999 rezultate për

ndali

Miratohet plani për parandalim dhe kontroll të Covid-19 në Kosovë Komiteti për monitorimin e sëmundjeve ngjitëse në Kosovë miratoi sot planin për parandalim dhe kontroll të Covidit-19 (n
"Mos i paso Vinicius, është kundër nesh", Benzema reagon për herë të parë rreth skandalit (VIDEO) Një skandal i vërtetë është publikuar nga ana e mediave franceze të cilat zbardhën një bisedë mes Benzemas dhe Mendy.
"Nuk ishte penallti", publikohet video-skandali në El Clasico (VIDEO) "Mbretërit" arritën të marrin një fitore të rëndësishme dhe t’i japin fund rezultateve të këqija, por pas ndeshjes, më i
Skandali në "El Clasico", komunikimi i gjyqtarëve hedh poshtë vendimin e VAR: S'ishte penallti Një skandal mund të dalë në skenë për “El Clasicon” sipas asaj që shkruan SPORT. Prestigjozja pranë Barcelonës prete
Nuk ndalin infektimet, 4 viktima e 302 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri 304 raste të reja me koronavirus u zbuluan gjatë 24 orëve të fundit, duke e çuar totalin e të infektuarve në 18,858.
A do të kthehen testet PCR me Maqedoninë, ja çfarë thotë Hoti Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, sot në Shkup nuk ka saktësuar nëse do të vendosen PCR teste për qytetarët e Maqed
Rama nxjerr zbuluar Metën, zbulon skandalin me futbollistin afrikan që i dha pasaportë shqiptare Vazhdon "lufta e ftohtë" mes kryeministrit Rama dhe Presidentit Meta. Kryeministri Rama ka akuzuar presidentin Meta
Pas skandalit, Khloe dhe Tristan rikthehen sëbashku zyrtarisht Pas muajsh spekulimesh, Khloe Kardashian dhe Tristan Thompson më në fund kanë konfirmuar se janë sërish bashkë teksa fes
Skandali me inceneratorët, si u paraqit dhe u pranua brenda ditës oferta e pakërkuar (FOTO LAJM) Prej ditësh që kur ka rishpërthyer denoncimi i skandalit të djegësve të plehrave të Elbasanit, Fierit dhe Tiranës, gjith
Skandali me vjedhjen e 2 milion eurove, zv-kryeministrja heq nga puna këshilltaren Zëvendëskryeministrja e Kosovës, Albulena Balaj-Halimi ka shkarkuar nga detyra këshilltaren e saj, Hajrie Gashin pasi pë
Skandali me tenderat, dalin para GJKKO 3 zyrtarët e OSHEE-së Bëri jo pak bujë afera korruptive në zyrat e OSHEE e zbuluar nga SPAK. Ditën e sotme në GJKKO, ka nisur vlerësimi i m
Reagon SPAK: Skandali me tenderët, pse u kryen arrestimet në zyrën e Adrian Çelës Pa arrestimit të ish-drejtorit të Prokurimeve në OSHEE Erlis Bushati ka reaguar dhe SPAK. Mësohet se në kërkim është
Zyrtarët bënë namin me tenderat, OSHEE zbulon qëndrimin e saj në lidhje me skandalin Ditën e sotme GJKKO ka dhënë masën e arrestit me burg për shtetasit Albana Ferraj dhe Elis Bushati, ndërkohë që është dh
Franca rikthen oraret e ndalimit të qarkullimit, Italia gati për masa të reja Rrugët e Parisit dhe tetë qyteteve të tjera franceze u shkretuan të shtunën në mbrëmje ndërsa u zbatuan ora e re policor
Skandali me vaksinat e gripit, gjobitet "Megapharma" Në një kohë kur gripi dhe virozat janë nëpër këmbë, vaksina kundër tyre bëhet padyshim e domosdoshme. Por nëse qyteta
Pas skandalit të dhunës, shfaqet për herë të parë e dashura e aktorit turk (FOTO LAJM) Pak muaj më parë në mediat turke bëri bujë skandali i dhunës me aktorit turk Ozan Gucen dhe të dashurës së tij Deniz Bul
"Hajde gëzuar për Kombëtaren", skandali i portierit kosovar (FOTO LAJM) Portieri Arijanet Muriq nuk ia ka aspak idenë se ku ndodhet dhe nuk ia di vlerën fanellës së Kosovës. Dardanët po ka
EKSKLUZIVE/ Zbulohet e-maili: Gjiknuri dinte gjithçka mbi skandalin 1.5 million USD me puset e "Albpetrol" Gjykata Penale dha sot masën e sigurisë për të arrestuarit dhe të shpallurit në kërkim për skandalin e abuzimit me 1.5 m
Ministrit të Drejtësisë i kërkohet dorëheqja pas skandalit me këshilltarin (VIDEO) Ministri i Drejtësisë, Selim Selimi, të martën ka shkarkuar nga pozita këshilltarin e tij Enis Qerka, pak orë pas raport
I vodhi makinën kushërirës dhe do i vinte flakën, kapet 40 vjeçari Policia e Tiranës ka arrestuar një person pasi i ka vjedhur makinën një të afërmes së tij. Në vendin e quajtur "Casa