E FUNDIT/ Milani nuk i ndahet kreut, triumfon pastër ndaj Veronës (VIDEO)
999 rezultate për

ndarĂ

Me lista të ndara, PD dhe LSI firmosin sot marrëveshjen për koalicion Partia Demokratike dhe Lëvizja Socialiste për Integrim firmosin sot marrëveshjen e koalicionit për zgjedhjet e 25 prilli
Parashikimi i motit për dy ditët e ardhshme në Kosovë (FOTO LAJM) Parashikimi i motit sipas Institutit Hidrometereologjik të Kosovës. Në dy ditët e ardhme pritet të mbajë mot me diell
Pro apo kundër legalizimit të marihuanës! Qytetarët me mendime të ndara (VIDEO) Mendime të ndara dhe skepticizëm te qytetarët por edhe te politikanët ka shkaktuar paralajmërimi i kryeministrit Zaev, p
Qytetarët me mendime të ndara për masat restriktive (VIDEO) Komisioni për Sëmundje Infektive në mbledhjen e sotme ka vendosur që nuk ka nevojë për momentin të vendosin masa të reja
Të pandara, dy ish-velinat shqiptare bëjnë namin në rrjet (FOTO LAJM) U njohën në emsioninin investigativ "Fiks fare" dhe tshmë dy ish velinat janë bërë të pandara. Anisa Mukaj dhe Brisei
Dashuria nuk është turizëm, nisma që do bëjë bashkë çiftet e ndara nga pandemia Ndoshta është patetike të rikujtosh se që kur pandemia preku jetët tona, shumë gjëra ndryshuan. Biznesmenët mbyllën qepe
Partitë shqiptare në Malin e Zi nuk gjejnë gjuhën e përbashkët, garojnë të ndara Partitë politike shqiptare në Mal të Zi nuk kanë arritur t’i tejkalojnë mosmarrëveshjet për t’u bashkuar në një listë të
Deputeti tërheq vëmendjen në Kuvend, flokët kapelon dhe baluket e ndara në mes (FOTO LAJM) Me djegien e mandatëve nga ana e opozitës, në Kuvendin e Shqipërisë u futën kandidatë pa lidhje me politikën dhe jetën p
Skuadrat e Premier League të ndara për rifillimin e kampionatit, deri tani 8 pro dhe 6 kundër Plani për rifillimin e Premier Leagua nuk është përfaqësuar nga të gjitha skuadrat, ku deri më tani kemi një ndarje thua
Thaçi pret në takime të ndara Kurtin, Mustafën dhe Veselin Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi do të pres nesër në takim liderët institucional dhe politik. Përmes një njoftim
UEFA bën publike bonuset e shpërndara në Chmpions League, ja kush e kryeson listën UEFA ka publikuar bonuset e shpërndara për ekipet pjesëmarrëse në Champions League. Barcelona është ajo që ka përfituar
Beqaria i ka bërë shoqje të pandara dy ikonat e muzikës: Nuk martohemi! Dy këngëtaret e dashura për publikun shqiptar, Eranda Libohova dhe Rovena Dilo, rezultojnë të pamartuara. Ato shpesh
Pas festimeve nëpër sheshet e dekoruara të Prishtinës, mbeturinat mbesin të shpërndara (VIDEO) Dekorimet për festat e fundvitit i kanë dhënë pamje të bukur shesheve të Prishtinës. Qytetarët që po frekuentojnë kët
Rindeshja Joshua-Ruiz, Krasniqi tregon fituesin Të shtunën në Jedah të Arabisë Saudite do të zhvillohet revanshi në mes të Joshuas dhe Ruizit. Në ndeshjen e parë, me
Trump dhe Melanie nuk flenë bashkë, Zonja e Parë kërkon suitë më vete (FOTO LAJM) Marrëdhënia mes çiftit presidencial Donald Trump dhe Melanie Trump duket se nuk është ashtu siç shfaqet në publik. Presi
Qeveria “harron” shpërblimin për bebet, prej qershorit 2.3 milionë euro ende të pashpërndara Prindër, të cilët kanë sjellë në jetë ankohen se Ministria e Brendshme i bllokon vazhdimisht fondet për shpërblimin e be
LDK dhe Vetëvendosje, ndarazi në zgjedhje Lidhja Demokratike e Kosovës dhe lëvizja Vetëvendosje, diskutuan edhe të premten për një marrëveshje për pjesëmarrje të
Vajzat e Sonit dhe Rezartës janë të pandara njësoj si nënat e tyre (FOTO LAJM) Soni Malaj dhe Rezarta Shkurta janë dy nga mikeshat më të mira të showbiz-it shqiptar dhe këtë e kanë treguar gjithmonë
E FUNDIT/ Trondit UEFA, ndan Champions League në zona gjeografike Liga e Kampionëve dhe Liga e Evropës mund ta ndryshojnë formatin dhe ta bëjnë atë të ngjashëm me atë të NBA që nga viti
Deputeti i LDK: Ku mund të shkojnë paratë e Kosovës të ndara për Notre Dame Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lumir Abdixihku e ka quajtur të panevojshme ndarjen e mjeteve nga ana e Qever