999 rezultate për

navraksiks

Komisioneri Tibor Navraksiks nesër në Kosovë Pritet që ditën e nesërme komisioneri i BE-së për Arsim, Kulturë, Rini dhe Sport, Tibor Navraksiks, të vizitojë Kosovën.