E FUNDIT/ BILD plas "bombën", nxjerr përgjimin ku është përfshihet Rama
999 rezultate për

ndarje

Meta po përgatit shpërndarjen? KQZ tregon sa deputetë ka në Parlament (FOTO LAJM) KQZ i është përgjigjur zyrtarisht kërkesës së Presidentit të Republikës mbi numrin e deputetëve që ka aktualisht Parlame
16 vite të martuar, William Leavy dhe Elizabeth Gutiérrez drejt ndarjes (FOTO LAJM) William Levy dhe bashkëshortja e tij Elizabeth Gutierrez janë drejt ndarjes. Të paktën kështu janë shprehur mediat spanj
Dua Lipa bën për spital të dashurin pas ndarjes (FOTO LAJM) Këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa mësohet ti ketë dhënë fund lidhjes me Isaac Careë. Menjëherë pas publikimit
Khloe Kardashian flet për ndarjen: Tristan shkatërroi gjithçka (VIDEO) Tristan Thompson shkatërroi marrëdhënien e tij kur ai mashtroi Khloé Kardashian. Lojtari i basketbollit u akuzua se i
Tre veprime që duhet të bëni urgjentisht pas ndarjes Nuk ka rëndësi se si përfundon një marrëdhënie, ndarja mund të jetë vërtet tronditëse Pas ndarjes të gjithë dëshirojn
3 strategji që lehtësojnë dhimbjen nga një ndarje sentimentale Pavarsisht se si një marrëdhënie përfundon, në fund gjithçka është tepër e dhimbshme. Nëse nuk mund që të anashkalojmë k
Aksident i frikshëm në Elbasan, trafikndarjësja çan përmes makinën Një aksident i rendë ka ndodhur pak më parë në aksin Elbasan-Librazhd ku vetëm fati ka bërë që të mos ketë viktima.
Pas ndarjes nga bashkëshortja flet Stine: “Nuk doja që vajza të shihte përdit trauma” Para disa muajsh këngëtari i njohur Stine u divorcua nga partnerja me të cilën ka një vajzë. Në një intervistë të dhënë
UEFA shpjegon vendimin për ndarjen e biletave në finalen e Europa Legue UEFA ka mbrojtur vendimin e saj për këtë ndarjen e biletave për tifozët e klubeve angleze Chelsea dhe Arsenal, që do mar
Thaçi i rikthehet bashkimit me Shqipërinë pas varrosjes së planit për ndarjen e Kosovës Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi i është kthyer idesë së bashkimit me Shqipërinë pasi plani për ndryshim
Modelja flet pas ndarjes: Nuk do të dilja kurrë me një të martuar(FOTO LAJM) Olivia Culpo është një nga modelet më të njohura, e cila vite më parë ka fituar kurorën e ‘Miss Universe’. Ajo së fundmi
Haradinaj e thotë hapur: Rama, Thaçi dhe Vuçiç folën për ndarjen e Kosovës Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj ka dhënë detaje të rendësishme sa i përket marrëveshjes me Serbinë dhe tentativë
Ky shqiptar gjen një mënyrë origjinale për shpërndarjen e drogës në Tiranë Një 36-vjeçar është arrestuar mbrëmjen e sotme pasi shpërndante në doza të vogla heroinë e kokainë në kryeqytet. Në p
Komuniteti Mysliman shpërndan 500 mijë euro ndihma para muajit të Ramazanit Në prag të Muajit të Bekuar të Ramazanit, Komuniteti Mysliman i Shqipërisë në bashkëpunim me Qendrën Bamirëse dhe Humani
Zyrtari amerikan: Presin diçka të re nga Berlini, ndarjet etnike nuk pëlqehen Ish-zëvendës ndihmës Sekretari i shtetit amerikan për Evropën dhe Euroazinë, Brian Hoyt Yee, ka deklaruar se takimi në S
Çiftet VIP që nuk lanë gjë pa thënë për njëri-tjetrin pas ndarjes (FOTO LAJM) Shpeshherë jeta na përball me situata të cilat nuk na pëlqejnë dhe nuk i duam dhe gjërat nuk shkojnë gjithnjë sic kemi ë
Në 29 prill varroset idea për ndarjen e Kosovës Pas më shumë se 1 viti përpjekje të fshehta dhe një fushate të paprecedentë mediatike, duket se planit të presidentëve,
Thaçi paralajmëron marrëveshje brenda vitit me Serbinë: A ka ndarje të Kosovës? Një marrëveshje për normalizimin e marrëdhënieve mes Serbisë dhe Kosovës, duke përvijuar kështu paktin historik mes Greq
Shënoi ndaj Napolit, Torreira ka një dedikim special për ndarjen nga jeta të shokut Lucas Torreira ishte një nga më të mirët dje në fushë për Arsenalin duke realizuar dhe golin e dytë në fitoren 2-0 që ar
Bugajski: Nëse bashkohen Kosova dhe Shqipëria, do kërkojnë ndarje edhe shqiptarët në Maqedoni Nga Janush Bugajski Qeveria e Serbisë mund të jetë duke planifikuar eliminimin e ekzistencës së shtetit të Kosovës du