999 rezultate për

ndan

Afërdita Dreshaj ndan momentin më të ëmbël të shtatzënisë me Jakub (FOTO LAJM) Afërdita Dreshaj është në muajt e fundit të pritjes së ëmbël dhe këtë periudhë po e shijon në maksimum. Ditët e fundit e
3 breza në një foto, Gold Ag ndan foton e veçantë me të birin dhe nënën (FOTO LAJM) Gold Ag u bë baba për herë të parë më 28 Nëntor. Artisti kishte shprehur më parë dëshirën për të mirëpritur djalin e tij
Milik më në fund ndan rrugët me Napolin, gjen klubin e ri Arkadiusz Milik duket të jetë i gatshëm për aventurën e tij të re, e karrierën e tij do ta vazhdojë në Francë. Sulmue
Stërviti ushtarët e UÇK-s, Gjykata e Hagës thërret komandantin shqiptar Hetuesit special të Hagës shtrinë hetimet edhe në Shqipëri duke marrë në pyetje ish-ushtarakë shqiptarë që iu bashkuan U
Kur i propozoi për martesë, Argjentina Ramosaj ndan pamjet speciale me bashkëshortin (FOTO LAJM) Dita e sotme për këngëtaren, Argjentina Ramosaj është e shënuar, pasi si sot 6 vite më parë, bashkëshorti Dukagjin Fetah
Diskriminim i thellë i klubeve shqiptare në Kumanovë Shkruan: Osama Muadini, këshilltar në komunën e Kumanovës nga Aleanca për Shqiptarët Komuna e Kumanovës diskriminon d
Mbi 14 mijë raste aktive në Tiranë, si u shpërndanë sot vatrat Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka publikuar shifrat e 24 orëve të fundit, ku 7 persona kanë ndërruar jet
Kujdes! Ky është çaji që nuk duhet ta ndani në ditët e ftohta Stina e dimrit është ideale për konsumimin e çajit të trëndafilit të egër i cili rigjallëron organizmin, e mbron atë nga
Shpërndanin kokainë e kanabis, arrestohet çifti i bashkëshortë në Fier Dy persona janë vënë në pranga nga policia, pasi akuzohen për shpërndarje të lëndëve narkotike. Policia bën me dije se j
Lyrical Son ti je? Reperi ndan foton e tij të rrallë kohë para famës (FOTO LAJM) Lyrical Son është një prej reperëve më të dashur shqiptarë, i cili numëron hite në repertorin e tij dhe mijëra ndjekës n
Behgjet Pacolli: Shteti t'u dal në ndihmë ish-komandantëve të UÇK-së në Hagë Lideri i Aleancës Kosova e Re, njëherësh deputet në Kuvendin e Kosovës, Behgjet Pacolli ka shumë vite që është pjesë e p
Nga maskat anti-plakje deri tek zemra ja pse s'duhet t'a ndani nga dieta të bardhën e vezës Nëse njerëzit do të ndaheshin në dy grupe, ato do të ishin; njerëzit që pëlqen të hanë më shumë të bardhën e vezës dhe a
Angela Martini ndan pamjet intime nga jahti me partnerin: Duke të puthur si i çmendur (FOTO LAJM) Modelja Angela Martini është një ndër emrat më të ndjekur në rrjete sociale, e cila tërheq vazhdimisht vëmendjen me poza
Tërmeti shkatërrimtar në Kroaci, shqiptari nga Hasi shpërndan bukë falas (FOTO LAJM) Një tërmet 6.3 shkallësh goditi sot Kroacinë, ku është shënuar viktima e parë që është një vajzë 12 vjeçare. Menjëher
Foton dhe bisedën e fundit me burrin, Olta Gixhari i ndan në Instagram (FOTO LAJM) Ndonëse prej disa muajsh është bërë nënë, Olta Gixhari vijon mos të na e zbulojë portretin e partnerit të saj. Nuk e
Binjaket identike ndajnë të njëjtin burrë: Duam të mbesin shtatzënë njëkohësisht (FOTO LAJM) "Binjaket më identikë të botës" që ndajnë të njëjtin burrë kanë habitur fansat pasi kanë ndarë një fotot të tyre duke po
Një talent i vërtetë në muzikë, Ardit Gjebrea ndan videon e ëmbël të së bijës (VIDEO) Anna Gjebrea duket se do të ndjekë rrugën e të atit për t’ju bashkuar botës së artit. Arditi ka publikuar një video në I
Komandantja e policisë: Qendrova në koma, tani kam jetën e dytë! Majlinda Brahja është një figurë shumë e njohur në radhët e policisë së shtetit. Prej vitesh me një karrierë të shkë
Gafë e Handanovic, Verona barazon rezultatin (VIDEO) Verona ka arritur të barazojë rezultatin ndaj Interit nëe minutën e 63'. Një top i cili shpëton nga duart e Handanovi
Një baba i përkushtuar, bashkëshortja e Gold Ag ndan pamjet e ëmbla me të birin (FOTO LAJM) Ermira Shkodra dhe Gold Ag u bënë prindër për herë të parë me 28 Nëntor. Artisti u shpreh i lumtur për ardhjen e të biri