E FUNDIT/ Formacionet zyrtare, Parma-Inter
999 rezultate për

ndalohet

Dalin pamjet, reperi i famshëm shqiptar ndalohet nga policia (FOTO LAJM) Reperi i njohur në tregun shqiptar, Majk, është ndaluar nga policia. Ka qenë vetë reperi, që ka ndarë një foto në rr
Parandalohet tragjedia në Pogradec, policia shpëton fëmijët e mitur Një tragjedi është parandaluar ditën e sotme në Pogradec ku dy fëmijë janë shpëtuar nga Policia. Motër e vëlla, G. Ba
Pa maskë në rrugë dhe me cigare, moderatori i njohur ndalohet nga Policia Moderatori i njohur Ardit Roshi është kapur nga policia pa maskë. Moderatori shihet në fotot e publikuara pa maskë, t
Balluku: Sot nga ora 20:00 do të ndalohet qarkullimi i automjeteve të tonazhit të rëndë Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku njofton se sot nga ora 20:00 nuk do të lejohet asnjë automjet
Ish-futbollisti i Serie A ndalohet në aeroport, fshehu 45 mijë euro te këpucët Driblimi, këtë herë nuk u arrit. Një ish-futbollist i Serisë A (emri i të cilit nuk është komunikuar) është befasuar nga
Daut Haradinaj: Nuk duhej t’i ndalohet kandidimi Kurtit Daut Haradinaj, nga Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës, në "Kallxo Pernime" ka thënë se vendimin e Panelit Zgjedhor për A
Reshjet e borës, ndalohet lëvizja e automjeteve të rënda në rrugën Tetovë-Kodra e Diellit Për shkak të reshjeve të mëdha të borës, është vendosur ndalesë për lëvizje të automjeteve të rënda në rrugën Tetovë – K
Parandalohet tragjedia: Djali zhdëp në dru të ëmën, i gjenden 2 thika në brez Një 41 vjeçar është arrestuar pasi ka dhunuar nënën e tij në Bulqizë. Mësohet se 41-vjeçari ka rrahur me dru të ëmën,
Në këtë qytet ndalohet të pish duhan në parqe, stacione tramvaji dhe varreza Nga dita e sotme, (19 janar) në Milano askush nuk do të mund të pijë duhan në parqe, varreza, ndalesa tramvaji, stadiume
Ja si të parandalohet shpërthimi i bombolës së gazit! (VIDEO) Rrahman Sefedini, i cili ligjëron në Fakultetin e Menaxhimit të Emergjencave, ka demonstruar për RTV21 se si duhet të pa
I riu shqiptar ndalohet nga polici maqedonas dhe nuk dëshiron të flas maqedonisht (VIDEO) Një video e shpërndarë ka bërë bujë në rrjetet sociale dhe portalet maqedonase. Në video shihet një polic maqedonas q
Mustafa: Kurtit i ndalohet të garojë në zgjedhje Kreu i LDK i ka bërë thirrje edhe LVV-së që të respektojë vendimin e Kushtetueses nëse Albin Kurtit i ndalohet të garojë
KQZ merr masa drastike për veprimtaritë shtetërore para zgjedhjeve, çfarë i ndalohet Ramës Në një dokument të hartuar nga Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, vendosen rregulla të qarta për rolin e administratës shte
Parandalohet tragjedia në Fier, dy vëllezërit përfundojnë pas hekurave Policia e Fierit ka arrestuar dy vellezer pas një sherri që kanë pasur me njëri tjetrin, ku janë goditue me sende të for
Tifozëve do tu ndalohet alkooli dhe të bërtiturat kur të rikthehen në stadium Me 2 dhjetor Premier League do të lejoj numër të limituar të tifozëve të rikthehen në stadiume. Por, rikthimi i tifoz
Parandalohet tragjedia, arrestohet burri që kërcënonte me vrasje gruan Ndërhyrja në kohë e policisë ka parandaluar atë çka mund të përfundonte në një tragjedi të vërtetë familjare. Një 46-
Ndalohet kalimi te "Shqiponja", si devijohet trafiku dhe rrugët alternative për të hyrë e dalë nga Tirana Rrethrrotullimi i doganës, apo siç e mori emrin së fundmi “Sheshi Shqiponja”, pas heqjes së simbolit kombëtar, tanimë nu
Ndalohet qarkullimi tek ish-sheshi Shqiponja, plani për devijimin e trafikut Qarkullimi i mjeteve tek ish-sheshi Shqiponja do të ndalohet për shkak të punimeve për ndërtimin e Unazës së Madhe tek z
Ronela Hajati ndalohet nga policia gjatë intervistës në transmetim Live (VIDEO) Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Ronela Hajati ka qenë e ftuar në emisionin “Syri keq” në Syri TV. Ajo tregoi
Filipçe flet për masat e reja anti-Covid-19 (VIDEO) Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe në pres konferencë për media bëri të ditura masat e resa restriktive për mbrojtje