999 rezultate për

ndalimit

E dënuar me 5 vite burg, arrestohet 41 vjeçare shqiptare në Itali Policia italiane ka vënë në pranga një 41 vjeçare shqiptare pas një urdhri burgimit të lëshuar nga gjykata e apelit të B
Marin Mema publikon pamje gjatë ndalimit nga Policia e Maqedonisë (VIDEO) Policia e Maqedonisë e ka ndaluar për kontrolle gazetarin shqiptar Marin Mema. Ai ka publikuar pamje gjatë diskutimit
Franca rikthen oraret e ndalimit të qarkullimit, Italia gati për masa të reja Rrugët e Parisit dhe tetë qyteteve të tjera franceze u shkretuan të shtunën në mbrëmje ndërsa u zbatuan ora e re policor
Këngëtarja flet për vetëvrasjen: Kam luftuar shumë Gjashtë muaj pas publikimit të këngës “I Love Me”, Demi Lovato publikon këngën e re, “It’s OK not to be OK”, në bashkëpu
Pas mbylljes së klubeve të natës, Klajdi Haruni bëhet gjinekolog? (FOTO LAJM) Me mbylljen e klubeve të natës në vendin tonë dhe ndalimit të muzikës, si pasojë e situatës me Covid-19 dhe çfarëdo arsy
Izolohet Shqipëria, një tjetër shtet na mbyll kufijtë pas agravimit të COVID-19 Austria ka pezulluar fluturimet nga Shqipëria nga data 16 deri në 31 korrik. Ambasada shqiptare në Vjenë njofton se
"Na lejoni të ushtrojmë profesionin tonë", klubet e vendit europian kundër ndalimit të futbollit Klubet elitare në futbollin suedez kanë akuzuar autoritetet shëndetësore të vendit se po i pengojnë të zhvillojnë profes
Hiqej sikur transportonte kafe, qeni antidrogë i shqyen sediljen shqiptarit në Itali Një 42-vjeçar shqiptar ka përfunduar në pranga pasi është kapur duke transportuar kokainë në Itali. Erando Mara, i ci
Abuzoi me minorenen, arrestohet 72-vjeçari në Sarandë Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatit të Policisë Sarandë, bënë ndalimin e shtetasit B.T, 72 vjeç, lindur e
Ndalohet fluturimi drejt dhe nga Britania e Madhe (FOTO LAJM) Ministriia e Infrastrukturës dhe Energjisë ka njoftuar sot se janë anuluar fluturimet drejt dhe nga Britania e Madhe.
10 të dyshuar për koronavirus, Kurti mbledh komisionin e parandalimit Po mbahet sot takimi i komisionit të posaçëm për parandalimin e koronavirusit, i udhëhequr nga kryeministri Albin Kurti.
Sot i janë "sulur" medias, dikur maxhoranca protestonte për fjalën e lirë Manjani ka publikuar një foto të Grupit Parlamentar Partisë Socialiste, në vitin 2010, ndërsa protestonin me maska të ze
Publikohen pamjet e ndalimit të djalit të "El Chapo-s" (FOTO & VIDEO) Qeveria meksikane ka publikuar momentin e arrestimit të djalit të Joaquín ‘El Chapo’ Guzmán jashtë shtëpisë së tij në Cu
Vdekja e dy punëtorëve në Tiranë, arrestohet biznesmeni i njohur Administratori i firmës “Skela Syla”, Petrit Syla është arrestuar ditën e sotme nga policia. Syla mësohet se po kthehej
I riu shqiptar arratiset në mënyrë spektakolare nga burgu Një i ri shqiptar, i cili ishte arrestuar në flagrancë duke vjedhur në një shtëpi, ja ka dalë të arratiset nga dhoma e n
Pas ndalimit të abortit në Alabama, reagon Trump Ditët e fundit është folur shumë në media përsa i përket ndalimit të abortit në Alabama. Edhe Presidenti i SHBA Dona
Hoxhaj reagon pas ndalimit të dy zyrtarëve të qeverisë së Kosovës në Serbi Zëvendëskryeministri i Kosovës Enver Hoxhaj ka reaguar pas ndalimit të dy zyrtarëve serb të Qeverisë së Kosovës ne pikën
Haradinaj reagon ashpër pas ndalimit të këshilltarit të tij në Serbi Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, ka reaguar pas ndalimit të këshilltarit të njëherit zyrtarit të
Rama bën reagimin e zakonshëm pas ndalimit të 4 personave për grabitjen në RInas Edi Rama ka reaguar pas arrestimit të katër personave të dyshuar si të përfshirë në grabitjen në Rinas. Në Tëitter, R
Avokatin nga Drenasi e lenë pa ushqim në qeli Këshilli për Mbrojtjen dhe të Drejtat e Lirive të Njeriut (KMLDNj), ka vizituar avokatin Gazmend Halilaj, cili po mbahet