999 rezultate për

ndare

Në Hagë për të ndarë detin, BE përshëndet vendimin e Shqipërisë dhe Greqisë BE mirëpret njoftimin nga qeveria shqiptare dhe ajo greke për të çuar përpara zgjidhjen e mosmarrëveshjes për zonat deta
Pritjes i erdhi fundi, vjen në jetë Dielli i Arbanës dhe Eduartit (FOTO LAJM) Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj janë bërë prindër. Pak minuta më parë regjisori ka ndarë në Instagram një foto teksa
"Shkova me vajzën në burg për tu ndarë", Eli Fara rrëfehet si asnjëherë për ish-bashkëshortin (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Eli Fara ka bërë një rrëfim të pazakontë rreth të shkuarës së saj. Si kurrë më parë, ajo ka folur dj
Pamjet që bota po pret me padurim, qindra mijëra vaksina gati për t'u shpërndarë (VIDEO) Mijëra doza të vaksinës kundër koronavirusit po prodhohen në Belgjikë dhe kjo është ajo që bota po pret me padurim. D
3 muaj me Gaian, Olta Boka zbulon festën në shtëpinë e saj (FOTO LAJM) Prej 3 muajsh, këngëtarja e njohur, Olta Boka është bërë nënë për herë të parë me të voglën e saj, Gaia. Ajo ka ndar
E bija yll e bukur, Manjola Nallbani e uron me fjalë zemre: Sa të dua (FOTO LAJM) Artistja e njohur, Manjola Nallbani ka zgjedhur që ditët e fundit me diell t’i shijojë me familjen e saj në Turqi. Manjo
Është ndarë me Feron? Postimi i fundit i Arbenitës i "vuri kapakun" (FOTO LAJM) Fero dhe Arbenita Ismajli i kanë lënë pas hatërmbetjet dhe janë kthyer sërish në krahët e njëri-tjetrit! Së fundmi mode
Sara publikon foton epike, çfarë do t'i mungojë pas shtatzënisë (FOTO LAJM) Prej muajsh Sara Hoxha dhe Ledri Vula janë vendosur në qendër të mediave pas lajmit se do bëhen prindër për herë të parë
Mario Gotze bëhet me ekip të ri, firmos me skuadrën legjendare Mario Gotze provon të kthehet përsëri protagonist në futbollin e luajtur, pas një problemi shëndetësor që i ka shhkatërr
Është ndarë nga Shawn Mendes? Camila Cabello reagon për herë të parë (VIDEO) Kush foli për ndarje? Ylli i ‘Cinderella’ Camila Cabello e ka gjetur Prince Charming dhe nuk ka ndërmend ta lëjë atë të
Një baba si Gjiko, Elita i jep "medalje" bashkëshortit (FOTO LAJM) Pas angazhimeve të ndryshme dhe të shumta, orët e mbrëmjes Gjiko dhe Elita i kalojnë me vogëlushin e tyre, Zëri, i cili
Feston ditëlindjen, Ermali uron të birin me foton speciale (FOTO LAJM) Djali i Ermalit dhe Amardës, Joeli ka festuar ditën e sotme 7-vjetorin e tij. Aktori i njohur, Mamaqi ka ndarë në llogar
Plas "live" mes Murrizit dhe Mërtirit: Me këto batutat 2 lekëshe ik rrej katundarët e Myzeqesë Deputeti Myslim Murrizi është përplasur ashper mbrëmjen e sotme me analistin Ergys Mërtiri gjatë një debati politik në e
Shpërndarësi 89 vjeçar i picave merr bakshishin që i ndryshoi jetën Një burri 89-vjeçar që shprëndan pica i ndryshoi jeta kur mori një surprizë nga një prej klientëve të tij të rregulltë,
Aouar ka marrëveshje me skuadrën legjendare angleze Mikel Arteta dëshiron të përforcohet në mesfushë në këtë afat kalimtar që mbyllet më 5 tetor, ku në listën e tij janë tr
4 mitet rreth gjumit që ju bëjnë edhe më të lodhur Ka aq shumë studime në lidhje me kohëzjatjen e gjumit saqë është më e lehtë të konfuzoheni, sesa të kuptoni se cila prak
"Jemi ndarë që në '44 komunistë e ballistë", Alimadhi përjashtohet nga Kuvendi Deputeti Adriatik Alimadhi është përjashtuar nga seanca e sotme plenare nga kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi. Fillim
E dashura e Seldit flet për Mimozën: Më bëhet qejfi që janë ndarë sepse tani është me mua E dashura e Seldit i ka thënë disa fjalë për Mimoza Shkodrën. Vetëm 10 ditë më parë, Seldi Qalliu bëri publike lidhje
"Kung Fu Mama", Ledri ndan foton epike të Sarës (FOTO LAJM) Ledri Vula dhe Sara Hoxha janë padyshim një ndër çiftet më të komentuar të shoëbizzit. Dyshja do të bëhen prindër të një
E lumtur që janë ndarë, e dashura e Seldit thyen heshtjen për Mimoza Shkodrën (FOTO LAJM) Pak ditë më parë, Seldi Qalliu zbuloi se ishte në një lidhje dashurie me modelen e quajtur Cindy. Të ftuar në ‘Ftesë