999 rezultate për

natyrale

I mbijetuan manisë së operacioneve, VIP-et natyrale në Shqipëri (FOTO LAJM) Që të dalësh në televizion nuk duhet vetëm të jesh orator, por edhe e bukur. Shumica e modratove kanë i kanë lejuar
Mësoni cila është mënyra natyrale për të qetësuar dhimbjen e kokës Një dhimbje koke nuk është aspak e këndshme, sidomos kur ajo ju godet në punë apo në rrugë. Menjëherë pas shenjave të pa
Vdekje natyrale apo komplot? Këta VIP-a vdiqën në mënyrën më misterioze Vdekje natyrale apo komplot? Kurrë nuk është njohur arsyeja e vërtetë e vdekjes së këtyre personazheve shumë të famshëm.
Uji i uthullës dhe kafja e papjekur, dy kurat efikase për migrenën Ndoshta dhimbjet më të vazhdueshme dhe më të bezdisshme të të gjitha kohërave janë ato dhimbje koke të fuqishme, që quhe
Maska natyrale që eleminon yndyrën e tepërt nga flokët Nuk thonë kot se flokët janë gjysma e bukurisë, por për t’i pasur gjithmonë në gjendjen e duhur, duhet t’u kushtojmë shu
Si të ulni tensionin e lartë me tri metoda natyrale Limonët kanë aftësinë të ruajnë fleksibilitetin dhe funksionet e enëve të gjakut duke ulur kështu tensionin. Foto: Flick
Ujë dhe sapun! Kështu e nisi ditën Arilena (FOTO LAJM) Është njëra ndër këngëtaret më simpatike të skenës muzikore shqiptare. Mëngjesin e sotëm, Arilena e nisi me një imazh
KUJDES! Kjo bimë mund t'ju vrasë në më pak se një minutë “Unë kam humbur tashmë engjëllin tim në moshën 3 vjeçare. Ajo gabimisht gëlltiti një copë nga bima helmuese. Gjuha iu tr
Receta natyrale që lufton hemorroidet. Ja si ta përgatisni Shkaqet për origjinën e hemorroideve janë të shumta, por pa marrë parasysh sesi e kanë origjinën, kushdo që ka një probl
Kjo është forma ideale e buzëve (FOTO LAJM) Në epokën e selfieve, botës virtual, rrjeteve sociale, njerëzit po i kushtojnë gjithnjë e më shumë rëndësi pamjes së jas
Probleme me tretjen, kjo është zgjidhja natyrale Kapsllëku është një simptomë, jo një sëmundje dhe ndonjëherë mund të jetë shenjë paralajmëruese për sëmundjet të tilla s
VIP-et sapo dhanë disa këshilla të pazëvendësueshme për fytyrën Kush më mirë se supermodelet di se si të jetë e bukur që kur hap sytë në mëngjes e deri kur bie për të fjetur? Në kët
I mbijetuan manisë botoks, këto janë moderatoret natyrale në Shqipëri (FOTO LAJM) Që të dalësh në televizion nuk duhet vetëm të jesh orator, por edhe e bukur. Shumica e modratove kanë i kanë lejuar
Shtatë mënyra natyrale për të hequr skuqjen nga dielli Nëse edhe ju jeni viktimë e skuqjes nga dielli duhet të dini se cilat janë produktet natyrale që mund të jua heqin ata.
Humb jetën në Golem një pushues gjerman Njw shtetas gjerman ka humbur jetwn nw Golem. Ngjarja ka ndodhur në një kompleks turistik në Golem. Shkaqet e vde
Gjyshja ka të drejtë, hudhra dhe qepa janë antibiotikë natyralë Mjekësia farmaceutike me atë alternative me produkte natyrale është gjithnjë në “luftë”, për të prodhuar ilaçe të reja q
Nëse keni këto simptoma, atëherë zorrët tuaja kanë parazitë: Si t’i largoni në mënyrë natyrale Teksa është e vërtetë që infeksionet e parazitëve kanë tendencë të prekin kryesisht fëmijët, ne ju sigurojmë se ka një p
Keni pësuar lëndime? Ja si t’i largoni shenjat më shpejt Shpesh herë pësojmë incidente të vogla dhe në trup na ngelen shenja. Ndonjëherë ato duken mjaft të shëmtuara dhe na shka
Flokë të elektrizuar? Ja 5 metoda natyrale si ta shamngni këtë gjë Të gjitha femrat kanë ato ditët e mira të flokëve, ashtu si kanë ato ditët e këqija që zgjidhja e vetme është një llasti
Ky i ri mposhti kancerin pa kimioterapi, mjekët nuk e besojnë (VIDEO) Chris Wark refuzoi kimioterapinë dhe mundi kancerin në fazën e tretë në mënyrë krejtësisht natyrale. Ai shpjegon pse