Mega operacioni "Volvo 4", 27 të arrestuar, 6 nuk janë kapur
999 rezultate për

ndarjen

Rama nxjerr në "shitje" Vlorën, Himarën dhe Sarandën (FOTO LAJM) Qeveria duket se ka ndryshuar sërish taktikë së fundmi lidhur me blloqet e lira të naftës duke kaluar nga strategjia “op
Vuçiçi thërret mendjes: Kurrë s'ka kërkuar ndarjen e Kosovës mbi baza etnike Presidenti serb Aleksandar Vuçiq, ka deklaruar se asnjëherë nuk ka thënë se duhet të bëhet një lloj ndarje e Kosovës mbi
Zbulohet arsyeja pse Seldi dhe Mimoza e mbajtën ndarjen të fshehtë Pak javë më parë në media bëri bujë ndarja e çiftit të njohur të ‘showbizit’, Seldi dhe Mimoza. Në natën e parë të spekt
Trump pranon edhe ndarjen e Kosovës nëse vendoset paqja Senatori amerikan, Ron Johnson, është shprehur se presidenti i SHBA-ve, Donald Trump është i interesuar që të zgjidhë pr
Kurseni së paku milionat e taksapaguesve, me të cilat presidenti i Kosovës lobon për Serbinë! Nga Enver Bytyçi Tre milion euro kushton kompania lobuese që ka paguar presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, për r
Seldi pranon publikisht ndarjen nga Mimoza Shkodra Seldi Qalliu ka shuar çdo dyshim, duke e pranuar publikisht në skenën e “Dance With Me” ndarjen nga Mimoza Shkodra. Këng
Stresi flet për herë të parë mbi ndarjen me Kejsin, ja si qëndron e vërteta Reperi i njohur Stresi është i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Zonë e Lirë”, ku ndër të tjera ka folur mbi lajmet q
Deklarata e fortë e Berishës: Rama është dakord për ndarjen e Kosovës Ish-kryeministri Sali Berisha ka folur gjatë mbrëmjen e sotme në lidhje me marrëveshjen që po vlon në Kosovë dhe Serbi.
Bora Zemani flet për herë të parë për ndarjen me Vin Velin (FOTO LAJM) Moderatorja Bora Zemani I dha fund lidhjes së saj me DJ Vin Veli para afro një viti. Nga raporti I tyre erdhi në jet
E quajti tradhtare, bashkëshortja e Medës sqaron ndarjen që tronditi fansat Ditën e djeshme fansat e këngëtarit të njohur Meda u shokuan pasi në llogarinë e tij në Instagram u lajmërua se ai ishte
Meda sqaron fjalët për ndarjen nga bashkëshortja (FOTO LAJM) Ditën e djeshme, këngëtari Mehdin Përgjeçaj, i njohur ndryshe si Meda, habiti ndjekësit në Instagram me një foto të publ
Britania synon ndryshimin e ligjit për divorc Qeveria e Britanisë së Madhe synon të bëjë më të lehtë ndarjen e çifteve të martuara, duke u bazuar në rastin e një grua
Deputeti plas bombën: Sot, Haradinaj dhe Thaçi zbuluan ndarjen e re të Kosovës Deputeti i LDK-së, Haxhi Avdyli, thotë se Hashim Thaçi dhe Ramush Haradinaj nuk e kontrollojnë gjithë Kosovën. “Sot H
Analisti amerikan: Po flasim për ndarjen e Kosovës Analisti dhe profesori nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Daniel Serwer paralajmëroi se administrata e re amerikane ës
Politikani i njohur francez mbështet ndarjen e Kosovës Ish-ministri i Jashtëm i Francës dhe ish-kreu i UNMIK-ut, Bernard Kouchner, është shprehur pro një shkëmbimi territoresh
Kate e ka përjetuar më keq nga sa e kishim menduar ndarjen nga princi William Kate dhe William janë një prej çifteve më të dashur në Angli. Edhe pse tani kanë një familje të konsoliduar dhe prej pak
Lufta zbret në terren, zbardhet plani i Thaçit për ndarjen e Kosovës Kutia e hapur e Pandorës nga presidentët e Kosovës dhe Serbisë, Thaçi dhe Vuçiç nuk i ka lënë indiferente kancelaritë më
Diaspora serbe në SHBA i bën thirrje Kongresit ta hedhë poshtë ndarjen e Kosovës Organizatorët e krahut të djathtë të diasporës serbo-amerikane dhe klerikët i shkruan një letër Kongresit dhe administra
Thaçi flet me zyrtarin e lartë amerikan, nuk i flet për ndarjen e Kosovës Presidenti i Kosovës, Hashm Thaçi ka bërë të ditur se gjatë ditës së sotme ka zhvilluar një bisedë telefonike me Ndihmës
Liderët bindin Thaçin që të mos diskutojë për ndarjen e Kosovës Presidenti Hashim Thaçi, kryeministri Ramush Haradinaj, kryeparlamentari Kadri Veseli dhe zëvendëskryeministrat Behgjet