999 rezultate për

natĂ

47 vite martesë, ndahet nga jeta e moshuara të cilës bashkëshorti i bënte serenata poshtë dritares Imazhi i 81-vjeçarit Stefano Bozzini duke luajtur fizarmonikë nga një rrugë italiane poshtë dritares së spitalit të grua
"10 mijë euro nata dhe e qëllova me shishe", Kallashi flet për dhuratat e shtrenjta e deri tek flirtimet e politikanëve Është një nga vajzat më të komentuara nga bota e show-bizzit, e cila befasoi jo pak par pak kohësh kur u “zhduk” nga rrj
Shpallën fitoren e Biden në Arizona, zbulohet telefonata e acaruar mes Trump dhe pronarit të Fox News Kur rrjeti televiziv konservator, Fox News shpalli se sipas projeksioneve të tyre, kandidati demokrat Joe Biden ka fitua
Sikleti i zgjedhjeve?! Biden prezanton djalin e ndjerë si të zgjedhur në senat dhe ngatërron mbesat Ish-zëvendëspresidenti amerikan Joseph R. Biden e përfundoi fushatën e tij presidenciale të martën me një seri gafash du
Nga mesnata e sotme mbyllet kalimi te sheshi "Shqiponja", ja si devijohet trafiku Nga mesnata e sotme do të ndalohet qarkullimi i makinave tek ish-sheshi Shqiponja, në Tiranë. Shkak janë punimet për
Imiton VIP-at në mënyrën më komike, sekretarja fiton mijra ndjekës (FOTO LAJM) Renata Neia, një sekretare nga Brazili, pas shtatëzanisë së dytë fitoj disa kile të tepërta, por këtë gjë e kthehu në kr
E pazakontë! 13 vjeçarja shqiptare: U martova, kunata më rrihte se nuk dija të bëja kafen Një 13-vjeçare e cila jeton në rrethinën e Gjilanit para pak muajsh njohu një djalë përmes rrjetit social Instagram. Nuk
Pas ndarjes së bujshme nga Natalia, Maluma kapet "mat" me të dashurën e re (FOTO LAJM) Pasi u nda nga modelja Natalia, Maluma është fotografuar në krahët e një tjetër vajze. Personi i cili ka tërhequr vëm
Festoi 24 vjetorin, Bella Hadid zbulon dhuratën nga kunata Dua Lipa (FOTO LAJM) Më 9 tetor super modelja Bella Hadid festoi ditëlindjen e saj të 24 dhe në rrjetet sociale vërshuan mesazhet e urimit.
"Hajde merre vajzën se nuk ishte e virgjër", telefonata e dhëndrit për vjehrrën dhe denoncimi në polici Daja i një vajze të re të sapomartuar, dyshohet se kanosi dhe kërcënoi burrin e saj, i cili pas një muaji i martuar u ku
Kunata si Dua Lipa dhe Bella Hadid, urimi special i këngëtares për modelen (FOTO LAJM) Modelja bukuroshe Bella Hadid feston ditëlindjen e saj dhe në rrjete sociale kanë vërshuar mesazhet e urimit. Instagr
Natalia më në fund flet për raportin e saj me Neymar dhe Maluma (FOTO LAJM) Pas muajsh polemikash rreth Natalia Barulich, Neymar dhe Maluma, modelja thyen heshtjen për marrëdhënien e saj me dy çun
Trekëndëshi i bujshëm i dashurisë, Natalia flet për raportin me Neymar dhe Maluma (FOTO LAJM) Pas muajsh polemikash rreth Natalia Barulich, Neymar dhe Maluma, modelja thyen heshtjen për marrëdhënien e saj me dy çun
Një kunatë si Xhensila, shfaq publikisht dashurinë për motrën e Besit (FOTO LAJM) Motra e Bes Kallakut, Ana Kallaku, nuk është tashmë një personazh i panjohur për median rozë. Fal rrjeteve sociale dh
E dashura e Neymar joshëse nga shtrati, zbulon si e surprizon futbollistin (FOTO LAJM) Trekëndëshi i dashurisë Neymar, Natalia Barulich dhe Maluma pushtoi titujt e mediave pasi modelja “i dha duart” këngëtar
Natalia Barulich, e dashura e Neymar shpërthen me foto "hot" (FOTOT LAJM) Disa javë më parë Natalia Braulich publikoi foto romantike me Neymar ku mesa duket ata u përballën me një dashuri. Së
Banorët nxjerrin bllof policinë për granatën në Laprakë: Nuk është hequr ende! Pasditen e sotme në zonën e Laprakës, Tiranë, u gjet një granatë dore. Policia reagoi menjëhere duke deklaruar se gra
Gjendet granatë dore në Laprakë Pasditen e sotme në Laprakë, është gjetur një granatë e vjetur pranë banesës së ish-komandantit të FNSH. Policia bën
Dëshmia tronditëse për vrasjen në Bathore: E ëma përqafoi djalin dhe i tha "Bravo të qoftë!" Detaje të reja kanë dalë nga ngjarja e rëndë në Bathore. Këtë herë ka qenë kunata e Jetmirës, nusja e vëllait të së n
Pajisjet më të këndshme të sigurisë, imagjinata e njerëzve nuk ka kufi (FOTO LAJM) Të gjithë duam të jemi sa më të sigurtë dhe kjo është arsyeja pse ne e marrim seriozisht të mbrojmë veten. Por disa n