999 rezultate për

nasim

Kërkohet arrestimi i Ramush Haradinaj Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Haxhi Avdyli, ka reaguar për privatizimet e tokave me çmime prej 1 deri në 3
Zyra e Prokurorit të Specializuar tregon pse e arrestoi Nasim Haradinajn Zyra e Prokurorit të Specializuar ka dhënë detaje për arrestimin e nënkryetarit të OVL UÇK, Nasim Haradinajt. Përmes
Ndalohet Nasim Haradinaj, refuzon hetuesit e Speciales, kërkon Policinë e Kosovës ta arrestojnë Nënkryetari i Organizatës së Veteranëve, Nasim Haradianj është arrestuar nga zyrtarë të Speciales. Haradinaj pak koh
Gjatë luftës Haradinaj, Time Kadrijaj dhe Zeka shijonin Coca-Cola në dritën e qiririt (FOTO LAJM) Milaim Zeka, përmes llogarisë së tij në Facebook, ka publikuar një foto të rrallë nga lufta e Koshares. Zeka në këtë
Fisi reagon ndaj Haradinajt: Kur më folën për të në luftë thashë " M’ha leshi kush asht" Deputeti i Partisë Social Demokrate, Fisnik Ismaili ka reaguar ndaj disa deklratave të Nasim Haradinajt dhe Milaim Zekës
Serbët çmenden nga deklarata e nënkryetarit të OVL-UÇK-së Deklarata e përfaqësuesit të veteranëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Nasim Haradinaj, i cili pranoi publikisht se
Nasim Haradinaj e pranon manipulimin Njëri nga personat më të zhurmshëm sa i përket shfuqizimit të Gjykatës Speciale, Nasim Haradinaj, e ka quajtur të pakupt
KOMENT/ Veteranët edhe pse nuk janë si ju të pasur, e duan Amerikën Kur dëgjon fjalën veteran në Kosovë menjëherë të vjen në mend një veteran i luftës që ka luftuar me ndershmëri dhe trimë
Veteranët: Haradinaj nuk na përfaqëson, jemi me SHBA Dega e Organizatës së Veteranëve të Luftës të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës ka mbajtur një takim pas deklaratave publi
LDK-ja thotë se Nasim Haradinaj po gënjen Deputetja Vjosa Osmani ka hedhur poshtë deklaratat e sekretarit të OVL-së, Nasim Haradinaj, i cili tha se ka biseduar me
A ka lidhje atentati ndaj vajzës me deklaratën për LDK-në, flet Haradinaj Nasim Haradinaj thotë se vajza e tij është jashtë rrezikut për jetë, pas një shpërthimi të fuqishëm që ndodhi gjatë ditë
Vjosa kërkon të mos i lejohet hyrja në kuvend anëtarit të OVL-së Deputete e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Vjosa Osmani ka reaguar ashpër ndaj deklaratës së Nasim Haradinajt, duke thën
Ismet Beqiri turpëron krerët e OVL-së, i quan profiterë Deklarata e Nasim Haradinajt, nënkryetar i OV të UÇK-së, se “Punë e madhe që janë vrarë veprimtarët e LDK-së” ka irituar
Gucati mbron Rasim Haradinajn: LDK po e shfrytëzon rastin e tij Kryetari i Organizatës së Veteranëve të Luftës, Hysni Gucati, ka thënë se deklaratat e nënkryetarit, Nasim Hardinaj, jan
Zyrtari i LDK-së kërkon që OVL-UÇK të distancohen nga Nasim Haradinaj Zyrtari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Bajram Gecaj ka kërkuar nga organizatat e luftës që të distancohen nga deklara
Nasim Haradinaj nxjerr bllof Sali Berishën: Kulla jote s'ka qenë kurrë bazë e UÇK-së Ish-kryeministri i Shqipërisë Sali Berisha, ka deklaruar se ia kishte lënë shtëpinë e tij në Tropojë, Ushtrisë Çlirimtar
Ndahet tragjikisht çifti refugjat në kufirin e Maqedonisë Ajo është nga Irani, ndërsa ai nga Afganistani. Të parit nuk i lejohet të vazhdojë rrugëtimin në Maqedoni, ndërsa të dyt