999 rezultate për

ndahet

Ndahet nga jeta ish-shoku i Cristiano Ronaldos sh-futbollisti argjentinas Mauricio Hanuk është ndarë nga jeta ditën e djeshme në moshën 43-vjeçare. “Turku” vuante n
6 miliard dollarë pasuri, ndahet nga jeta "mbreti" i kumarit Ndahet nga jeta në moshën 98-vjeçare Stanley Ho, i quajtur si “babai” i kumarit. Manjati nga Hong Kongu, që ka merita
Ndahet nga jeta ish-lojtari që i dha trofeun Manchester Cityt (FOTO LAJM) Legjenda e Manchester City, Glyn Pardoe, ka vdekur në moshën 73-vjeçare. Pardoe e ndihmoi Cityn të fitonte titullin e
Ndahet nga jeta në moshën 21 vjeçare ish-futbollisti i Romës (FOTO LAJM) Një ngjarje e hidhur ka ndodhur mbrëmë. Ish lojtari i Romës, Joseph Bouasse, është ndarë nga jeta në moshën 21 vjeçare,
Ndahet nga jeta ish-kreu i PD në Mirditë (FOTO LAJM) Ish-kryetari i PD në Mirditë, Preng Toma është ndarë nga jeta. Lajmin e bëri të ditur kryetari i demokratëve, Lulzim Bas
Basha premton të mos i ndahet Ramës me protesta: Do t'a ketë fundin e shpejtë! Kryedemokrati Lulzim Basha ka deklaruar se kudo që ka protesta, opozita do të jetë aty. Me premtimin se kudo që do ke
La gjurmë edhe te mijëra shqiptarë, ndahet nga jeta aktori dhe komediani i njohur (FOTO LAJM) Është shuar përgjitunjë aktoridhe komediani i njohur Fred Willard. Lajmi është konfirmuar nga vajza e tij e cila shkruan
Ndahet nga jeta ish-ministri i Shëndetësisë (FOTO LAJM) Është ndarë nga jeta në moshën 68-vjeçare Maksim Cikuli, ish- ministri i shëndetësisë në qeverinë e PD. Cikuli ishte
Budina thirrje shqiptarëve për mosbindje civile: Të shpërndahet Parlamenti Regjisori Edmond Budina u bëri thirrje qytetarëve shqiptarë për mosbindje civile, gjithashtu i bëri thirrje Metës për sh
Budina thirrje Metës: Sot u vendos diktatura, të shpërndahet Parlamenti Pas shembjes së Teatrit Kombëtar, ka reaguar dhe regjisori Edmond Budina, ku sipas tij është vendosur përfundimisht dikt
La pas djalin dy vjeç, ndahet nga jeta në moshë të re Princesha e Austrisë (FOTO LAJM) Ka humbur jetën në moshën 31 vjeçare Princesha e Austrisë, Maria Galitzine. Mediat e huaja shkruajnë se për pak ditë ajo
Ndahet nga jeta në moshë të re mjeku i njohur shqiptar Ndahet nga jeta në moshë të re mjeku stomatolog, Arlind Lala. Ai u nda nga jeta në moshën 36-vjeçare, ndërsa lajmin e
Doni të shihni si shpërndahet COVID-19? Videoja zbulon të vërtetën e hidhur (VIDEO) Vetëm pak kohë pasi lokalet dhe restorantët po flitet të hapen, një video është bërë virale në të gjithë botën. Një e
Nuk i ndahet Ramës, gazetarja përsëri me të brendshme para kryeministrisë (FOTO LAJM) Drejtpërsëdrejti nga Kryeministria dhe Kryesia e Kuvendit gazetarja e Tv Klan zhvishet për herë të dytë, pas furtunës që
Policia në zi, ndahet para kohe nga jeta efektivi i ri në moshë Ndahet nga jeta para kohe efektivi i Policisë Bashkiake të Tiranës, Besfort Dajçi. Mësohet se efektivi vuante nga një
Bota e artit në zi, ndahet nga jeta komediani i njohur (FOTO LAJM) Komediani i njohur, Jerry Stiller, është ndarë nga jeta në moshën 92-vjeçare. Lajmin e ka dhënë djali i tij, aktori i nj
Ndahet nga jeta në moshë të re efektivi i policisë së Tiranës Një lajm i hidhur vjen nga Policia Bashkiake e Tiranës ku një efektiv i kësaj strukture është ndarë nga jeta. Efektiv
Vetëm 19 vjeç, ndahet nga jeta futbollisti i Atalantës (FOTO LAJM) Futbollisti i Atalantës, Andrea Rinaldi, ka humbur jetën ditën e sotme në moshën 19-vjeçare. Djaloshi, i cili kishte
Sot do festonte ditëlindjen, ndahet nga jeta ish-kreu i Akademisë së Shkencave (FOTO LAJM) Ndahet nga jeta ish-kreu i Akademisë së Shkencave, peshëngritësi i njohur në vitet '67-'74 Gudar Beqiraj. Zemra e tij pu
"Lajme të reja nga fronti i vjedhjes me tendera sekretë", PD nuk i ndahet qeverisë Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi ka reaguar në lidhje me tenderat sekretë të qeverisë dhe përgjigjen e Mini