999 rezultate për

nasri

Befason Nasri: Sampaoli më dha leje të pija alkool e të dilja në klube të natës Mesfushori ofensiv francez Samir Nasri ka treguar për lirinë e jashtëzakonshme që e kishte derisa luante te Sevilla nën
Nasri shpërthen ndaj Deschamp: Nuk e di pse nuk e fton Benzeman Samir Nasri e ka kritikuar përzgjedhësin e Francës, Didier Deschamps për mos thirrjen e Karim Benzema te skuadra kombëta
Nasri le pas pezullimin, nënshkruan me West Hamin Në muajin Dhjetor përfundon edhe pezullimi 18-mujor për përdorim doping, për yllin francez Samir Nasri, i cili prej disa
Samir Nasri arrin marëveshjen me West Ham Sipas asaj që raporton France Football, Samir Nasri ka arritur akordin me West Ham teksa do ti bashkohet klubit Lodinez
Karriera e Samir Nasris merr fund, UEFA e dënon akoma edhe më shumë Samir Nasri do të vazhdojë të vuajë edhe më gjatë dënimin për përdorimin e substancave të ndaluara. Francezi është d
Dafina po bashkëpunon me yllin botëror, fjalët e mira për të nuk mungojnë Dafina Zeqiri tashmë po synon tregun ndërkombëtar dhe duhet thënë se është në rrugë të mbarë. Pasi u shfaq në videokl
Samir Nasri pezullohet me 6 muaj mos lojë nga UEFA Samir Nasri është suspenduar me 6 muaj mos lojë nga UEFA për shkak se i ka shkelur rregullat kundër dopingut. “Organi
Rrugës për tek Las Palmas, Nasri del pozitiv në doping dhe pezullohet medy vite E përditshmja spanjolle ‘Marca’ ka zbuluar se Nasri ka dalë pozitiv në doping dhe ka marrë edhe një dënim prej dy vitesh
I papunë dhe pa ekip, Las Palmas e shikon Nasrin si shpëtimtar për mbijetesën Las Palmas është drejt mbylljes së marrëveshjes me Samir Nasrin. Francezi prej kohësh është një lojtarë i lirë dhe ekipi
Emocionuese / Nasri tregon i rrëqethur vështirësitë që hasi në botë hipokrite për tu bërë futbollist Mesfushori francez, i cili aktualisht është pjesë e skuadrës turke të Antaliaspor bëri një rrëfim rrënqethës për “Canal+
Nasri gati për një udhëtim që e çon në aventurën e re Samir Nasri ka postuar një fotografi të tijën duke u hipur në një avion privat. Postimi i tij në të vërtetë tregon
Guardiola i tregon derën tre lojtarëve të tij Manchester City është sërish një ndër ekipet që po shpenzon më shumë për merkaton e këtij sezoni duke afruar një mori lo
Shangai ofertë të çmendur për Nasri Sansri u largua nga Sevillia ku ishte në formë huazimi për tu rikthyer tek Manchester City, për të diskutuar te ardhmen
Shangai ofertë të çmendur për Nasri Sansri u largua nga Sevillia ku ishte në formë huazimi për tu rikthyer tek Manchester City, për të diskutuar te ardhmen
Nasri kthehet në Manchester por jo për të qendruar Francezi Nasri është rikthyer në Manchester tek ekipi i tij, City. Francezi ishte në formë huazimi tek Sevillia. Nasr
Nasri e quan Vardy-in "hileqar" pasi simuloi që e goditi me kokë Samir Nasri e ka quajtur Jamie Vary-in “mashtrues”, pas kartonit të kuq që francezi mori për një konflikt me sulmuesin a
Reagon infermierja që i shkaktoi probleme Nasri-së (FOTO) Jamila Sozahdah, infermieria e spitalit Drip Doctors, ka folur pas akuzave të Samir Nasrit Samir Nasri, ylli i Sevill
Nasri zbulon sekretin e Pep-it, spanjolli rregulla për seksin Pep Guardiola është një ndër trajnerët më të mirë në botë dhe sigurisht dhe ai ka metodat e tij të punës që e bëjnë të v
Super Nasri, vetëm 3 pasime më pak se gjithë Dinamo i Zagrebit Samir Nasri i dha një leksion të vërtet futbolli mbrëmë skuadrës së Dinamos së Zagrebit. Ai ishte autori i golit të vetë
Nasri zbulon se çfarë i ka kërkuar Guardiola Nënshkrimi i ri i Sevillas, Samir Nasri ka thënë se Pep Guardiola ka kërkuar për të mbajtur atë në Manchester City dhe h