999 rezultate për

ndĂr

Thaçi: Ndarja e 50 milionë dollarëve për Kosovën, lajm i shkëlqyeshëm Presidenti i vendit, Hashim Thaçi wshtw shprehur se ndarja e 50 milionë dollarëve për investime në Kosovë nga Uashington
A po përgatitet ndarja nga Sela ?! RDK dhe Uniteti pritet që së shpejti të shpallin divorcin nga LR-PDSH, edhe pse kjo e fundit ka tentuar që vazhdimisht t
LSDM konteston kandidaturën e Aleksandar Nikolloskit I propozuari për ambasador të Maqedonisë në BE, Aleksandar Nikolloski, prezantoi tezat e tij të përfaqësimit të Maqedoni
Lekaj: Ndarja e grupeve parlamentare nuk e rrezikon koalicionin PAN Nisma për Kosovën tashmë ka bërë të ditur se do ta formojë grupin e vet parlamentar. Ndërsa, Aleanca për Ardhmërinë
Zgjedhjet e 25 qershorit, nis shpërndarja e bazës material në qarqe Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ditën e sotme ka njoftuar se ka nisur shpërndarja e bazës materiale nga KQZ drejt zonave
Sot starton Kupa e Konfederatave, ja kalendari dhe skema (FOTO) Sot starton Kupa e Konfederatave, që do të zhvillohet në Rusi, dhe do të shërbejë si një test për Kupën e Botës 2018.
Soni Malaj e thotĂ« troç: Ish-bashkĂ«shorti nuk mĂ« lejon tĂ« publikoj
 Soni Malaj, si disa prindĂ«r tĂ« tjerĂ« tĂ« njohur, nuk poston asnjĂ«herĂ« foto tĂ« plota tĂ« Anna-s, vajzĂ«s sĂ« saj, tashmĂ« pesĂ«
Basha nga Vlora: Do ndalojmë drogën e do lejojmë gjuetinë e ligjshme Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha sot ishte në qytetin e Vlorës ku zhvilloi takime me banorët e pensionistët e zo
U godit 15 herë me thikë nga bashkëshorti, zbulohet pse viktima i kërkoi ndarjen Vetëm pak ditë më parë një tragjedi ndodhi në familjen shqiptare në Itali ku një bashkëshort ka goditur me thikë 15 herë
Sa kohë duhet realisht të marrim veten pas ndarjes? Kur ndahemi, asnjë nga ne nuk ndihet mirë, por neuroshkencëtarja Lucy Brown shpjegon çfarë ndodh në trurin tonë gjatë nd
Dreka qĂ« ndryshoi “historinĂ«â€, Xhani, pse nuk ike pa provuar çorbĂ«n! Kishte dy pasaporta, na u bĂ«nĂ« dy De BiazĂ«. NjĂ«ri qĂ« shpĂ«rthen dhe rebelon me akuza tĂ« forta pĂ«r eprorĂ«t e tij, fill pas
Zbulohet kalendari i Premier League, ja ndeshjet e javës së parë (FOTO) Premier League është kampionati i parë që ka zbuluar shortin për sezonin 2017/18. Chelsea, Tottenham, Manchester City, L
Franca kërkon vazhdimin e dialogut Kosovë-Serbi Ambasadorja e Francës në Beograd, Christine Moro, ka kërkuar vazhdimin e dialogut Serbi-Kosovë. Ajo këtë kërkesë e ka
Një unazë 12 dollarëshe i ndryshoi jetën Një grua në Shtetet e Bashkuara bleu një unazë të vjeter tek sendet e përdorura. Unaza kishte kushtuar vetëm 12 dolla
Kosova, gati për zgjedhje të standarteve europiane Rreth 1.7 milionë qytetarë të Kosovës do tu drejtohen nesër kutive të votimit për të zgjedhur partinë që duan ti qeveris
Drejt ndarjes? Mamaja tregon çfarë po ndodh me martesën e Albi Nakos dhe Klaudias Albi Nako dhe Klaudia Pepa janë një ndër çiftet më të përfolura në median rozë. Pas shkëputjes së Klaudias në Itali,
Klaudia dhe Albi Nako të ndarë? Nëna dhe motra e balerinës zbulojnë të vërtetën (FOTO LAJM) Të gjithë e kemi vlerësuar dhe duartrokitur balerinën Klaudia Pepa, e cila jo na ka bërë shpeshherë të habitemi nga perf
Mos dilni kurrĂ« me njĂ« burrĂ« qĂ« sapo Ă«shtĂ« ndarĂ« nga partnerja, ja arsyeja NjĂ« burrĂ« qĂ« sapo Ă«shtĂ« ndarĂ« nga partnerja e tij Ă«shtĂ« ‘I rrezikshĂ«m’ pĂ«r tĂ« krijuar njĂ« marrĂ«dhĂ«nie, qoftĂ« kjo edhe pa
Pritet takim i liderëve për ndarjen e mëtejme të posteve qeveritare Edhe gjatë ditës së sotme nuk u arrit marrëveshje mes partive të koalicionit qeverisës për ndarjen e posteve në eshaloni
Shkëlzeni nuk zhgënjen as kësaj here, shikoni dhuratën gjigante për Arminën Armina Mevlani mbrëmë ka festuar 26-vjetorin e lindjes dhe si gjithmonë blogerja e njohur ka marrë dhurata dhe urime paq