999 rezultate për

naten

"Super shoqe", marrëdhënia e Olta Bokës me kunatën është për tu patur zili (FOTO LAJM) Prej korrikut të 2020-tës, Olta Boka është nënë e një vajze, këngëtarja shqiptare u bë nënë për herë të parë verën që la
Vrau me thikë kunatin natën e ndërrimit të viteve, mbyllen hetimet për Klajdi Shundin Prokuroria e Tiranës ka përfunduar hetimet dhe ka dërguar për gjykim Klajdi Shundin, i riu që vrau kunatin e tij, Vladim
Burrat nuk dëgjojnë vërtetë të qarët e bebes natën apo vetëm shtiren? Çfarë thotë studimi Shumica e nënave të rraskapitura dyshojnë se parterët e tyre shtiren sikur po flenë, ndërsa nga ana tjetër fëmijët ulëri
Takime natën në Vlorë? Meta i përgjigjet plot ironi: Unë kam ikur nga trutë?! "Dua ti them Ramws, se sa herë të më përmendi nga Vlora, përgjigjen do ta bëj në Vlorë..." Presidenti Ilir Meta iu ës
Gjithë natën me të dashurin në hotel, ai telefonoi çunin tim: Vjehrra tregon si ia drodhi nusja të birit E moshuara Burbuqe Selamaj ka rrëfyer në emisionin "Historia ime" ndodhinë e nuses së djalit të saj. Edhe pse me vështir
Arrestohet në flagrancë 38 vjeçari që dhunoi kunatën në Tiranë Policia e Tiranës ka arrestuar katër persona të akuzuar për vepra të ndryshme penale. Specialistët për Hetimin e Kri
Hajdari: Ramës i pëlqen ideja e të qenit sulltan, të qeverisë me fermane të shkruara natën Deputetja e opozitës parlamentare, Rudina Hajdari gjatë fjalës së saj në foltoren e Kuvendit ka hedhur akuza për kryemin
Rama e akuzoi Metën se del natën, Kryemadhi: Unë jam gruaja dhe nuk shqetësohem! "Nuk shqetësohem unë që jam bashkëshortja e Ilir Metës që nuk tregon se ku po ikën dhe shqetësohet kaq shumë Edi Rama...
Ditën taksi e natën shtëpi: 62-vjeçari që jeton prej vitesh në makinë Makina është e vetmja strehë për një 62 vjeçar të braktisur nga fëmijët e tij. Enver Hodaj, prej 13 vitesh jeton si e
Detaje shokuese nga vdekja e Maradonës, i hidhnin ilaçe në birrë që të flinte natën Publikohen detaje të reja rreth vdekjes së legjendës argjentinase të futbollit Diego Armando Maradona. Hetimi që po k
U ekzekutua në prag të shtëpisë, kush është shqiptari i vrarë në Islandë (FOTO LAJM) Ky është 40 vjeçari me origjinë shqiptare që mbeti i vrarë natën e së shtunës së shkuar në Rauðagerði të Islandës. Me
Princeshë Zaharia si asnjëherë: Princ Leka zgjohet natën për vajzën (FOTO LAJM) Në muajin tetor Elia Zaharia dhe Princ Leka u bënë prindër për herë të parë. Dyshja u bekuan me një vajzë, të cilës i ve
Paris Hilton tregon me lot në sy: Dy të panjohur më rrëmbyen natën dhe më zhveshën Me një zë të dridhur dhe lot që i rridhnin në fytyrë, trashëgimtarja 39-vjeçare e perandorisë “Hilton” në botë, dëshmoi
Tashmë pjesë e familjes së Beartit, si i ka Tea marrëdhëniet me kunatën (FOTO LAJM) Tashmë që lidhja e Beartit dhe Teas është knfirmuar, çifti publikon herë pas here pamje krah njëri-tjetrit në rrjetetr s
Tentoi të vriste kunatën, kush është shkodrania që u gjet me fyt të prerë në banesë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Shkodër. Një shtetase e identifikuar si Violeta Guraj, 47-vjec u gjet në shtëpinë e sa
Vetëm me të brendshme në makinë, Oriola i shfrenon imagjinatën ndjekësve (FOTO LAJM) Oriola Marashi është padyshim një ndër vajzat më të bukura të shoëbiz-it shqiptar dhe hiret e saj, modelja nuk resht së
Saimiri e thotë troç: Për këtë vajzë ma bëri zemra "bam" që natën e parë (FOTO LAJM) Çdo javë në emisionin e dashurisë “Love Story”, princi modern Saimir Kasemi eleminon një vajzë, duke ngushtuar çdo herë
Natën vidhte dhe ditën merrte rolin e policit, kapet "mat" efektivi Një efektiv policie është arrestuar nga kolegët në Gjermani pasi dyshohet për një seri vjedhjesh. Polici i arrestuar
Aktorja e famshme dhunohet nga bashkëshorti: Kisha frikë të flija natën (FOTO LAJM) Christina Ricci ka bërë kërkesë për një urdhër ndalimi ndaj burrit të saj James Heerdegen, pas akuzave për abuzim. Aktor
Ekzekutoi kunatën, dënohet me burg të përjetshëm Dashamir Xhepa Dashamir Xhepa është dënuar me burg të përjetshëm pasi vrau kunatën e tij për motive xhelozie. Krimi i rëndë ndodhi n