999 rezultate për

natĂs

E mbani mend joshëse në klipin e famshëm, zbulohet shtatzania sekrete e këngëtares (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur domenikane, Natti Natasha është në pritje të ëmbël. Ajo dhe i fejuari i saj, Raphy Pina do të bëhen
FĂ«mija dhunohet nga personeli, edukatorja: Nuk di ç’tĂ« them, se kam goditur (VIDEO) Emisioni “Stop” ka trajtuar njĂ« denoncim tĂ« ardhur nga Tepelena, sipas tĂ« cilit, njĂ« fĂ«mijĂ« Ă«shtĂ« dhunuar nĂ« çerdhen e
Iu nënshtrua operacioneve plastike që 20 vjeç, kështu duket sot e reja (FOTO LAJM) Natasha Croën është e reja e cila i hyri rrugën së pandalshme të operacioneve plastike dhe rezultatin e shihni fare mirë
DitĂ« zie pĂ«r median, ndahet nga jeta gazetarja shqiptare (FOTO LAJM) Gazetarja e “Radio Tirana” dhe ish-redaktorja letrare nĂ« ShtĂ«pinĂ« Botuese “Naim FrashĂ«ri”, Natasha KĂ«lliçi (Dulaku) Ă«sht
Nora Istrefi thyen akullin mes kunatash, zgjodhi TunĂ«n (FOTO LAJM) Si gjithnjĂ« marrĂ«dhĂ«nia me kunatĂ«n e saj ngjall interes ndaj Nora Istrefi na befasoi sot me intervistĂ«n qĂ« dha pĂ«r “Mira
Aktivistja serbe rrëfen si serbët vranë avokatin shqiptar me djemtë e tij Aktivistja më e njohur serbe për të drejtat e njeriut, Natasha Kandic, themeluese e Fondit për të Drejtën Humanitare, fl
Çiftit i kthehet muaji i mjaltit nĂ« ferr vetĂ«m sepse dhĂ«ndri ishte mysliman NjĂ« çift britanik, i cili mbĂ«rriti nĂ« SHBA pĂ«r tĂ« kaluar muajin e mjaltit qĂ« kishin Ă«ndĂ«rruar gjithmonĂ«, pĂ«rfunduan tĂ« b
"Të pasmet më të mëdha në botë", ky është qëllimi i jetës për Natashën (FOTO LAJM) Natasha Croën është e vendosur që të ketë të pasmet më të mëdha në botë. Ajo është bërë shumë e famshme në Instagram
Rikthehet sherri vjehrrë-nuse: Degjeneron debati për djalin e vogël (VIDEO) Ditën e sotme në emisionin me "Zemër të Hapur" është rikthyer debati më i famshëm mes nuses dhe vjehrrës. Vështirë t
Akuza të rënda nuse-vjehrrë, rindizet "lufta" mes Natashës dhe Eglantinës (FOTO LAJM) Përplasja e tyre live ka qenë një ndër ngjarjet që mori vëmendje maksimale në publik, por duket se tashmë situata është
Përplasja live nuse vjehërr që pati shikueshmëri rekord, për çfarë konfliktohen Natasha dhe Eglantina (FOTO LAJM) Wshtë rikthyer tashmë debati publik mes Natashës dhe Eglantinës, e cila zë fill që prej lindjes së djalit, fryt i një ma
20-vjeçarja humb jetën sepse refuzoi të mjekohej: Nuk bëj gjilpëra unë! Një vajzë e re ka ndërruar jetë pasi refuzoi të mjekohej. Natasha Horne, 20 vjeçe, e mbajti sekret diagnozën e diabetit
Gruaja rrëfen tmerrin: Burri donte të abuzonte me vajzat e mitura Historia e sotme është një ngjarje sa e dhimbshme dhe e pabesueshme, ku një baba ka tentuar të abuzojë seksualisht me tr
Nuk u martua por u kujdes pĂ«r prindĂ«rit e sĂ«murĂ«, vajza pĂ«rlot publikun MotĂ«r e vĂ«lla janĂ« bĂ«rĂ« pjesĂ« e rubrikĂ«s “Shihemi nĂ« Gjyq” nĂ« programin “E Diela Shqiptare” pĂ«r shkak tĂ« njĂ« ndodhie qĂ«
Vajza shtatzënë bën selfie me tigrin, shihni reagimin e pabesueshëm Brittany, një vajzë amerikane, ishte për një vizitë në një kopsht zoologjik me mikeshën e saj, Natasha. Natasha isht
Ekoja i tregonte një rreth mbi kokë, kur fëmija lind surprizon prindërit (VIDEO) 28-vjeçarja Natasha Gent, një nënë për here te parë, gjërat u bënë paksa konfuze kur një ekip i tërë mjekësor vuri re di
I dashuri e ktheu nĂ« prostitutĂ«, historia rrĂ«nqethĂ«se e shqiptares Imagjinoni pĂ«rfundimin e universitetit, duke shkuar nĂ« pushime pĂ«r t’u takuar me familjen e tĂ« dashurit tuaj dhe pastaj
Historia e dhimbshme e shqiptares, shkoi të takonte të dashurin por përfundoi prostitutë Trafikimi i qënieve njerëzore dhe sidomos femrave të shfrytëzuara për prostitucion është një nga plagët më të mëdha të s
Reagimi prekĂ«s i motrĂ«s sĂ« Oliver Ivanovic Motra e liderit tĂ« vrarĂ« tĂ« IniciativĂ«s Qytetare ‘Liri,demokraci,drejtĂ«si’, Oliver Ivanoviq, Natasha Ivanvoiq, ka thĂ«nĂ«
E bujshme / Ronaldo tradhëton Xhorxhinën, pret fëmijë me 21-vjeçaren Kjo ka qenë një tjetër javë e keqe për Kristiano Ronaldon, pasi reputacioni i tij është sulmuar përsëri në një revistë p