999 rezultate për

ndal

"Drejtësia e 007-ës" që tentoi të shpëtojë mësuesin pas skandalit seksual "Unë në fakt si person, tani po them realitetin, unë përdor shumë shprehjen “jam 007”-ta..." Tingëllon ironike, por ë
Skandali te Barcelona, reagon edhe Messi Një bashkëbisedim për 40 minuta, në një intervistë ekskluzive ku Lionel Messi ka thyer heshtjen dhe ka folur për veten,
Skandal i radhës i mësuesit: Është mik i babait, s’më ka kërkuar s*ks… Një ditë më parë “Stop”transmetoi dy dëshmi të reja, që implikojnë profesorin e kantos në shkollën e mesme artistike “Ja
I doli makinës para t'a ndalonte, makina merr zvarrë 30-vjeçaren në Gramsh Një 30-vjeçare nga Gramshi është plagosur rëndë, teksa po përpiqej të ndalonte automjetin e saj që ishte në lëvizje.
Festa nuk ndalet te Atletico, lojtarët festojnë edhe gjatë stërvitjes (VIDEO) Lumturia e mbrëmshme shkaku i fitores kundër Liverpoolit nuk është larguar ende nga zemrat e mendjet e lojtarëve të Atle
Mbretëresha u jep goditjen e fundit, ndalon Meghan dhe Harry të përdorin këtë titull (FOTO LAJM) Pas largimit nga familja mbretërore, Harry dhe Meghan humbën statusin e tyre mbretëror dhe i vetmi titull që i mbeti ish
Gjyqtari bëhet hero, ai parandaloi një tragjedi (VIDEO) Neymar Paeminburee ra pa ndjenja në tapetin e ringut, pas një goditjeje të marrë nga kundërshtari. Gjyqtari i duelit
Basha nuk heq dorë: Ka ardhur koha për rotacion politik! Ditën e sotme kreu i PD-së, Lulzim Basha u shpreh i bindur se është koha për një rotacion politik në Shqipëri. Basha
"Më njohu me fakte tronditëse", Basha zbardh takimin me Metën Ditën e sotme u bë me dije se presidenti Ilir Meta u takua me kryedemokratin Lulëzim Basha, ku sipas zëdhënësit Tedi Blu
Meta takon Bashën: Këto janë skandalet e fundit anti-kushtetuese dhe përpjekja për grusht shteti Presidenti i Republikës Ilir Meta ka takuar sot kreun e opozitës Lulzim Basha. Lajmin e ka bërë të ditur zëdhënësi i
Zbulohet skandali ku është i përfshirë presidenti i Barcelonës Presidenti i Barcelonës, Josep Bartomeu, është duke bashkëpunuar me një kompani që përdor llogaritë në rrjetet sociale p
Zbulohet skandali ku është përfshirë presidenti i Barcelonës Presidenti i Barcelonës, Josep Bartomeu, është duke bashkëpunuar me një kompani që përdor llogaritë në rrjetet sociale p
"Tapë" në timon, shitje narkotikësh e vjedhje: Ndalohen 3 persona në Durrës Policia e Durrësit ka arrestuar 3 shtetas të cilët trafikonin lëndë narkotike. Policia arrestoi në flagrancë shtetasi
1770 viktima e dhjetra mijëra të prekur, virusi vdekjeprurës nuk ndalet Koronavirusi vazhdon te marre jete njerezish. Numri i viktimave nga koronavirusi në Kinë arriti në 1,770, njoftoi sot Ko
Kërcënonte bashkëshorten se do e ekzekutonte bashkë me tre fëmijët, parandalohet tragjedia në familje Policia e Tiranws ka finalizuar operacionin policor "Befasia". Parandalohet një ngjarje e rëndë kriminale në familje.
Skandaloze! Ndahet nga gruaja, babai i fëmijës ndryshon emër që t’i shpëtojë detyrimit Irma Elezi nga Kavaja i është drejtuar emisionit “Stop”, pasi edhe pse gjykata ka vendosur për një detyrim ushqimor, që
SKANDALI/ Pikë bastesh brenda burgut të sigurisë së lartë të Peqinit (VIDEO) Fiks Fare denoncoi mbrëmjen e së enjtes një tjetër problematikë në Burgun e Peqinit, i cili është i sigurisë së lartë. B
U tha se ndal nga policia me drogë? Poston dhe thyen heshtjen Oriola Marashi (FOTO LAJM) Lajmi se Oriola Marashi është ndaluar nga policia ku dhe i është sekuestruar lëndë narkotike, pushtoi me shpejtësi media
​Herpesi në buzë: Çfarë e shkakton dhe si të parandalohet? Agjenti shkaktar i herpesit është një nga dy llojet e virusit herpes simplex, i cili zakonisht hyn në trup përmes një ça
Parandalohet ngjarja e rëndë në Vorë, bashkëshorti kërcënonte me jetë gruan Një ngjarje e rëndë është parandaluar në Vorë ditën e sotme. Një burrë ka kërcënuar me armë për ta vrarë bashkëshorte