999 rezultate për

nasufi

"Futu në një kurs aktrimi", Enxhi Nasufi nuk pranon fitoren e Anxhela Peristerit në "Fest' 59" (FOTO LAJM) Mbrëmjen e kaluar, Anxhela Peristeri u shpall fituese e “Festivalit të 59-të të RTSH-së”. Pas 3 netëve spektakël, jur
Nuk kaloi në finale, Enxhi Nasufi shpërthen ndaj Festivalit të Këngës (FOTO LAJM) Enxhi Nasufi ndonëse kishte një nga këngët më të pëlqyera, nuk arriti të kalojë në finalen e "Festivalit të Këngës". Për
Përhapi lajmin se është fituese e Festivalit? Enxhi Nasufi akuzon Anxhela Peristerin (FOTO LAJM) Enxhi Nasufi ishte e ftuar mëngjesin e sotën në emisionin “Ditë e Re” me moderatorët Arjola Shehu dhe Arjon Muça ku kome
U pushkatuan pa gjyq, ngjarja që tronditi Dibrën 72 vite më parë Edhe pse ishte vetëm 9 vjeç, Adnan Nasufi nuk mund ta fshijë nga kujtesa 16 shtatorin e vitit 1946. Një grup prej sht
Larje me shampanjë e verë, deputetët e PS-së e djegin fare (VIDEO) Fadil Nasufi, ish-kryebashkiaku i qytetit të Beratit i cili fitoi mandatin e deputetit është filmuar së bashku me disa d
Në burg biznesmenët që përfituan 1 mln dollarë Gjykata ka lënë në burg biznesmenët Rexhep Dauti dhe Sokol Nasufi, të cilët janë të akuzuar nga Prokuroria për "evazion
Gruaja e sekserit i del në mbrojtje: Vajza e ngacmonte, ai është i ndershëm (VIDEO) Pas arrestimit të Besim Nasufit sekserit që rriste çmimin e provimeve pasi kërkonte favore seksuale, gruaja e tij, Bukur
Ish zv-kryeministri maqedonas: E pajustifikueshme mungesa e përgjegjësisë politike! Xhevdet Nasufi, ish-zëvendëskryeministri i Maqedonisë, përmes një statusi në "Facebook", ka deklaruar se e i cilëson si
Ish-ministri: Siç lirova Fazli Veliun, mund të lirohet edhe Gafurr Dugolli Ish-ministri i Drejtësisë i Maqedonisë, gjatë qeverisjes së koalicionin PDSH-VMRO, Xhevdet Nasufi, shprehet se, kërkesa
PS wins Vlora and Berat In the city of Berat has won the Socialist Party candidate, Fadil Nasufi. Nasufi received 10,081 votes against his rival
PS "rrëmben" Beratin e Vlorën Në qytetin e Beratit ka fituar Partia Socialiste me kandidatin Fadil Nasufi. Nasufi ka marrë 10 081 vota përballë rival
Prangoset shqiptari i shpallur në kërkim ndërkombëtar Nga bashkëpunimi i Interpol Tirana me Interpol Romën, u bë i mundur arrestimi i 30-vjeçarit Florian Nasufi për tu ekstr