999 rezultate për

ndalet

Milani nuk ndalet këtë merkato, nis negociatat me yllin e Barcelonës AC Milani është duke biseduar me Barcelonën për mbrojtësin Junior Firpo dhe shpreson të arrijë marrëveshje për huazimin
Nuk ndalin skandalet! 70-vjeçarit i vjedhin aparaturën 5 mijë euro të oksigjenit Një tjetër skandal në shëndetësi është bërë publik mbrëmjen e sotme, ku një viktime nga Covid 19 i kanë vjedhur një paji
Tirana nuk ndalet në merkato, firmos me sulmuesin e kombëtares finlandeze (FOTO LAJM) Tirana ka bërë një tjetër goditje në merkaton e janarit. Klubi kryeqytetas ditën e sotme ka zyrtarizuar nënshkrimin m
Dortmundi ndalet në barazim nga Mainz (VIDEO) Borussia Dortmund nuk ka arritur të mposht skuadrën e Mainz 05 në kuadër të xhiros së 16-të të Bundesligës. Borussia
Nuk kanë fund skandalet/ Bënte para me bombulat e oksigjenit, arrestohet punonjësi në spital Pak ditë pas zbulimit të skandalit me sanitaren e “Shefqet Ndroqit”, Tire Alldërvishi, e cila ka zhvatur 8 milionë lekë
Saimiri e eliminoi nga "Love Story", nuk ndalet Ariana: Nuk ka mbaruar (FOTO LAJM) Saimiri eliminoi mbrëmjen e djeshme nga "Love Story", Arianën, vajzën me të cilën pati një takim me skena romantike. Mir
Nuk ndalet Barcelona, shënon golin e tretë ndaj Granadas (VIDEO) Barcelona është duke vazhduar momentin e mirë në kampionat, kjo duket edhe me rezultatin që po arrinë ndaj Granadas.
Abramovich nuk ndalet, do të shpenzojë shumë në transferime edhe këtë muaj Roman Abramovich, është i qartë që do të shpenzojë shumë përsëri këtë muaj në afatin kalimtar dimëror të transferimeve.
Britania e Madhe sërish në karantinë kombëtare, Premier League nuk ndalet Një situatë "alarmante" me variantin e ri të Covid-19, i cili rrit transmetueshmërinë e virusit "nga 50% në 70%". Kry
Nuk ndalet Benzema, i bën dhuratë vetes një tjetër "bishë" prej 2.5 milionë eurosh Muaj më parë sulmuesi i Real Madrid, Karim Benzema i bëri dhuratë vetes një Bugatti Chiron rreth 2.5 milionë euro. Pa
Ronaldoooo! Portugezi nuk ndalet duke realizuar sërish (VIDEO) Cristiano Ronaldo nuk ndalet këtë mbërmje. Portugezi ka shënuar sërish ndaj Udineses n
Me të kuq por Milani nuk ndalet, kuqezinjtë dyfishojnë shifrat (VIDEO) Milani ka dyfishuar shifrat ndaj Benenevntos. Është Leao ai që ka shënuar në gol mjaf të bukur në minutën e 49'.
Barcelona nuk ndalet, dyfishon shifrat (VIDEO) Barcelona ka gjetur dhe golin e dytë në ndeshjen kundër Valladolid. Katalanasit ndërmorën një aksion fantastik dhe
Ronaldo nuk ndalet, fiton çmimin e rëndësishëm dhe lë pas Messin Cristiano Ronaldo ka fituar një tjetër çmim. Portugezi ka rrëmbyer çmimin e “Golden Foot 2020”. Një tjetër trofe që
Nuk ndalet Reali, dyfishon shifrat (VIDEO) Pas golit të avantazhit nga Benzema në minutën e 6', Reali ka arritur shumë shpejt të shënojë edhe golin e dytë. Për
Partizani ndalet edhe nga Bylisi (VIDEO) Partizani ka barazuar pa gola ndaj Bylisit, duke shënuar ndeshjen e katërt radhazi që skuadra e Dajës nuk gjen rrjetën e
4 ministra të Brendshëm në 2 mandate, skandalet që i detyruan të zgjedhurit e Ramës të japin dorëheqjen Duket se pozicioni i Ministrit të Brendshëm të Shqipërisë nuk është shumë i lehtë për ministrat e Ramës, të cilët përfun
Dikur yll, pse ka rënë kaq poshtë Britney Spears? (FOTO LAJM) Ajo mbetet një nga këngëtaret më të suksesshme në botë. U dhuroi adhuruesve të saj hite të pavdekshme, të cilat dëgjo
Kategoria e Parë: Flamurtari ndalet nga Lushnja, bllokohet edhe Besa Në ditën e sotme të Kategorisë së Parë, Grupi B, Flamurtari priste në shtëpi Lushnjen. Vlonjatët vinin pas dy fitorev
Elisa Spiropali nuk ndalet: Shqipëria do të bëhet vetëm me Edi Ramën! "Shqipëria Evropiane do të bëhet. Me shqiptarët. Me Edi Ramën. Me Partinë Socialiste..." Ministrja për Marrëdhëniet m