999 rezultate për

nates

Një natë para izolimit, si u tërbuan të rinjtë britanik (FOTO LAJM) Britania është duke u përgatitur për valën e radhës së koronavirusit. Ajo ka filluar të izolohet me zona, për shkak t
Ronaldo e quajti "më të mirë se veten", nga jeta e natës në trafikant droge, si u rrënua karriera e ish-futbollistit “A mendon se jam i mirë? Ju e thoni këtë sepse nuk e keni parë ende Fabio Paimin”, ishte kjo frazë që Kristiano lëshoi k
"Çmendet" adoleshentja, qëllon në mes të natës me armë (VIDEO) Një adoleshente që mesa duket i pëlqen aventurat ekstreme, ka bërë një veprim të rezikshëm teksa ka marrë armën e ka q
Një selfie provokuese, Erjona Sulejmani nuk i le vend imagjinatës (FOTO LAJM) Erjona Sulejmani, ish-bashkëshortja e mesfushorit të Bolonjës, Blerim Dzemaili, ka publikuar një fotografi të re në kost
Qytetet që patën më shumë reshje gjatë natës, si pritet të jetë koha në vazhdim Meteorologët thonë se prej orëve të mesditës së sotme, reshjet do të humbin intensitetin dhe do bëhen më lokale. Njëkohë
Tërmeti që shkundi vendin mbrëmë, gjatë natës u regjistruan 42 pasgoditje Ministria e Mbrojtjes ka dhënë informacion zyrtar për tërmetin që u regjistrua gjatë natës në vend. Sipas Ministrisë
Pandemia mbyll shkollat, por rihap pub-et, çudia në shtetin afrikan Autoritetet në shtetin afrikan të Kenias vendosën të rihapin pas 6 muajsh lokalet e natës dhe pub-et, të cilat ishin mby
Digjet gjatë natës makina e biznesmenit në Elbasan Një makinë është djegur gjatë natës në qytetin e Elbasanit. Mësohet se mjeti “Porsche Aa 007” me targa AA 007 është n
Studimet tregojnë cilësitë: Një gotë qumësht në darkë dhe harrojini shqetësimet Qumështi është një burim i shkëlqyeshëm vlerash ushqimore, është i shëndetshëm për kockat tuaja dhe ka edhe më shumë për
Elbasani nuk vë gjumë në sy, goditet nga tërmeti disa herë gjatë natës Të tjera pasgoditje kanë vijuar të ndihen gjatë natës në qytetin e Elbasanit. Pas tërmetit me magnitudë 4.2 i cili ra re
Dhunohet në banesën e saj gjatë natës e moshuara Një moshuar është dhunuar mbrëmjen e djeshme nga një person i paidentifikuar në Gjirokastër. Ngjarja ka ndodhur rret
Detaje rrëqethëse nga vrasja e kunatës në Bathore: Vjehrra i tha "të lumtë" djalit "Vjehrra e Jetmirës është bashkëfajtore në krim pasi gjithçka ja ka planifikuar djalit duke i thënë edhe të lumtë pasi v
A do t'a godasë gjatë natës Shqipërinë? Cikloni kapërcen Siçilinë Cikloni i parë i madh i vitit 2020 po i afrohet bregdetit tonë, por nuk pritet të ketë pasoja mbi Shqipërinë. Me shpe
Policia në aksion, ç'ndodhi gjatë natës në këto akse rrugore Policia rrugore ka arrestuar dy persona gjatë natës së djeshme pasi janë kapur me dyfishin e shpejtësisë së lejuar, ndër
Një selfie provokuese, Erjona Sulejmani nuk i le vend imagjinatës (FOTO LAJM) Erjona Sulejmani, ish-bashkëshortja e mesfushorit të Bolonjës, Blerim Dzemaili, ka publikuar një fotografi të re në kost
Plas sherri në mes të natës, vritet me gurë 64 vjeçari Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak para mesnate në Elbasan, u pas një konflikti për motive të dobëta ka mbetur i vrarë n
As ftohtë, as nxehtë, e dini cila është temperatura ideale në dhomën e gjumit? Temperatura e preferuar e gjumit, sipas shkencës, është shumë e komplikuar. Në përgjithësi, ekspertët rekomandojnë të fl
Nuk lanë lokal e market pa vjedhur, përfundojnë në pranga "shëtitësit e mesnatës" Eshtë finalizuar me sukses operacioni policor “Shëtitësit e mesnatës”, për zbardhjen e vjedhjeve me thyerje të ndodhura
Cilat janë shkaqet e djersitjeve të natës, kur duhet të shqetësoheni? Djersitjet e natës i referohen çfarëdo djersitjeje të tepërt, që ndodh gjatë natës. Megjithatë, në qoftë se dhoma e gjum
Është e vërtetë se të hani djathë para gjumit bën që të keni makthe gjatë natës? Ka ekzistuar gjithmonë një ide se djathi i konsumuar në darkë ndikon në makthet që shohim gjatë natës. Në fakt, asnjë us