999 rezultate për

ndare

Është ndarë me Feron? Postimi i fundit i Arbenitës i "vuri kapakun" (FOTO LAJM) Fero dhe Arbenita Ismajli i kanë lënë pas hatërmbetjet dhe janë kthyer sërish në krahët e njëri-tjetrit! Së fundmi mode
Sara publikon foton epike, çfarë do t'i mungojë pas shtatzënisë (FOTO LAJM) Prej muajsh Sara Hoxha dhe Ledri Vula janë vendosur në qendër të mediave pas lajmit se do bëhen prindër për herë të parë
Mario Gotze bëhet me ekip të ri, firmos me skuadrën legjendare Mario Gotze provon të kthehet përsëri protagonist në futbollin e luajtur, pas një problemi shëndetësor që i ka shhkatërr
Është ndarë nga Shawn Mendes? Camila Cabello reagon për herë të parë (VIDEO) Kush foli për ndarje? Ylli i ‘Cinderella’ Camila Cabello e ka gjetur Prince Charming dhe nuk ka ndërmend ta lëjë atë të
Një baba si Gjiko, Elita i jep "medalje" bashkëshortit (FOTO LAJM) Pas angazhimeve të ndryshme dhe të shumta, orët e mbrëmjes Gjiko dhe Elita i kalojnë me vogëlushin e tyre, Zëri, i cili
Feston ditëlindjen, Ermali uron të birin me foton speciale (FOTO LAJM) Djali i Ermalit dhe Amardës, Joeli ka festuar ditën e sotme 7-vjetorin e tij. Aktori i njohur, Mamaqi ka ndarë në llogar
Plas "live" mes Murrizit dhe Mërtirit: Me këto batutat 2 lekëshe ik rrej katundarët e Myzeqesë Deputeti Myslim Murrizi është përplasur ashper mbrëmjen e sotme me analistin Ergys Mërtiri gjatë një debati politik në e
Shpërndarësi 89 vjeçar i picave merr bakshishin që i ndryshoi jetën Një burri 89-vjeçar që shprëndan pica i ndryshoi jeta kur mori një surprizë nga një prej klientëve të tij të rregulltë,
Aouar ka marrëveshje me skuadrën legjendare angleze Mikel Arteta dëshiron të përforcohet në mesfushë në këtë afat kalimtar që mbyllet më 5 tetor, ku në listën e tij janë tr
4 mitet rreth gjumit që ju bëjnë edhe më të lodhur Ka aq shumë studime në lidhje me kohëzjatjen e gjumit saqë është më e lehtë të konfuzoheni, sesa të kuptoni se cila prak
"Jemi ndarë që në '44 komunistë e ballistë", Alimadhi përjashtohet nga Kuvendi Deputeti Adriatik Alimadhi është përjashtuar nga seanca e sotme plenare nga kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi. Fillim
E dashura e Seldit flet për Mimozën: Më bëhet qejfi që janë ndarë sepse tani është me mua E dashura e Seldit i ka thënë disa fjalë për Mimoza Shkodrën. Vetëm 10 ditë më parë, Seldi Qalliu bëri publike lidhje
"Kung Fu Mama", Ledri ndan foton epike të Sarës (FOTO LAJM) Ledri Vula dhe Sara Hoxha janë padyshim një ndër çiftet më të komentuar të shoëbizzit. Dyshja do të bëhen prindër të një
E lumtur që janë ndarë, e dashura e Seldit thyen heshtjen për Mimoza Shkodrën (FOTO LAJM) Pak ditë më parë, Seldi Qalliu zbuloi se ishte në një lidhje dashurie me modelen e quajtur Cindy. Të ftuar në ‘Ftesë
I ndarë nga skuadra, çfarë po ndodh me Messin? Lionel Messi, nuk u largua në verë nga skuadra spanjolle, pasi nuk u lejua nga presidenca. Argjentinasi donte të ikte si
Sa është rritur, Jonida ndan videon e ëmbël me të birin (VIDEO) Dan duket se rritet dita ditës dhe këtë e ka treguar dhe vetë këngtarja e njohur, Jonida Maliqi me postimin e fundit në
Mandzukic bëhet me ekip të ri, gati firma me skuadrën legjendare Media turke “Fanatik” shkruan se zëvendësuesi i Muriqit tek Fenerbahce do të jetë Mario Mandzukic. Sulmuesi kroat tas
Janë ndarë? Luana sapo i tregoi botës se është "arratisur" me Krenarin (FOTO LAJM) Krejt papritur ditët e fundit në media qarkulloi lajmi se Luana dhe Krenari i kanë dhënë fund lidhjes së tyre. Dy ish
Shpërndarësi shqiptar i drogës kërkon që burgun ta bëjë në Itali Një 35-vjeçar shqiptar u arrestua për tregti droge në maj 2019 dhe u dënua me 2 vjet burg. Sidoqoftë, në këmbim të vu
"25 vite me dashuri", Inva Mula ndan si rrallëherë foto me të birin (FOTO LAJM) Artistja e njohur e publikut shqiptar, Inva Mula ka ndarë së fundmi disa foto me djalin e saj Anthony, i cili duket se k