptar, Heidi Lushtaku dhe Robin Krasniqi, i dhanë fund
Pas ndarjes së bujshme nga Natalia, Maluma kapet "mat" me të dashurën e re (FOTO LAJM) Pasi u nda nga modelja Natalia, Maluma është fotografuar në krahët e një tjetër vajze. Personi i cili ka tërhequr vëm
Simptomat që njerëzit përjetojnë pas ndarjes nga partneri, si t'i përballoni Në ditët e sotme, ndarja duket si përfundimi më i parashikueshëm i një marrëdhënie në çift. Ndarja në një marrëdhënie ës
Tre muaj pas ndarjes nga jeta, John Travolta i dedikon gruas urimin më të ndjerë (FOTO LAJM) Në korrik të këtij viti, bashkëshortja e aktorit John Travolta, Kelly Preston, humbi betejën me kancerin në gji dhe ndër
4 vite pas ndarjes nga jeta, Sara zbulon lidhjen e gjakut me artistin shqiptar (FOTO LAJM) 4 vite më parë ndërroi jetë mjeshtri shqiptar i cirkut, Telat Agolli. Ditën e sotme Sara Hoxha, ka zbuluar lidhjen e gja
​Pse burrat gjejnë një të dashur të re menjëherë pas ndarjes Burrat nuk vuajnë shumë pas një shkatërrimi dashurie, por ata shpejt gjejnë një zëvendësim. Sapo prishët një marrëd
Ish i fejuari i Demi Lovatos pas ndarjes: E mora vesh nga portalet Ndarja e Demi Lovato-s nga i fejuari Max Ehrich vazhdon të bëhet edhe më e sikletshme. Këngëtarja i dha fund fejesës 2 m
Tradhtuan njëri-tjetrin? VIP-at shqiptarë që ranë pre e skandaleve pas ndarjes (FOTO LAJM) Tradhtia është padyshim një nga temat që gjithmonë përflitet dhe ngjall interes tek publiku. Por sidomos kur ndodh m
Larg syve të publikut? Ku mund t'i gjeni "bashkë" Loredanën dhe Mozzik (FOTO LAJM) Një vit më parë, Loredana dhe Mozzik i dhanë fund lidhjes disavjeçare duke mos zbuluar asnjë arsye se çfarë i çoi drejt
Gjithë sy e veshë, Scott Disick i komenton Sofia-s pas ndarjes (FOTO LAJM) Scott Disick dhe Sofia Richie i dhanë sërish fund lidhjes së tyre të gjatë të dashurisë dhe ende nuk dihet nëse këtë her
Vajza e katërt që i vendos unazë, zbulohet fejesa e Seldi Qalliut me miss-in 11 vite më të re (FOTO LAJM) Këngëtari i njohur dhe ish-lojtari i “Big Brother”, Seldi Qalliu, ka prezantuar zyrtarisht partneren e tij të re në ditë
"S’do të të gëzojë i fejuari, je e imja", djali përndjek vajzën pas ndarjes “Ma ka bërë jetën ferr, dal nga shtëpia fshehtas, kur jam në rrugë kthej kokën para mbrapa. Më është bërë si hije”. Kës