999 rezultate për

ndane

U ndanë pas 4 vitesh lidhje, reagon Ronela Prej muajsh në media është përfolur se mes këngëtares Ronela Hajati dhe Young Zerkës ka pasur një lidhje. Dyshja publiko
Lidhja e binjakëve, përqafohen sapo dalin në dritë (FOTO LAJM) Binjakët pothuajse gjithmonë kanë një lloj lidhjeje të veçantë mes tyre. Dhe zakonisht, edhe pas lindjes ata kanë tenden
Si në seriale, historia e binjakëve shqiptarë që i ndanë që në lindje Historia e një nënë zemërthyer erdhi mbrëmjen e 3 dhjetorit një vit më parë, në emisonin ’’Pa gjurm뒒, në kërkim të gjy
U përfol se u ndanë, por Melissa Satta uron Boatengun për kalimin te Barcelona (FOTO LAJM) Barcelona i befasoi të gjithë këtë të hënë, teksa vetëm pak orë nga dalja e lajmit zyrtarizoi Kevin-Prince Boateng.
U ndanë me barazim, por sa para fituan Fury dhe Wilder pas ndeshjes Deontay Wilder dhe Tyson Fury u ndeshën në Staples Centre për titullin kampion bote. Ndeshja midis tyre u ndal në ba
11 vite e lidhur menaxherin e VIP-ave këngëtarja shqiptare tregon pse u ndanë Jo të gjithë e dinë, por Zanfina Ismaili dhe Faton Shoshi kanë qenë të lidhur për 11 vite. Kjo ka qenë e vetmja herë kur
Konflikti me Spallettin, Totti: Na ndanë para se të plaste grushti, ja si më ofendoi trajneri Francescoo Totti, prezantoi ditën e sotme, në 42 vjetorin e tij edhe biografinë e tij të quajtur “Një kapiten”, në një e
U ndanë e u shanë, po ishi i Morenës bën veprimin e papritur Ish- i dashuri i Morena Tarakut na bëri lëmsh të gjithëve. Vetëm tre muaj më parë bëri bujë të madhe lajmi i lidhjes
Dy tërmete të fuqishme në 24 orë, vendi në panik Një tërmet me magnitudë 5.2 goditi këtë të mërkurë Mesdheun. Lëkundjet e kishin epiqendrën 96 kilometra nga brigjet e An
Këto foto u shpëndanë mijëra herë në pak sekonda, kjo është arsyeja (FOTO LAJM) Disa foto kanë marrë mijëra shpërndarë në vetëm pak orë dje në të gjithë Italinë duke treguar edhe njëherë fuqinë e rrje
Dëmtimi më i çuditshëm i historisë, flet ylli i UFC: Mu ndanë b***t në dysh! Ylli i UFC Bryce Mitchell ka zbuluar se ka pësuar një dëmtim të tmerrshëm në “qesen e herdheve” gjatë një aksidenti të ç
E ndanë pa mëshirë nga fëmijët, shqiptarja tregon dramën në SHBA Një nënë e tre fëmijëve, deportuar nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës para dy muajsh, u ribashkua me fëmijët e saj në S
Histori prekëse: Kur mami dhe babi u ndanë Prindërit e mi u ndanë dhe kjo nuk ishte fatkeqësia më e madhe. Ka edhe gjëra shumë më të rënda se kaq, por kjo situatë
U ndanë në sytë e të gjithëve, Blero dhe Afrona pajtohen sërish? Afrona dhe Blero janë ndarë dhe pajtuar disa herë. Ama ata si fëmijë sa herë që ndahen heqin njëri tjetrin nga Instag
U ndanë kohë më parë, Bella dhe The Weeknd rikthehen sërish bashkë Prej kohësh të ndarë, The Weeknd dhe Bella Hadid u panë duke u puthur në Festivalin e Filmit në Kanë, por dyshja a mohoi
U ndanë për tu bashkuar sërish, çiftet VIP që habitën publikun Yjet shqiptare gjithmonë janë në qendër të vëmendjes së publikut dhe medieve rozë. Përveç karrierës së tyre, ata gjit
U ndanë me sherre, Agron Llakaj dhe Rudina Dembecaj vihen përballë pas kaq kohësh Rudina Dembecaj iku nga al Pazar dhe deklaroi se në fakt ishte shumë e zhgënjyer nga marrëdhënia me Agron Llakajn. Ru
U ndanë se e tradhtoi me një 20 vjeçare? Nora tregon për krizën me Robertin Nora Istrefi beson se gjithçka mund të falet në një marrëdhënie, përveç tradhtisë. Këngëtarja ka treguar në emisioni
Prekëse, vëllezërit binjakë ribashkohen pas 70 vitesh (FOTO LAJM) Dy vëllezër binjakë, të cilët u ndanë pas Luftës së Dytë Botërore, u ribashkuan nga Kryqi i Kuq pas gati 70 vitesh që is
Flasin miqtë e çiftit: U ndanë se Albani tradhtoi Çiljetën Lajmi se Çiljeta dhe Alban Hoxha kanë një krisje të marrëdhënieve mes tyre shpërtheu kudo në media, por duket, se ndarja