999 rezultate për

natasha

Ju kujtohet sherri nuse-vjehërr? Ja çfarë ka ndodhur sot me Eglantinën Të gjithë e kujtojmë historinë e vjehrrës Natasha dhe nuses Eglantina të cilat debatuan live në “E diela Shqiptare” në l
S'pranonte t'i jepte djalin nuses, zonjat e publikut shpërthejnë ndaj vjehrrës (VIDEO) Një histori e pazakontë është zhvilluar sot tek e “Diela Shqiptare” ku vjehrrë e nuse shkëmbyen akuza dhe sharje të rën
Përballja live/ Nusja ia përplas në sy vjehrrës: U tregove kuçedër, i thua djalit jam gogol (FOTO LAJM) Pas fjalës së vjehrrës në E diela shqiptare e cila mohonte çdo akuzë të bërë nga nusja e saj, Eglantina, mësuese në Kuço
Shembull fantastik, ja si mund të pasuroheni nga Youtube Dikur punonte taksiste, sot fiton me mijëra para nga Youtube. Natasha Lee ishte e pakënaqur nga puna si taksiste. Pr
Shkoi me gruan e tij, Giggs i kërkon falje vëllait (FOTO LAJM) Sipas asaj që shkruan "Mirror", Ryan Giggs më në fund ka kërkuar falje për çështjen 8-vjeçare që shkatërroi martesën e v
Ja si Qazim Osmani i bën për vete këngëtaret serbe Qazim Osmani, 55 vjeç, është një don zhuan në skenën e estradës serbe. Këngëtaret serbe sillen e mbështillen rreth tij e
Natasha Flint, ylli i City-t gol alla-Messi (VIDEO) Javën e shkuar ajo i shënoi një gol shumë të bukur Manchester City-t, ndërsa të njëjtën gjë e ka bërë edhe sot në ndeshj
Pjesëtarët e ROSU akuzohen se kanë rrahur truprojat e Vulin Njëmbëdhjetë policë të njësisë elite të Policisë së Kosovës kanë dalë gjatë ditës së djeshme para drejtësisë pasi dyshoh
Kandiq: Gërmimet në Rashkë nuk duhej të ndaleshin Drejtuesja e Fondit për të Drejtën Humanitare në Beograd, Natasha Kandic, ka vlerësuar se bisedimet mes Kosovës dhe Serb
Kandiq: Serbia po mbron kriminelët e luftës Kur bëhet fjalë për drejtësi aktivistja e të drejtave të njeriut nga Beogradi Natasha Kandiq, nuk njeh dallime mes sht
Biznesmeni shqiptar 150 mijë euro këngëtares serbe? Biznesmeni Ramiz Haliti ofron Natasha Bekvalac një shumë të madhe parash prej 150 mijë eurosh për një orë që ti këndoj
Me flokët e saj, strehon familjen (FOTO LAJM) 12 vjeçarja Natasha Moraes de Andrade ka vendosur të fusë gërshërët në flokët e gjata jo pak por 1.6 metra për herë të p
Organizatat, apel për arrestimet në Kosovë Organizatat për të drejtat e njeriut në Prishtinë e Beograd i bënë thirrje bashkësisë ndërkombëtare të veprojë ndaj valë
Natasha Giggs kërcënohet, shkak historia me Rayan Giggs Një person me nofkë “Jersey_Justin”, që e përfshkroi veten si vrasës, e ka kërcënuar personazhin e njohur britanik, Nata
Natasha fut në sherr vëllezërit Giggs Rodry Giggs është bindur se xhelozia ka shtyrë vëllain tij Rayan, futbollistin e Manchester United, që t’i rrëmbejë bash
Biznesmeni kosovar konfirmon lidhjen me Natashën Biznesmeni kosovar, Qazim Osmani e ka konfirmuar lidhjen e tij me këngëtaren serbe, Natasha Beklavac. Ai ka folur për ta
Dalja me Qazim Osmanin, serbët i shkatërrojnë karrierën Këngëtarja serbe, Natasha Bekvalac, e cila pak ditë më parë u spekulua për një lidhje të mundshme me biznesmenin shqipta
Zëdhënësja e Fyles, Natasha Batler sot në Tiranë Përfaqësuesja e lartë e Bashkimit Europian, Kethrin Ashton lajmëroi dje se së shpejti do të vizitojë Tiranën. Gjatë kësa