999 rezultate për

ndahen

Kosova planifikon të sigurojë 1.2 milion vaksina kundër COVID-19 që do ndahen falas te qytetarët Nga Ministria e Shëndetësisë në Kosovë kanë bërë të ditur se po planifikon që Kosova të sigurojë 1.2 milionë vaksina, dh
Beteja njeri-mjedis, imazhet tronditëse që nuk do t'i ndahen njerëzimit (FOTO LAJM) Një foto e frikshme,teksa uji i rrëmbyeshëm gjatë përmbytjeve në Indi kishte marrë me vete edhe një peshkatar, ka fituar
"6 në 4 biznese", Basha sqaron lapsuset që nuk i ndahen (VIDEO) Kryedemokrati Lulzim Basha nga një konferencë për shtyp nga selia blu ka komentuar lapsusin e bërë nga ai vetë një ditë
Janë rikthyer? Mozzik dhe Loredana nuk ndahen më nga njëri-tjetri (FOTO LAJM) Prej disa javësh rrjeti po zien nga lajmet se Mozzik dhe Loredana janë rikthyer me njëri-tjetrin, pas kohësh të ndarë.
Mbi 160 mijë vaksina të gripit sezonal pritet të shpërndahen Ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj tha se gjatë javës së ardhshme do të shpërndahen mbi 160 mijë vaksina të gripit se
UEFA bën publik emrat e futbollistë të nominuar për "Lojtarin e Vitit" (FOTO LAJM) UEFA ka bërë të ditur emrat e tre futbollistëve që do të garojnë për çmimin e ‘Lojtarit të Vitit’ në Evropë. Të nomin
BE siguron mbi 1 miliardë vaksina kundër Covidit, ja si do të shpërndahen në Ballkan Vendet e Ballkanit Perëndimor do të mund ta sigurojnë vaksinën potenciale kundër koronavirusit edhe përmes donacioneve a
Qeveria e re në Maqedoninë e Veriut, ja si do të ndahen ministritë dhe kush do i drejtojë Pas marrëveshjes LSDM-BDI tashmë po mendohet se si do të ndahen postet ministrore. Mediat maqedonase shkruajnë se LSD
Arrihet marrëveshja mes Zaev dhe Ahmetit, si ndahen ministritë Ditën e sotme është arritur marrëveshja e koalicionit mes LSDM dhe BDI. Mediat në Maqedoninë e Veriut duke cituar bur
Nuk i ndaheni të zezës as në verë? Disa ide si të dukeni bukur (FOTO LAJM) Ardhja e verës me temperaturat e larta dhe diellin prezent vetvetiu sjell në mednje larmishmeri ngjyrash si në natyrë as
Lindën të ngjitur, ndahen nga jeta binjakët më të vjetër në botë (FOTO LAJM) Binjakët më të vjetër në moshë të lindur të ngjitur, Ronnie dhe Donnie Gaylon, kanë ndërruar jetën në moshën 68-vjeçare
Gjashtë arsye që ju bëjnë të ndaheni nga partneri edhe pse e doni atë Nëse një grua është e dashuruar, ajo jep gjithçka në një lidhje! Por, kujdes! Ka kufij për gjithçka dhe kur kufijtë e ca
Në këtë qytet të Shqipërisë, gratë dhe burrat po ndahen Zgjidhjet e martesave ne qytetin e Lushnjes janë rritur ne periudhën e pandemisë. Çiftet që përfunduan ne gjykatë gjatë
Ulja e pagave shkakton kaos te PSG-ja, lojtarët ndahen në dy grupe Situatë aspak e mirë është krijuar te PSG-ja, që sheh sërish ndarjen dhe përplasjen e dy grupeve në dhomat e zhveshjes.
4 vite bashkë, "Sarp" i jep fund lidhjes me të dashurën (FOTO LAJM) Aktori Çagatay Ulusoy i cili u bë shumë i njohur me rolin e “Sarpit”, prej 4 vitesh ishte në një lidhje me aktoren Duygu
Koronavirusi ndryshon rutinën, plazhet në Spanjë do të ndahen me litarë (FOTO LAJM) Teksa koronavirusi vijon të jetë mes nesh, Europa po mendon si të nisë plazhin. Spanja, edhe pse një nga vendet më t
Nuk i ndahen "Tik Tok-ut", Jonida dhe Romeo përkëdhelen publikisht (VIDEO) Jonida dhe Romeo nuk po tregohen më diskretë me lidhjen e tyre, por kanë nisur të shfaqen më shpesh së bashku. Pas kërci
Nuk ndahen reshjet e shiut, ky është moti për nesër Vranësirat dhe reshjet e shiut do të vijojnë edhe gjatë ditës së nesërme kryesisht në zonat malore. Por gjatë ditës d
Kriza nga koronavirusi, qeveria italiane ndan 100 milion euro për sportin Në këto kohë të koronavirusit vende në botë kanë një qeveri të rënduar. Qeveria italiane sot ka treguar se cilat janë
Krijohen dy dhoma karantinë në spitalin e Fierit, shpërndahen 22 mijë maska Frika nga përhapja e koronavirusit ka shtyrë autoritetet shëndetësore të marin masa shtesë në spitalin e Fierit. Ditë