999 rezultate për

ndaloje

Nesër derbi, Conte tregon si do ta ndalojë Ibrahimovicin Trajneri i Interit, Antonio Conte, ka folur në konferencën për shtyp për ndeshjen ndaj Milanit që do të zhvillohet nesër
"Shihemi në gjyq!" Grida Duma i përgjigjet Veliaj: Nuk më ndalon dot! "Askush nuk do të na ndalojë të themi të vërtetën dhe në 25 prill ti japim shqiptarëve një qeveri që kujdeset për ta..."
Guardiola: Duhet të ndalojë futbolli, situatë serioze Është e qartë tashmë se Europa është duke përjetuar valën e dytë të koronavirusit, me rastet e të prekurve që shtohen çd
Asgjë nuk mund ta ndalojë, Messi te Manchester City verën e ardhshme Lionel Messi ishte afër transferimit në Manchester City këtë verë, por Barcelona kërkoi që klauzola e blerjes të paguhej
Diskutimi për pronat në Bruksel, Zyra e Presidenti: Kuvendi ta ndalojë Hotin Zyra e Presidenti përmes një komunikate për media ka thënë se hapja e temave në Bruksel si çështja e asociacionit dhe të
Atentati me tritol mes Tiranës, Lleshaj e pranon: Policia dështoi! Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka folur për shpërthimin që tronditi kryeqytetin pasditen e sotme, ku shënjestra is
Mbesa e Bin Ladenit: Trumpi, i vetmi president që mund ta parandalojë një tjetër 11 Shtator Mbesa e Osama bin Ladenit Noor bin Ladin pretendon se Donald Trump është i vetmi president që mund të parandalojë një su
Kush do të qeshë këtë të diel, të ndalojë njëherë në këtë artikull Fotot nga fëmijëria janë të preferuarat e të gjithëve. Të shkujdesur, të paimponuar, fotografitë janë aq të ëmbla sa
Çfarë është WeChat dhe pse Donald Trump dëshiron ta ndalojë? Presidenti Donald Trump nënshkroi një urdhër ekzekutiv që i jep aplikacionit kinez të mesazheve WeChat 45 ditë para se t
Shkencëtarët kanadezë: Kanabisi mund të parandalojë dhe të trajtojë Covid-19 Një ekip i shkencëtarëve kanadezë besojnë se kanabisi mund të ndihmojë në parandalimin dhe trajtimin e Covid-19. Stud
TEATRI/ Meta del me një tjetër mesazh të fortë: Kauza nuk do të ndalojë! Presidenti Ilir Meta rithekson se shembja e godinës së Teatrit Kombëtar nuk do të amnistohet kurrë. Përmes një postim
Rama ashpërson gjuhën me Metën: Nuk ka shans ta ndalojë veprimtarinë e pushteti Kryeministri Rama i është përgjigjur aktit të presidentit të vendit, për të çuar në Gjykatën Kushtetuese, vendimin e qev
Çfarë do t'a ndalojë përhapjen globale të koronavirusit? Përgjigjet kreu i OBSH-së Vetëm një vaksina mund t'i japë fund koronavirusit. Tedros Adhanom Ghebreyesus nga OBSH tha në një konferencë për me
A mund të ndalojë maska përhapjen e viruseve? Përdorimi i maskave kirurgjikale për të parandaluar infeksionin është popullarizuar në shumë vende të botës, veçanërisht
Meta: Serbia të ndalojë fushatën kundër integrimit të Kosovës Në Tiranë u zhvillua samiti i tretë i mini-shengenit ballkanik me pjesëmarrjen e 4 shteteve, Shqipëri, Serbi, Maqedonia
Kalifornia merr vendimin drastik: S'ka më produkte luksi me gëzofin e kafshëve Kalifornia është bërë shteti i parë në SHBA që ka ndaluar produktet që përfitohen nga gëzofi i kafshëve dhe shitjen e ty
Kush do të qeshë këtë të dielë, të ndalojë njëherë në këtë artikull Fotot nga fëmijëria janë të preferuarat e të gjithëve. Të shkujdesur, të paimponuar, fotografitë janë aq të ëmbla sa
Pirlo tregon skuadrën e cila mund ta ndalojë Juventusin këtë sezon në Seria A Ish-mesfushori i Interit, Milanit dhe Juventusit, Andrea Pirlo, beson se zikaltërit janë i vetmi klub, i cili mund ta nd
Zelanda e Re do të ndalojë armët gjysmautomatike Në kohën kur vendi u terrorizua pas sulmit në dy xhami në qytetin Christchurch të ishullit jugor, avokati i Zelandës së
KFOR e gatshme të parandalojë çdo kërcënim për Kosovën (FOTO LAJM) Përmes një njoftimi, KFOR-i ka bërë të ditur se janë duke vazhduar trajnimet për të parandaluar çfarëdo kërcënimi në ter