999 rezultate për

ndalonte

Bllokoi foltoren, Hajdari: U mundova me të gjitha mënyrat Kuvendi ka miratuar me 97 vota ndryshimin në Kodin Zgjedhor. Deputetja Rudina Hajdari e ka kundërshtuar këtë draft du
I doli makinës para t'a ndalonte, makina merr zvarrë 30-vjeçaren në Gramsh Një 30-vjeçare nga Gramshi është plagosur rëndë, teksa po përpiqej të ndalonte automjetin e saj që ishte në lëvizje.
Grushta e shkelma mes policit e protestuesit në Shkodër (VIDEO) Me thirrjet Turp! Turp! protestuesit ndoqën nga pas këshilltarët bashkiakë por edhe të deleguarit nga Tirana të cilët mo
Shqiptari bën për spital tezen dhe i merr 45 euro Një 37-vjeçar me origjinë shqiptare është arrestuar në zonën e Castellos, nën akuzën e grabitjes. Mediet fqinje rapor
LSI: Policia nuk bëri asgjë që të parandalonte grabitjen në Rinas Edhe LSI ka reaguar nëpërmjet Petrit Vasilit për grabitjen në Rinas. Sipas tij policia nuk ka bërë asgjë që të parandalo
I bënë shenjë të ndalonte, shqiptari i bën zbor policisë Një shqiptar 27 vjecar është vënë në pranga në Greqi pasi është kapur me drogë. Automjeti i cili vinte nga kufiri i g
Donte të ndalonte ndeshjen ndaj Arsenalit, shikoni se çfarë ka bërë ky tifoz (FOTO LAJM) Arsenali mposhti sot skuadrën e Blacpool me rezultatin 0-3, por ka pasur një trazirë të vogël pak para fillimit të këtij
Hoxha: Ferracakët u vranë nga e njëjta dorë, i plagosuri u përpoq të ndalonte autorin Gazetari Artan Hoxha ka rrëfyer mbrëmjen e sotme në Repolitix se dora që ka vrarë Ferracakët, është po e njëjta. Hoxh
Nëna i kafshoi buzët që të ndalonte së qari, vdes vogëlushja Një vajzë me aftësi të kufizuara vdiq pasi nëna i saj i kafshoi buzët për ta ndaluar së qari. Zemra e vogëlushes ndal
Vëllai i Aldisoni: E donte shumë Arielën, askush nuk mund ta ndalonte Aldison Belulaj i mori jetën Ariela Muratit për shkak se kjo e fundit nuk pranoi të martohej me të. Vëllai i autorit ka
Koha kur Ivanoviq i ndalonte shqiptarët të kalonin në veri (VIDEO) Në një video e siguruar shihet ish lideri serb, tashmë i ndjerë Oliver Ivanoviq, derisa u ndalon shqiptarëve të kalojnë
Tmerr në Greqi, shqiptari hidhet para trenit në lëvizje Një shqiptar në Greqi ka vrarë veten duke u hedhur para një treni me shpejtësi. Burime zyrtare bëjnë me dije se 51-v
Kina mund ta ndalonte gjenocidin në Kosovë Ish-ministri i Jashtëm kanadez, Lloyd Axworthy, ka zbuluar se ishte Kina që mund të luante rol qendror në ndalimin e vra
Flet shoqja e gjyqtares: Dështuam t'a mbronim, ajo nuk i ndalonte fëmijët të takonin babain Mikesha dhe kolegia e Fildes Hafizit, (që kërkon ruajtjen e anonimatit) tregon për “Shkodra.News” se si e humbën betejën
Ndalimi i zakoneve prapanike, zbulohet dokumenti që ndalonte drekat në mort…(FOTO LAJM) Ish-drejtori i Arkivit të Ministrisë së Brendshme, Kastriot Dervishi me anë të një postimi në Facebook ka publikuar nje
KOMENT/ Kur Shqipëria ndalonte fenë me ligj Nga Dr.Genti Kruja Të gjithë ne kemi kënaqësi kur kremtojmë dhe organizojmë festa, zhvillojmë aktivitete kulturo
Kjo është bukuroshja e ROSU që shkoi të ndalonte trenin serb (FOTO LAJM) Pjestarët e Policisë së Kosovës u ngarkuan me detyrën që të mos e lejojnë kalimin e trenit serb ku shkruhej "Kosova ësht
Tragjedia në Stamboll/ Dëshmitari rrëfen tmerrin: U shtriva si i vdekur 20 minuta, sulmuesi nuk ndalonte Francois al-Asmar, i diplomuar për gazetari radiofonike dhe televizive, ashtu si shumica e 39 njerëzve të vrarë natën e
Ky është futbollist apo ... (VIDEO) Përballja mes Liaoning dhe Shangaj në kampionatin kinez, i cili prëfundoi me rezultat 1-1, ka ngelur nën hijen e një ndë
Nuk i ndalon postbllokut, polici i hidhet në kofano (VIDEO) Një 30-vjeçar u arrestua nga policia ruse pasi iu largua një postblloku policie duke marrë mbi kofano një prej policëve.