999 rezultate për

ndarjen

Reshat Arbana për ndarjen nga jeta të regjisorit Fejzo: U shkëput një gjerdan i kinemasë Për ndarjen nga jeta të regjisort të njohur Muharrem Fejzo, ka reaguar dhe aktori i njohur i kinematografisë shqiptare,
Lajm i zi! Ndërron jetë mjekja e njohur në Tiranë (FOTO LAJM) Drejtoria Rajonale e Operatorit të Shërbimit të Kujdesit Shëndetësor në Tiranë, përmes një postimi në facebook ka njoftu
Jessie J shkroi një këngë për ndarjen nga Channing Tatum dhe i tha të gjitha (VIDEO) Jessie J ka shkruar një këngë të tërë pas ndarjes nga Channing Tatum që i hedh dritë arsyeve pse një nga çiftet më të ko
Bënë bujë me ndarjen, ribashkohen çifti i njohur i showbizit shqiptar (FOTO LAJM) Pasi konfirmuan lidhjen e tyre, Heidi Lushtaku dhe Robin Krasniqi u bënë një prej çifteve më të pëlqyera shqiptare. Por
Iggy Azalea publikon foton e parë me të birin, konfirmon ndarjen nga partneri (FOTO LAJM) Pak muaj më parë, reperja Iggy Azalea konfirmoi se ishte bërë nënë për herë të parë. “Unë kam një djalë. Po vazhdoja të
Bukuroshja harron ndarjen nga milioneri, poza provokuese në rrjet (FOTO LAJM) Megan Barton Hanson ka treguar asetet e saj në një mini fund derisa është ndarë nga ish i dashuri i saj, milioneri Harry
Brataj fjalë prekëse për ndarjen nga jeta mjekut Haziri: Të qoftë dheu i lehtë shok i mirë Kreu i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj, ka shprehur ngushëllime për familjarët e mjekut Astrit Haziri, i cili ndërro
Dendias në Tiranë, DW zbulon detaje: Koha për ndarjen e detit Jon Kreu i diplomacisë greke Nikolaus Dendias do të takohet sot me autoritetet drejtuese të Shqipërisë. Vizita e Dendias nis
Erdhi në Kosovë, Mozzik pret Loredanën në aeroport (FOTO LAJM) Pas lajmeve të shumta poër ndarjen e Mozzik dhe Loredanës, duket e historia po merr një kthesë tjetër dhe çifti është dr
Miku i Metës humb jetën pasi s'i përballoi dot pasojat e COVID-19 (FOTO LAJM) Një nga miqtë e Presidentit Ilir Meta është ndarë nga jeta. Presidenti shkruan se Hekuran Doko, u infektua dhe mposht
Me bikini minimaliste, Kim Kardashian ia bën më të vështirë ndarjen Kanye West (FOTO LAJM) Pavarësisht se po kalon një periudhë krize në martesën e saj me Kanye West, Kim Kardashian, vijon që të fokusohet te vet
UEFA vendos, me kë do të përballet Tirana UEFA ka vensosur për ndarjen e grupeve para hedhjes së shortit për të përcaktuar çiftet e fazës “play off” në Ligën e Ka
Publikohet letra e Messit ku kërkon largimin nga Barcelona (FOTO LAJM) Lionel Messi ka paraqitur kërkesë për largim nga Barcelona. Lionel Messi është bërë kryelajm në botë me kërkesën për
Greqia paralajmëron ndarjen e detit me Shqipërinë: Zgjerohemi 12 milje! Ministri i Jashtëm grek, Nikos Dendias, ka deklaruar se shumë shpejt Greqia do të ketë mundësinë për të zgjeruar ujërat
Si mund ta përballojmë ndarjen nga një lidhje Aventura e dashurisë nuk ka qëllime serioze apo tallëse, ajo është një lundrim që të lëkund sa herë që je në udhëtim me
Zbutet Meta, ngushëllon kryeministrin Rama për ndarjen nga jeta të nënës së tij Presidenti i vendit, Ilir Meta ka lënë mënjanë gjithë ngërçet politike dhe ka shprehur ngushëllimet e tij për ndarjen ng
Konfirmuan ndarjen, Ronela sapo i dërgoi një sinjal Zerkës? (VIDEO) Këngëtarja Ronela Hajati konfirmoi së fundmi ndarjen e saj nga lidhja disa vjeçare me këngëtarin Young Zerka. “Beqare
"Njeriu nuk ngopet", Ronela Hajati flet për ndarjen me Zerkën (VIDEO) Ronela Hajati ka folur pas ndarjes me këngëtarin e njohur Young Zerka. E ftuar këtë javë në Prive, këngëtarja shqiptare,
"U prehsh në paqe", Manastirliu shpreh ngushëllime për ndarjen nga jeta të Profesor Pushit Hematologu Arjan Pushi është ndarë nga jeta dhe lajmin e hidhur e ka konfirmuar dhe ministria e Shëndetësisë. Ai u pr
Isa Mustafa: Gjykata duhet të jetë e pavarur në ndarjen e drejtësisë Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa ka thënë se vënia e dialogut me Serbinë në kontekstin e Dhomave të Veçanta të Gjykatës Sp