999 rezultate për

nate

Reshjet e dendura gjatë natës në Vlorë, evakuohen 10 familje Reshjet e dendura kanë shkaktuar vështirësi në të gjithë Shqipërinë. Situata në Mifol gjatë natës ka qenë e vështirë
Thyhen gjatë natës xhamat e biznesit në Elbasan Gjatë mbrëmjes së djeshme në qytetin e Elbasanit janë thyer xhamat e një biznesi, konkretisht fast-food. Ngjarja ka
Alarm në Vlorë! Priten përmbytje të mëdha, gjatë natës mund të evakuohen banorët Reshjet e vazhdueshme të shiut kanë rritur nivelin e ujit dhe prurjeve. Burimet bëjnë me dije se ka shkuar në 7.2 met
Alarmohen banorët, shpërthen në flakë në mesnatë banesa në Tiranë Një zjarr ka rënë mbrëmjen e sotme në një banesë në Tiranë, fatmirësisht pa pasoja në njerëz. Policia bën me dije se
Aktorja e famshme dhunohet nga bashkëshorti: Kisha frikë të flija natën (FOTO LAJM) Christina Ricci ka bërë kërkesë për një urdhër ndalimi ndaj burrit të saj James Heerdegen, pas akuzave për abuzim. Aktor
Ekzekutoi kunatën, dënohet me burg të përjetshëm Dashamir Xhepa Dashamir Xhepa është dënuar me burg të përjetshëm pasi vrau kunatën e tij për motive xhelozie. Krimi i rëndë ndodhi n
Tërmeti godet gjatë natës vendin, ku ishte epiqendra dhe sa ballë Një tërmet me magnitudë 4.4 të shkallës Rihter ka goditur gjatë natës Shqipërinë. Mësohet se tërmeti ra në orën 03:39
Analizë gjaku që sinjalizon herët për kancerin Duke pasur rastin e babait dhe të fëmijës së tij të diagnostikuar me kancer, Solomon Moshkevich, punonjës në kompaninë k
Korça nën bardhësi, Dardha e Voskopoja kalohen vetëm me zinxhirë Moti i acartë me ngrica dhe reshje intensive të dëbores ka përfshirë një pjesë të vendit tonë këto ditë duke shkaktuar e
Kanye në krizë financiare, princi saudit i ofron 10 milion dollarë për një natë me Kimin (FOTO LAJM) Reperi i famshëm Kanye West ka deklaruar se ka hyrë në një krizë të madhe ekonomike dhe ka kërkuar ndihmë. Ai ka treg
E BUJSHME/ Ibra kaloi natën e Vitit të Ri me Diletta Leotta (FOTO LAJM) Një lajm “bombë” është duke qarkulluar në Itali. Thuhet se sulmuesi i Milanit, Zlatan Ibrahimoviç, ka kaluar natën e
Atentati ndaj Ndojës, Kejvina jep dëshminë: Një natë para ngjarjes fjeta me Redianin Dosja e SPAK në lidhje me atentatin e 2019 kundër prokurorit Ndoja vazhdon të nxjerrë detaje të reja në pah. Një nga
Digjet gjatë natës makina e oficerit të Antiterrorit Eshtë përfshirë nga flakët makina e oficerit të Antiterrorit në Librazhd gjatë natës. Mësohet se mjeti është në pron
Ndjeni shtrëngime në kokë gjatë gjumit? Zbuloni arsyet përse ndodh dhe çfarë rrezikoni Ndodh shpesh që ndonëse jeni në gjumë të thellë, zgjoheni papritur nga një dhimbje e fortë koke që godet. Kjo dhimbje
Përmbytje në Fushë Kosovë, makinat mbulohen nga uji në një lagje Në lagjen Dardania në Fushë Kosovë, shiu që ka rënë dje dhe gjatë natës ka shkaktuar mjaft dëme. Shiu i rrëmbyeshëm q
Osasuna – Real Madrid, ndeshja e dytë që mund të suspendohet në La Liga Ndesha e paraparë për sonte në orën 21:00, ndërmjet Osasunës dhe Real Madrid mund të mos mbahet shkaku i reshjeve atmosf
Shqipëria "nën ujë", cilat zona do të arrijnë kulmin sot pas mesnate Reshjet e dendura të shiut kanë pushtuar vendin prej disa ditësh duke shkaktuar përmbytje dhe probleme në shumë qytete.
"Një natë unë, një natë ti", Suela dhe Flavia habisin me deklaratën për Saimirin (FOTO LAJM) Dy ndër vajzat e "Love Story", Flavia dhe Suela, kanë dhënë një intervistë për "Daily Love Story". Konkurrentet kanë zbu
Shkrumbohen gjatë natës banesat e dy vëllezërve Dy banesa janë djegur gjatë natës në fshatin Mzi të Fushë-Arrëzit, si pasojë e një shkëndije elektrike. Banesat kanë
"Nuk mbaj mend asgjë", flet 34 vjeçari që vrau kunatin natën e Vitit të Ri Gjykata ka dhënë masën e sigurisë arrest me burg për 34-vjeçarin Klajdi Shundi, i cili vrau natën e ndërrimit të viteve