999 rezultate për

nazif

I paralizuar para 15 viteve, 63-vjeçari nga Gramshi jeton në kushte skandaloze (FOTO & VIDEO) Rrëzë malit të Lisecit, në fshatin Holtas, një burrë frymon, por vetëm jetë nuk e quan. Nazif Llapushi është gozhduar në
Edhe një komandant tjetër në rrjetën e Gjykatës Speciale Nazif Mehmeti i njohur në luftën e fundit në Kosovë si Komandant Dini, është i ftuari i radhës për tu intervistuar pranë
Darkë me Zamir Manen dhe Nazif Destanin, Ermali sfidon publikisht Noizyn (FOTO LAJM) Kënga e fundit e Noizyt ishte një sukses i vërtetë sic në fakt edhe pritej. Por duket se “Gjuha e Kampionit”, ku rep
I premtonte viza dhe i mashtronte, arrestohet pas 7 vitesh korçari Një 56-vjeçar nga Korça është arrestuar nga policia , pas 7 vitesh në arrati, ndërkohë që ishte dënuar nga Gjykata për
Kapet pas 6 vitesh mashtruesi nga Korça, kishte ngritur një skemë "peshkimi" të rrezikshme Policia e Korçës ka arrestuar një person nga i njëjti qytet, i cili ishte dënuar me gjashtë vite burg me akuzën e mashtr
Denoncimi: Kushtet skandaloze të dentistit që shkulte dhëmballë në një “stallë” Një qytetar denoncon në emisionin “STOP” kushtet skandaloze të një klinike dentare në Zavalinë të Elbasanit, duke e shoq
Shqiptari më i pasur që ishte tek Fevziu, por s'ka tangërllëkun e politikanëve dhe "VIP-ave" të tjerë Nazif Destani konsiderohet si shqiptari më i pasur me kompaninë e tij "Ecolog". Ai është i biri i Lazim Destanit, Pr
Sherr mes të burgosurve, një i plagosur në Korçë Një i dënuar ka mbetur i plagosur pas një sherri që ka ndodhur në burgun e Drenovës. Mësohet se i dënuari Aurel Nazifi ë
Përpara për në...nazifashizëm Kryeministri Sali Berisha e ka vendosur “ndryshimin” si kryefjalë të fushatës së tij, ndërkoh&e
Mehmeti hedh poshtë akuzat Rreth orës 10:30 minuta në gjykatën e Apelit ka filluar senaca për gjykim ndaj “Grupit të Llapit”. Indeksonline rapo
Sekiraqa dëshmitar kundër “Grupit të Llapit” I shumëkërkuari nga policia për vrasjen e policit Triumf Riza, e që është vetëdorëzuar disa muaj më parë në EULEX, Enver
Ish kryeministri egjiptian dënohet me 3 vite burg Një gjykate egjiptiane ka vendosur tre vjet burg si dhe një 1.48 milionë dollarë gjobë për ish-kryeministrin Ahmet Nazif