999 rezultate për

natyrore

Akuzat për fshehje të ardhurash dhe mashtrim, kush janë 6 zyrtarët e arrestuar Prokuroria e Tiranës ka urdhëruar arrestimin e disa zyrtare të Agjencisë Kombëtare të Burimeve Natyrore. Deri më tani
Vepra të rënda penale, Prokuroria urdhëron arrestimin e disa zyrtarëve në Tiranë Pas hetimeve, Prokuroria e Tiranës ka urdhëruar arrestimin e disa zyrtarëve të Agjencisë Kombëtare të Burimeve Natyrore.
Rama: Pres nga Vuçiç të kërkojë falje Kryeministri Edi Rama gjatë një komunikimi për media deklaroi se pret nga qeveria serbe falje, lidhur me fjalët e thëna
Alergjitë e vjeshtës: Si t'i luftoni me këto ilaçe natyrore Alergjia e vjeshtës është një problematikë mjaft shqetësuese, për shkak se shpeshherë trajtohet si ftohje e zakonshme ap
Nga klubet e natës tek dasmat, aktivitet që do vazhdojmë të jenë të mbyllura Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu tha në një intervistë për Euronews Albania, se heqja e gjendjes së fatkeqës
Sot përfundoi gjendja e fatkeqësisë natyrore në Shqipëri, çfarë pritet të ndodhë? Sot shënon edhe fundin e gjendjes së fatkeqësisë natyrore të vendosur në vend që prej fillimit të pikut të pandemisë së
Do të shtyhet apo jo? Nesër pritet të mbarojë gjendja e fatkeqësisë natyrore Nesër më 23 qershor, përfundon gjendja e fatkeqësisë natyrore në Shqipëri, gjendje e vendosur për shkak të pandemisë së
Bukuri e përjetshme, gratë e famshme që nuk e njohin plakjen (FOTO LAJM) Sandra Bullock, dikur tha në një intervistë, se djali i saj e pyeti pse ka rrudha në fytyrë. “Epo, shpresoj që disa prej
OBSH kundërshton Trump: COVID-19 ka origjinë natyrore Organizata Botërore e Shëndetit (OBSH) ripërsëriti se koronavirusi ka patur origjinë natyrore, pasi Presidenti Trump dek
Kuvendi e miraton: Shtyhet me dy muaj gjendja e "Fatkeqësisë Natyrore" Wshtë miratuar nga Kuvendi shtyrja e gjendjes së fatkeqësisë natyrore në vend. Me kërkesë të maxhorancës, gjendja e f
Zgjatja e gjendjes së fatkeqësisë natyrore, ish deputeti i PD: Vendim antikushtetues! "Zgjatja e afatit të gjendjes së fatkeqësisë natyrore nuk mund të shtyhet me dy muaj sepse është shjelje e Kushtetutës."
COVID-19/ Qeveria kërkon zgjatjen me 3 muaj të gjendjes së fatkeqësisë natyrore Kryeministri Edi Rama pritet t’i drejtohet Parlamentit për të miratuar zgjatjen e gjendjes aktuale me masat shtrënguese
Vijon ''mallkimi'' i familjes? Gjendet i mbytur stërnipi 8 vjeçar i Kennedy (FOTO LAJM) Zhytësit gjetën të mërkurën trupin e pajetë të 8-vjeçarit Gideon McKean, stërnip i Robert F. Kennedy. Trupi u diktua në
Nga pagesat tek evakuimi, çfarë parashikon vendimi i Gjendjes së Jashtëzakonshme Ashtu sikundër u raportua ditën e djeshme, qeveria ka vendosur të shpallë gjendjen e fatkeqësisë natyrore për shkak të
Shpallja e Gjendjes së Fatkeqësisë Natyrore, Ministri për krizën e koronavirusit e mëson nga Fevziu Arben Ahmetaj është ministri përgjegjës për situatën me koronavirusin në Shqipëri. Si personi përgjegjës ai duhet të jet
Çfarë është gjendja e fatkeqësisë natyrore dhe pasojat e saj? Në fillim të marsit Shqipëria u godit nga pandemia e koronavirusit, ku u rregjistruan dhe 2 rastet e para. Sot numri i t
Masë ndaj koronavirusit, PD përshëndet shpalljen e gjendjes së fatkeqësisë natyrore PD ka përshendetur vendimin për shpalljen e gjendjes së fatkeqësisë natyrore nga ana e qeverisë. Në një reagim, PD th
COVID-19, shpallet gjendja e Fatkeqësisë Natyrore në të gjithë Shqipërinë Qeveria shqiptare ka vendosur të shpallë gjendjen e fatkeqësisë natyrore në vend. Në vendimin e publikuar në Fletoren
104 të prekur, Rama: Shumë shpejt shpallim Gjendjen e Fatkeqësisë Natyrore Ndërkohë që Shqipëria tashmë ka 104 të prëkur nga koronavirusi, dhe 4 viktima, 2 prej të cilëve në 24 orët e fundit, kry
Basha bën thirrje për shpalljen e fatkeqësisë natyrore: Të mbyllen call-centerat Kreu i opozitës, Lulzim Basha ka bërë një postim në rrjetin social Facebook ku deklaron se qeveria duhet të shpallë gjen