999 rezultate për

ndalur

Nuk ka të ndalur, Haaland thyen edhe një rekord në Ligën e Kampionëve Erling Haaland vazhdon të shkëlqej me fanellën e Borusia Dortmundit. Sulmuesi norvegjez ka shënuar golin e dytë në fi
Rama presion naftëtarëve: Po nuk ndaluat grevën nuk do të nisë asnjë bashkëbisedim! Kryeministri Edi Rama ka reaguar për grevën e naftëtarëve duke deklaruar hapur se nëse nuk ndalohet greva, nuk do të ket
Atalanta nuk ka të ndalur, tjetër fitore me goleadë (VIDEO) Tre ndeshje, tre fitore dhe 13 gola të shënuar. Atalanta mposht Cagliarin me rezultatin e thellë 5-2 dhe "fluturon" në k
Greqia nuk heq dorë, vazhdon pa ndalur procedurat për zgjerimin me 12 milje në Jon Greqia vazhdon me procedurat për për zgjerimin e ujërave territoriale me 12 milje në detin Jon. Një gjë e tillë është
Manastirliu jep premtimin: Pagat për personelin shëndetësor do të rriten Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtes Sociale Ogerta Manastirliu ka deklaruar se do të rriten pagat e stafit mjekësor.
Meta nuk ka të ndalur, i kthen një tjetër ligj Kuvendit Presidenti Ilir Meta ka kthyer një tjetër ligj në Kuvend. Më një njoftim npërmjet Presidencës, Meta shkruan se ligji
Nuk kanë të ndalur zjarret në vend, zjarrfikëset drejt Ksamilit Një zjarr i madh ka shpërthyer në një zonë në Ksamil. Bëhet fjalë për një zonë të pandërtuar në hyrje të zonës turist
"Më është ndalur oksigjeni", deputetja shqiptare rrëfen luftën me COVID-19 Këngëtarja e njohur dhe deputetja e PDK Eliza Hoxha e prekur nga koronavirusi përmes një postimi në “Facebook”, ka rrëfy
45 si 20, për këtë modele koha ka ndalur në vend Duket sikur për të, koha ka ndalur. Edhe pse ajo mban shumë vite mbi supe, Heidi Klum duket aq tërheqëse dhe në formë
Bjellorusia "qeveri më vete", nuk shohin arsye për të ndalur futbollin As pandemia e koronavirusit nuk po dal futbollin në Bjellorusi. Sekretari gjeneral i Federatës së Futbollit të Bjello
Formacionet zyrtare: Verona-Juve, Kumbulla për të ndalur CR7 Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Verona–Juventus. Nga minuta e parë do të luajë edhe mbrojtësi Kumbull
Bora mbulon Prishtinën (VIDEO) Pas një dimri të gjatë dhe pa borë, duket se muaji Shkurt po del të jetë muaji i bardhësisë. Sot në orët e mbrëmjes k
Haradinaj i nxjerr sekretet Ramës: Më ka detyruar të paguaj tarifa rrugore në vizita zyrtare Kryeministri në largim i Kosovës, Ramush Haradinaj, kritikoi Tiranën zyrtare se e ka detyruar të paguajë tarifa rrugore
Dybala realizon supergol (VIDEO) Juventus ka trefishuar shifrat ndaj Udineses në minutën e 58-të me një kryevepër të Paulo Dybalas. Argjentinasi ka s
Para 105 vjetësh ushtarët anglezë dhe ata gjermanë kishin ndalur luftën për të luajtur futboll Futbolli padyshim që është më shumë sesa vetëm një sport. Para 105 vjetësh, në Luftën e Parë Botërore kishte ndodhur
Besart Berisha nuk ka të ndalur, shënon dy gola në Australi (VIDEO) Sulmuesi kosovar Besart Berisha ka vazhduar me gola në kampionatin australian për skuadrën e tij Western United.Ish futb
Van Dijk gjen një mënyrë të re për t'i ndalur kundërshtarët (VIDEO) Liverpool mposhti me rezultatin e thellë 5-2 Everton, ndeshje e vlefshme për javën e 15-të në Premier League. Mirëpo
Nuk ka të ndalur, tërmeti trondit sërish Shqipërinë (FOTO LAJM) Një tërmet i fuqishëm sapo goditi sërish Shqipërinë duke bërë që banorët të lënë banesat e tyre. Tërmeti është ndjer
Xabi Alonso zbulon strategjitë e Real Madridit për të ndalur Lionel Messin Xabi Alonso ka zbuluar strategjitë e Real Madridit për të ndalur Lionel Messin, kur ky i fundit luante si një nëntë fals
Trejsi s'ka të ndalur me deklaratat, sapo pranoi që është shtatzaë? (FOTO LAJM) Modelja Trejsi Sejdini ka bërë bujë në media kohët e fundit me lidhjen e saj me Leonard Dukën. Megjithatë Trejsi ka