999 rezultate për

nazarko

Plas tek Dudushi: Ik o pensionist mos na çaj tr*pin! Wshtë shoqëruar me debate të ashpra emisioni i mbrëmshëm i Top Shoë ku të ftuar ishin Shpëtim Nazarko, Alfred Lela dhe E
Habit analisti shqiptar: Rama duhet të bëhet diktator i Shqipërisë! I ftuar në "360 gradë" analisti Shpëtim Nazarko ka bërë një deklaratë të çuditshme. Nazarko ka deklaruar se Shqipëri
Plas sherri mes analistit dhe deputetit: Jashtëqitje e injorant Gjatë emisionit "360 Gradë" në Ora Neës ka pasur debate të ashpra mes Shpëtim Nazarko dhe deputeti Dashamir Shehi u përp
Intervista e pazakontë e Muç Nanos, flet për Ballën, Fevziun e Krastën Gazetari dhe analisti, Mustafa Nano ka dhene nje interviste te pazakonte per Konica.al. Ai ka treguar per profesionin e
“Meta s’ka më fuqi mbi Ramën, PD-ja vetëvrasje në çadër” Analisti Shpëtim Nazarko ka folur në lidhje me situatën politike në vend, dhe konkretisht deklaratat e deputetit Ben Blu
Ermal Mamaqi: Pse më duan socialistët dhe çfarë më pengon të shkoj në "çadrën e lirisë" Aktori i humorit dhe tashmë moderatori i njohur Ermal Mamaqi ka folur në një intervistë për jetën, familjen dhe karrierë
Nazarko: Rama nuk i ka 84 vota Në emisionin "Opinion" Mentor Nazarko ka deklaruar se nuk i ka 84 vota. Më tej, Nazarko tha se reforma në drejtësi ës
Dhunohet kreu i PR për Kolonjën pas mitingut në Mollas Fushata zgjedhore duket se nuk është aspak e qetë, madje janë shënuar edhe mjaft incidente. Një rast dhune është shënuar
Vrau gruan me thikë, 40 vite burg për shqiptarin Një 43 vjeçar nga Shqipëria është dënuar nga një gjykatë amerikane me 40 vjet burg për shkak me akuzën se theri me thikë
Opozita dhe udhëheqësi i fundit komunist Mentor Nazarko - Me votimin e fundit në Parlament, është qartësuar krejt dhe për të gjithë, se shkaktari kryesor për mos
Gabimi i Berishës me Tribunalin e Hagës Nga reagimet e deritanishme të Kosovës dhe Shqipërisë ndaj raportit të senatorit zviceran Dik Marti, ajo që mund të duke
Ç'qëndrim ndaj Martit? Mentor Nazarko - Raporti i parlamentarit zviceran Dik Marti, mbi të ashtuquajturin trafik të organeve, duket se ka kriju
Pikëpyetjet e zgjedhjeve kosovare Mentor Nazarko - Zgjedhjet në Kosovë kanë hyrë në fazën e numërimit, një fazë delikate kjo për integritetin e votës, por
Arsyet e një përmbytjeje të paralajmëruar MENTOR NAZARKO -Përmbytja e Shkodrës për herë të pestë, ose përmbytja e dytë e përvitshme e Shkodrës në të tilla përmasa
Iluzionet kosovare për vizat Liberalizimi i vizave për Shqipërinë në Kosovë është pritur në mënyrë kundërthënëse. Përkundër vlerësimit të madh për qe
Dilemat e Kosovës Me krizën ekzistuese, Kosova vërtet ka hyrë në një moment të veçantë jo thjesht të historisë së vet politike, por dhe t
Vizat, si gjethe fiku për krizën Periudha para ditës së vizave të lira, që siç duket po afron, po ngjeshet me ngjarje - akuza ndaj shumicës për korrupsio
Qeveria, sa servile para grekëve Në përfundim të shkrimit mbi vrasjen tragjike të të riut himarjot Aristotel Guma, kisha lënë një varg pikëpyetjesh në li
Rezoluta është e BE-së dhe jo e Serbisë Projektrezoluta e re për Kosovën e propozuar nga 28 shtete, siç tha baronesha Ashton (BE plus Serbia), është një afirmim
Pse Serbia ndryshoi qëndrim? Tani që dita e seancës së OKB-së për Kosovën po afron dhe kur parashikohet me gjasë një humbje e tekstit serb, një humbj