999 rezultate për

nato

"Këtu duan vetëm lekë", motra e 60 vjeçarit që u hodh nga Sanatoriumi tregon telefonatën e fundit Vëllai, motra dhe ish-bashkëshortja e të ndjerit Leonard Skabona, që i dha fund jetës duke u hedhur nga spitali “Shefqet
"I thashë mos shko në spital", vëllai i të pacientit që u hodh nga Sanatoriumi zbulon të kaluarën e vështirë Një ngjarje e rëndë tronditi sot spitalin “Shefqet Ndroqi” ku 60-vjeçari Leonard Skabonda u hodh nga lartësia duke i dhë
"Ka qenë oficer Policie", flet miku i 60 vjeçarit që u hodh nga Sanatoriumi Detaje të reja zbardhen nga ngjarja e rëndë ku një 60 vjecar është vetëhedhur nga spitali “Shefqet Ndroqi” duke gjetur v
I shtruar prej 10 ditësh pas infektimit me COVID-19, detaje nga ngjarja e rëndë te Sanatoriumi Ditën e sotme një 60-vjeçar nga Rrësheni vendosi ti japë fund jetës duke u hedhur nga dritarja e dhomës ku kurohej në sp
Hidhet nga Sanatoriumi 60 vjeçari, gjen vdekjen në vend Një tjetër pacient i ka dhënë fund jetës duke u vetëhedhur nga spitali i Sanatoriumit në Tiranë. Bëhet fjalë për një
I propozon për martesë, Renato Mekolli zbulon për herë të parë portretin e partneres (FOTO LAJM) Prej disa kohësh, shefi i njohur i kuzhinës Renato Mekolli ka pranuar publikisht se është në një lidhje dashurie. Mirëpo
Pavarësia, flamuri shqiptar valëvitet në çdo mision të NATO, BE & OKB (VIDEO) Ushtarët shqiptarë në të gjithë botën urojnë 108 vjetorin e Pavarësisë së Shqipërisë. Në ditën e Flamurit, simboli ko
Ndërron jetë te Sanatoriumi ish-ushtaraku i lartë Ish-ushtaraku Petrit Myftiu ka humbur jetën në spitalin e Sanatoriumit pas infektimit me koronavirus. Myftiu ka qenë
Këngë e valle për pacientët, Asambli mban koncert te Sanatoriumi Teksa prej ditësh apo javësh ndodhen në izolim në spitalin e Sanatoriumit, ditën e sotme Asambli i Këngëve dhe Valleve k
E para shqiptare në NATO, Yuri Kim uron Mimi Kodhelin Ambasadorja amerikane, Yuri Kim, ka uruar deputeten socialiste Mimi Kodheli për zgjedhjen si zëvendëspresidente e Asa
E para shqiptare! Mimi Kodheli merr postin e rëndësishëm në NATO Ish-ministrja Mimi Kodheli ka marrë postin e rëndësishëm në NATO. Ditën e sotme në Seancën Plenare të datës 23 nëntor
Çani rrëfen gjendjen në Sanatorium: Ishte skandal, mjekët nuk pranonin më pacientë Gazetari i njohur, Arian Çani ka folur mbrëmjen e djeshme në "Zonë e lirë" në lidhje me kapacitet që kanë spitalet shqip
Nga shtrati, Renato Mekolli tregon si e surprizon partnerja për ditëlindje (VIDEO) Shefi i njohur i kuzhinës, Renato Mekolli, sot feston 38-vjetorin e lindjes. Këtë vit ai nuk ndodhet as në Shqipëri dhe
Prej ditësh te Sanatoriumi, humb jetën i moshuari nga Elbasani Një tjetër pacient ka humbur jetën në spitalin e Sanatoriumit në Tiranë. Bëhet fjalë për një 70-vjeçar nga Elbasani. Mës
Greg Rama kaloi COVID-19? Djali i kryeministrit falenderon mjekët e Sanatoriumit Greg Rama, djali i kryeministrit Edi Rama ka kaluar një periudhë të vështirë kohët e fundit. Me anë të një postimi në
Rezultati në vetëm 1 minut! Guvernatori Italian zbulon testin "bëje vetë" të COVID-19 Guvernatori i rajonit të Venetos në Itali, Luca Zaia, ka provuar direkt para gazetarëve testin e ri diagnostikues “bëje
Kërcënimet e Vuçiç, Hoti kërkon reagimin e NATO-s Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, ka reaguar ndaj deklaratës së Presidentit të Serbisë, Aleksandar Vuçiç, i cili kë
MPJD: Kosova të fillojë anëtarësimin në NATO, pastaj dialogun me Serbinë Ministria e Punëve të Jashtme dhe Diasporës e Republikës së Kosovës ka reaguar ashpër ndaj deklaratave të presidentit se
​Osmani bën deklaratën e fortë: Vuçiç po kërcënon me luftë të dhunshme Ushtruesja e detyrës së presidentit, Vjosa Osmani, ka reaguar pas deklarimeve të presidentit të Serbisë Aleksandar Vuçiç
"Kam jetuar në Athinë, na bëri Shqipëria me euro", Renato Mekolli nostalgjik (VIDEO) Ndonëse ndjekësit janë mësuar ta shohin shumicën e kohës duke ngritur zërin, duke thyer pjata e duke hedhur ushqime, she